TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 38 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mubas Avatarı

Gerçek Adı
    murat baz
    Son Giriş
    30.11-2018
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @vega1616

Kanun senden yana, mazeretlerini sıralayan bi dilekçe yaz madde madde. Önce mazeretlerini yaz mümkünse, son maddeyi de yönetmeliğe bağla. Yani mahkeme heyeti dilekçeni okuduğunda ''bu adam yönetmelik sayesinde kuruma meydan okuyor düşüncesinden ziyade; Bu adamın mazereti var ve mağdur'' düşüncesi oluşsun. Allah kolaylık versin, it-köpekle uğraşmak zor, %100 haklı olsan bile.

Üye
    Olgunluk Avatarı

Son Giriş
    06.01-2019
    Saat
    22:35
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba ben ilce milli egitim müdürlüğüne esim ile birlikte tayin olduk. Dagitim yapılmak uzere yazdığı için bizi istegimiz disinda zorla bi okula vermek istiyorlar. Biz ikimizde engelliyiz benim bakima muhtaçtır raporum esimin de oz bakimini başkasının yardimiyla görebilir raporu var. Benim hastalığım nedeniyle gecirdigim nobetler var. 5 dakika icinde yapilmasi gereken igne var. Yapilmadigi taktirde hayatimi kaybederim. Bu nobetleri okul yada herhangi bir merkezde ogrenci yada kursiyerlerin gozleri onunde yasamak istemedigimi de belirttim. Ilce milli egitim müdürlüğünde kalmak istiyoruz. Esiminnde iki kolu protez. Bunlari dilekcede belirterek kalmak istedigimizi belirttik fakat buna ragmen bizi halk eğitim merkezine kadrosu dolu oldugu halde resen verdiler. Bana yardimci olun lutfen ne yapabiliriz...

Üye
    Christian Avatarı

Gerçek Adı
    n0aX
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    2

@Olgunluk: Oncelikle,
    a) Kendi müdürlüğün ile halletmeye calis. İdari amirinle gorus, sonra idari mudur yardimcin ile gorus. En son il müdürün ile görüş. Olmadiysa,
    b) İlçe yönetimi ile görüş. İlçedeysen, kaymakam ile görüş. İldeysen idari Vali yardimcisi ile görüş. Olmadiysa,
    c) İl yönetimi ile görüş. İlçenize bakan Vali yardımcısı ile görüşme talep et. Olmadiysa,
    d) Kamu Denetçiliği, Ombudsman a basvurabilirsin - https://ebasvuru.ombudsman.gov.tr/Giris.aspx ve aynı zamanda Cimer e konuyu burada yazdigin gerekcelerinle bildir.

Taleplerini ilk once sözlü olarak gerçekleştirmeye calis, eger seyahat engelin varsa, ya da sagligin nedeniyle problem yasiyorsan, resmi e-posta adreslerine ilk uc maddedekilerin e-posta atarak durumu bildir. Valiligin resmi e-posta adresine de yaz. Yalniz resmi bir dil kullan sanki resmi evrak yaziyormus gibi.

Cimer üzerinden yazılı hale geldikten sonra, yazdigin yazi resmi evrak olur ve sistemde kayitli hale gelir. Eger bu durumdan sonra "vaay cimere mi yazdin sen, he ya, cumhurbaskani okuyo onlari zaten kendi eki eki " gibi bir tepki ile karsilasirsan bu kez bu tavrı da sikayet olarak cimer e bildir.

Benim bildigim bu ama konuyu bir de @OturanBoğa cevaplasin, o daha iyisini bilir.

Bu yaptiklariniz sonunda herhangi bir sekilde sizinle ugrasabilirler, isinizi zorlastirabilirler, ilce mudurlugune alinsaniz bile orada kurallar dahilinde zorluk cikarabilirler. Bu nedenle, zor surectir. Iyice dusunun ne yapacaginizi, sonucta memuriyetin zulme dönüşme durumu da var.

Zor durumlar yasiyorsunuz hem siz hem de eşiniz. Rab yanınızda olsun.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3.034
    Verilen Beğeniler
    3.570

@Christian

Valla kardeşim senin dediklerini yapmamıza rağmen olmazsa tek seçenek kalır: toplanıp amirleri sıradan geçireceğiz...

