TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    msait19 Avatarı

Son Giriş
    09.06-2021
    Saat
    23:33
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    96
    Verilen Beğeniler
    165

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar, hepimize hayırlı ömürler nasip ola. MEB'e hizmetli olarak atandım, Bir lisede masa işi yapıyorum şuan. Bedensel engelliyim, hastane ile iş yerim arasında 5-10dk mesafe var. Fizik tedavi servisinde yatışım yapılırsa herhangi bir sorun olur mu benim için. Mesai saatlerinde aksaklık olmaz işe giderim yine... Sabahtan yarım saatliğine müdürden izin alırım. Sadece yarım saatliğine egzersiz falan yapacağız sonra işe giderim diye düşünüyorum. Geçen sene lise okuyorken oyle yaptım, hastaneden izin alıp okula gidip derslerime giriyordum. Gerçi okulla hastane arasında yarım saatlik mesafe vardı ama yine gidip geliyordum. Bir sorun olmadı. Acaba tedaviye devam etmem için yeniden yatışım yapılırsa iş yerimden veya resmi olarak bir sorun olur mu acaba? Bilgi ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler....

Askıda Üyelik
    Suqer Avatarı

Son Giriş
    17.01-2017
    Saat
    11:37
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    6

esmi olarak bir sorun olur mu acaba? Bilgi ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler....[/QUOTE]

hastanede yatışın gerçekleşirse raporlu sayılırsın, çalışamazsın.Özel sektördede aynısı geçerlidir.Aksini yapacak yönetici yasal suç işlemiş olur.

Üye
    msait19 Avatarı

Son Giriş
    09.06-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    96
    Verilen Beğeniler
    165

Teşekkür ederim, bunun başka yolu yok mu acaba...

Askıda Üyelik
    Suqer Avatarı

Son Giriş
    17.01-2017
    Saat
    11:37
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    6

Sağlığın daha önemli maaşınıda alcaksın bi eksilme olmuycak git tedavini ol

Üye
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    13

Sen hasta isen kimsenin bise demeye ne vicdanen ne kanunen hakkı olmaz rahat ol

Üye
    msait19 Avatarı

Son Giriş
    09.06-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    96
    Verilen Beğeniler
    165

Elbette sağlık daha önemli, akülü sandalye kullanıcısıyım. Egzersiz yapmasam yaralar oluşabiliyor vücudumda. Hastane ve iş yerim de yakın olmasından dolayı mesai saatlerinde işimin başında olurum, yarım saatlik gecikme için izin alabilirim. Resmi olarak bir sorun olmayacaksa müdürüme hastande yatışım yapılacak dememe de gerek kalmaz sanırım. Merak ettiğim resmi olarak hastanede yatılı gözüksem sonra işime de gitsem bir problem olursa diye endişeleniyorum...

Üye
    ankiloz Avatarı

Son Giriş
    09.01-2020
    Saat
    21:08
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    29

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @msait19 nasıl bir sorun olacağını düşünüyorsun. sen engellisin ve tedaviye ihtiyacın var kardeşim. sana hiç kimse neden hastaneye yattın diyemez.sen hastaneye yattın biz yerine başkasını koyduk da diyemez. rahat ol ve tedavin için ne gerekiyorsa onu yap..