TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dgmlk Avatarı

Son Giriş
    05.11-2016
    Saat
    14:37
    Yaşadığı Yer
    Mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar.

Ben 8yildir tip1 diyabetliyim. Simdiye kadar ozurluluk raporu cikarabilecegimi bilmiyordum.
    Kpss girdim alan sinavina ve mulakat sureclerinden gecerek sozlesmeli ogretmen olarak Mardinin bir köyüne atandim. Ailem İzmirde.
    Simdi benim yuzde 40 raporum cikarsa haklarim nelerdir? Ailemin yanina tayin isteyebilir miyim? Engelli kadroya alinabilir miyim? Hic biri olmazsa en azindan atandigim il/ilce merkezine alinabilir miyim?

Ne yapacagim bilmiyorum lutfen bilgi verir misiniz? Onceden cikarmis olsaydim ekpss girerdim ama malesef bilmiyordum yeni ogrendim

Üye
    dgmlk Avatarı

Son Giriş
    05.11-2016
    Saat
    14:37
    Yaşadığı Yer
    Mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar konuyu yanlis yere mi açtım. Bilgisi olan yok mu? Lutfen kime sormaliyim bilmiyorumm

Üye
    yakups Avatarı

Son Giriş
    13.06-2021
    Saat
    19:15
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @dgmlk Normalde engelli öğretmenlere bir defaya mahsus tayin hakkı veriliyor.Ancak siz sözleşmeli olarak atandığınız için bu hakkı kullandırmayacaklardır.Yine de siz raporu alın tayin için uğraşın.Gerekirse dava açın.