TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fatih14531987 Avatarı

Gerçek Adı
    Em-Ay 1987
    Son Giriş
    26.08-2018
    Saat
    11:44
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    öncelikle herkeze selamlar... daha başlamamakla birlikte 6/1 den Veri hazırlama ve kontrol işletmeni olarak atandım ...4B İSTEĞE BAĞLI sigortadan 8 yıl ödemem var 4a dan 5 ay ödemem var ..
    sorum;yapmış olduğum ödemelerin dereceye ,kademeye ve maaşa etkisi ne olur ? hizmet birleştirmesini yaptırmanın olumlu ve olumsuz tarafları nedir ?
    saygılarımla....

Üye
    pasini Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    45
    Verilen Beğeniler
    0

ben yaptırdım bır şeye yaramadı sadece emeklılık süresıne geçiyormuş...2008 den sonra memur olanların ne kademe ne derece ne ızne etkisi olmuyor dedıler çok ugraştım bu konuda dılekçede verdım olmadı.eger burda yarıyor dıyen bırı çıkarsa bana madde göstersın kanun maddesı bızde faydalanalım ama burda boş boş konuşanlarda oluyor sonrası yok .kısacası boşuna yapma emeklı olacagın zaman yaparsın kardeşim.

Üye
    halilha Avatarı

Son Giriş
    22.04-2021
    Saat
    14:46
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

teknik hizmetler kadrosunda Tarım Bakanlığında Çalışıyorum. özel sektörde ziraat mühendisi olarak çalıştığımı belgeledim. Özel sektörde 19 yıl çalışmışlığım var. 12 yılımı devlette çalışmışmış gibi saydılar. kademe derecede, yılık izinde ve kıdemde yaralandım. doğal olarak maaşıma yansıdı. yılılık iznim 30 gün

Üye
    fatih14531987 Avatarı

Gerçek Adı
    Em-Ay 1987
    Son Giriş
    26.08-2018
    Saat
    11:44
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

cevabınız için teşekkürler...

Sn. @halilha ne zaman memur oldunuz ? diyelim ki üniversite biteren biri 9. dereceden başlıyor normalde ancak kurum 6.dereceden aldı kuruma başlar başlamaz 12 yıllık özel sektör geçmişimiz hemen işleme giriyor mu yanılmıyorsam 2/3 si baz alınıyordu yani 8 yıl işleme tabi tutulacak bu da 2 derece 2 kademe kazandırır yani 6.dereceden 3.derece 2.kademeye geçtiniz ...böyle mi oldu sizinki ? kafam allak bullak oldu... yardımcı olursanız sevinirim..saygılarımla...

Üye
    halilha Avatarı

Son Giriş
    22.04-2021
    Saat
    14:46
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    2012 yılında memur oldum. göreve başladığımda kademe derecem 8/1 ek göstergem 850, şu an kademe derecem 2/2 ek göstergem 3000 aseletim tastik olduktan sonra hizmet birleştirmesi için dilekçe verdim. maksimum 12 yılı sayıyorlar.