TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muneza Avatarı

Gerçek Adı
    Muneza
    Son Giriş
    10.02-2020
    Saat
    00:24
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba
    Arkadaslar toplum sagligi merkezinde vhki olarak gorev yapmaktayim sigara denetimi toplum sagligi merkezleri tarafindan yapilmaktadir diger kurumlardan personel alinip polis zabita esliginde denetime cikilmaktadir
    Sunu belirtmek isterimki isitme engelliyim denetime cikiyorum bazen hafta sonu cumartesi gunu sigara denetimi yapılıyor engelliler muaf olamazmi raporumda isitme ile ilgili isler yapamaz deniyor sigara denetimden muaf olmak icin sendiklarda laylaylom yani ugrasmiyor cozum nedir arkadaslar ?
    Konu muneza tarafından değiştirilmiştir (24.09-2016 Saat 16:30 ). Gerekçe: Konu duzeltme

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3.029
    Verilen Beğeniler
    3.567

@muneza

İşitme engelli olmanın bu denetimle bir bağı olmadığı için bir çözüm bulunamaz gibi geliyor bana. Siz ne yaptınız?

Üye
    muneza Avatarı

Gerçek Adı
    Muneza
    Son Giriş
    10.02-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    7

Ben bu konu için resmi yazı yazmadım sendika çıkabilir diyor bu konuda üst basamak amirleri karar vermeliler işitme engelli olan birini tütün denetime göndermeleri mantıksız geliyor çünkü vatandaşla irtibat halindesin bir soru sorar anlamayabiliyorsun yazıyı yazacağım bir gün müdürlük cevap verecek inşallah

Üye
    muneza Avatarı

Gerçek Adı
    Muneza
    Son Giriş
    10.02-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @OturanBoğa

Bu denetimden muaf tutuldum şöyle 7 Şubat 2014 tarih ve 28906 sayılı Resmi Gazete yayımlanan Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı ve Engellilerin Devlet Memurluğuna Alınmaları Hakkında Yönetmeliğin MADDE 16- (2) Engelliler, engelliliklerini artırıcı ve ek engel getirici işlerde çalıştırılamaz . dilekçe ile yazdım olumlu sonuç aldım.

Üye
    vetbat Avatarı

Gerçek Adı
    Taner
    Son Giriş
    07.06-2021
    Saat
    15:13
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Demek ki haklarını bilen ve usülüne uygun anlatan sonuca ulaşıyor. Tebrik ederim.