Bu kadar açık bir durumda dahi çalışanın talebi karşılanmazsa, yansın o kurum! @Olgunluk

Üye
    Christian Avatarı

Gerçek Adı
    n0aX
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    2

@OturanBoğa o durumda TCK 102 bize karşı kullanılıyor. Aklımızda bulunsun ")

Üye
    Ufukalp Avatarı

Gerçek Adı
    Ufuk
    Son Giriş
    07.06-2021
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1.201
    Verilen Beğeniler
    542

@Christian
    Bence @OturanBoğa oradaki "sıradan geçirmek" deyimi ile TCK 102 kapsamındaki eylemi kastetmedi. Örneğin kılıçtan geçirmek gibi sadece şiddet içeren bir eylem kastedildi.
    Ona da ceza-i ehliyete haiz olmayan bir sürü raporlu arkadaşımız var sitede. ))

Üye
    sneyper Avatarı

Gerçek Adı
    süleyman
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    23:44
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    85
    Verilen Beğeniler
    275

güncel

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3.034
    Verilen Beğeniler
    3.570

Üye
    Ufukalp Avatarı

Gerçek Adı
    Ufuk
    Son Giriş
    07.06-2021
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1.201
    Verilen Beğeniler
    542

@OturanBoğa
    Ben de tam olarak filmdeki eylemden bahsediyorum.
    Yalnız TCK 102 nin kapsamı biraz farklı.
    Hem o kapsamdaki bir eylem bu site için biraz pahalıya patlar.
    Bir sürü Papaverin gerekecek çünkü. ))

Üye
    Olgunluk Avatarı

Son Giriş
    06.01-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@OturanBoğa ve @Christian dediklerinizin hepsini yaptim. Vali yardimcisina gittim olmadi. Il milki egitime yonlendirdi gittim olmadi.yazili olarak bir sürü yere yazdim sikayetimi cimer uzerinden. Hatta bu is yerinde bir personel tarafından mesaj yoluyla taciz edildim. O kadar açık mesajda bir kere birlikte olursan benimle seni rahat birakirim yaziyor.hepsini kurum müdürüne, vali yardimcisina okuttum. Esas swbebin esim ben ve o sahsin birlikte calismamizin dogru olmayacagiymis. Ona cevap verince bu defada kurum amirinin tasarrufu deniyor. Is aslinda müdür tarafindan inada bindirildi. Ne yapacagimi bilmiyorum. Varsa bir avukat yardimlarini bekliyorum.hem engelli olan benim hem tacize ugrayan benim ama yine de biz magdur ediliyoruz.

Üye
    Christian Avatarı

Gerçek Adı
    n0aX
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @OturanBoğa @Ufukalp Alternatif cozumler uretiyoruz sizin de hosunuza gitmiyor. "))) Ben şiddete karşıyım. Bir de şunu düşünün:
    - müdür bey geçmiş olsun neyiniz var?
    - OturanBoğa'yı isteği dışında tayin ettik. Sonra tüm amirleri topladı sıradan geçirdi.
    - Darp raporu aldınız mı bari? Kırık falan yok ya dizlerde?
    - Aldık raporu ama.. Öyle pek dövmediler
    - Ee naptılar?
    - TCK 102..
    - ...

@Olgunluk

Hocam okudum, yazacak tek kelime bulamadım konu hakında.
    Mesaj konusunda, savcılığa şikayette bulunabilirsin. Bakanlığa bu konuyu da belirterek müfettiş görevlendirilmesini talep etmeni soyleyebilirim.
    Şu an aklımdan amirleriniz hakkında tüm geçenleri yazamıyorum, affedin.

Üye
    sneyper Avatarı

Gerçek Adı
    süleyman
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    85
    Verilen Beğeniler
    275

@Olgunluk göreviniz nedir? (Yardımcı hizmetlimi yada GİH mi?)

Üye
    Olgunluk Avatarı

Son Giriş
    06.01-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@sneyper yardımcı hizmetler. Meb e atandigi süre boyunca maaş servisinde çalışıyordum. Ben dava açıyorum ama önemli olan benim sucluymusum gibi sürülmek istememem. Orada inatla kalmak istiyorum.

Biz sürüldüğümüz için insanlar sanki ben suçluymuşum gibi yaklaşıyor. Ve ben kendimi aklayamiyorum

Üye
    sneyper Avatarı

Gerçek Adı
    süleyman
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    85
    Verilen Beğeniler
    275

@Olgunluk yapılanlar karşısında sizin adınıza üzüldüm, özel olmaz ise ne kadar zamandır çalışıyorsunuz

Üye
    Olgunluk Avatarı

Son Giriş
    06.01-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @sney.per 5. Yılımı çalışıyorum. Sirf dagitim yapılmak üzere yaziyor diye istemediğimiz halde bizi gonderebilirler mi?

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon