TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Onur17 Avatarı

Son Giriş
    06.01-2019
    Saat
    18:46
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Orhan bey merhaba.bu konu benide ilgilendiren bir konu. Acaba vhki olarak atandız mi ? Atandiysaniz size niye vhki sectin diye soran oldu mu hani bende tam olarak bu durumun aynısı bir durumla karşı karşıyayim.Kafamda deli sorular acaba atansam olur mu nolur hem PC ye bakamiyorsun madem niye geldin yoksa beni baska bir ise verirler mi diye kendi kendime sorup duruyorum.O yuzden cevabınız benim icin aydınlatıcı olacak.umarim cevap verirsiniz.Simdiden tesekkur ediyorum.

Üye
    orhanbeyy Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:31
    Yaşadığı Yer
    ,
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    2

😃😃 şuan kendimden utandım ben böyle bı konu nasıl acmişim ya 😊 bi sey olduğu yok kardeşim kimse sana niye diye sormuyor kimsede seni başka bı işe vermez devlette iş özel sektör gibi değil rahat ol yani bı müddet boş dolanirsin sonra kendinin istediği bı işi yaparsin

Üye
    Onur17 Avatarı

Son Giriş
    06.01-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@orhanbeyy

Anladım Sizin durumunuzla benim şu anki sorunum aynı.Bende bilgisayara bakamıyorum . O yüzden bilgisayarsız bir iş yapmak istiyorum. Ama vhki den başka tercih edecek kadro yok o yüzden vhki tercih edicem ama bilgisayara oturmucam.ondan cekindim hem bilgisayara oturmucaksin hem vhki yazıyorsun derler mi diye.Yani vhki olarak atansam dahi bilgisayarsız bana uygun bir iş verirler diyorsunuz ?
    Konu Onur17 tarafından değiştirilmiştir (06.12-2018 Saat 11:39 ).

Üye
    glstn Avatarı

Son Giriş
    22.04-2019
    Saat
    11:37
    Yaşadığı Yer
    Adıyaman
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

@orhanbeyy

raporunuzda istihdam kısmı işaretliyse hiçbir şekilde reddedemezler ki böyle birşeyle karşılaşırsan dava açma hakkın doğar. Engelli KPSS niçin var o zaman?? için rahat olsun arkadaşım

Üye
    orhanbeyy Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ,
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    2

Hiç sıkıntı yok bilgisayarsız bı iş yaparsınız kimsede size niye verim alamıyorum diye hesap soramaz

Üye
    Onur17 Avatarı

Son Giriş
    06.01-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Anladim.Sagolun Peki şöyle bir durum var.Benim raporumda hastaligim ortopedik ama bilgisayara bakamama sebebim ortopedik değil. göz kurulugundan dolayı bilgisayara bakamiyorum.yani raporumda gözümle ilgili bir durum yok . adam senin bilgisayara bakamama sebebin ortepedik degil sebep gözünun acimasi raporda da gözünle ilgili bir şey yok der mi acaba ?

Üye
    Onur17 Avatarı

Son Giriş
    06.01-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ama sizin dedikleriniz ve bir kaç kişiyle daha konuştum yukarıdaki son yazdığım durumu da belirttim genel olarak dedikleri bilgisayara bakamıyorum deyip geçersin kimse sana gözünden mi elinden mi bilmem nerenden mi diye hesap soramaz bakamıyorum der geçersin rahat ol dediler Ya işte insan biliyorda gene de sıkıntı ediyor sizde dediniz ya bu konuyu ben nasıl acmisim diye işte insan ilk zamanlar kendi kendine kuruntu yapıyor çok sağolun cevap verdiğiniz için . İnsan süreci direk kendi durumuyla aynı birinin ağzından dinleyince daha aydınlatıcı oluyor .Çok Sağolun tekrar.

Üye
    orhanbeyy Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ,
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sende benim gençliğimi görüyorum kardeşim �� engelin falan hiç önemli değil usta v.h.k.i dediğin önemli bişey değil sen v.h k.i sin diye PC işi vermezler

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12