TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 36 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Askıda Üyelik
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yalnızlar bulvarı
    Alınan Beğeniler
    499
    Verilen Beğeniler
    247

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @secrtydeveci...hocam selamlar...bende 96 yılından beri güvenlikteyim ve 9 ay önce beyin kanaması geçirdim o süreden beri de raporluyum..erken emeklilik için uğraşıyorum ama bu hastalığa da 1 sene önceden oran vermiyorlarmış...zaten 2 doktorumda bu işi yapamaszın dedi bakalım inşallah temmuz da bir oran alacağım erken emeklilik için....yalnız sizin bahsettiğiniz güvenlik kimliğini iade olayını anlamadım..yani bu işi yapmaszam iade etmek mecburimi konuyu biraz açabilirmisiniz...teşekkürler..

Üye
    secrtydeveci Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    22.04-2019
    Saat
    08:43
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Madde 18- Özel güvenlik görevlisi çalışma izni verilebilmesi için, Kanunun 10 uncu maddesinde sayılan şartların yanı sıra aşağıda belirtilen hususları kapsayacak şekilde, bir hastaneden veya yeterli bir sağlık kuruluşundan alınan “özel güvenlik görevlisi olur” ibareli sağlık raporu istenir.

a)Psikiyatri: Psikiyatrik bir hastalık veya kişilik bozukluğu (Psikopati); alkol ve uyuşturucu bağımlılığı olmamak.

b) Nöroloji: Özel güvenlik hizmetini yerine getirmesine engel teşkil edebilecek nörolojik rahatsızlığı olmamak.

c) (Değişik:RG-11/9/2011-28051) Göz: Körlük veya gece körlüğü olmamak.

d) Kulak Burun Boğaz (KBB): Özel güvenlik hizmetini yapmasını engel teşkil edebilecek işitme kaybı olmamak.

e) (Mülga:RG-11/9/2011-28051)

Çalışma İzninin Yenilenmesi

Madde 19- (Mülga:RG-11/9/2011-28051)

Özel Güvenlik Görevlilerinin Bildirilmesi

Eğer engelli durumundaysan zaten yasa seni özel güvenlik olarak çalıştırmaz.Kanunen yasak ve en yakın zamanda kimliğini iade için başvuru yapıyorsun Özel Güvenlik şube müdürlüğüne gidip dilekçe ile kartını veriyorsun ben bu işlemi yaptım ve herhangi bir cezaya tabi olmadım.Bülent kardeşim sende aynı şekilde dilekçe ile müracaat et yeterli olur zaten yeni rapor alırken olumsuz diyecekler.

Üye
    Sorlandet Avatarı

Son Giriş
    24.03-2019
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Benim engelim ortopedik, psikiyatri, nöroloji, KBB ve gözde bir sıkıntım yok silahsız güvenlik görevlisiyim

Engelli Özel güvenlik görevlisi olmaz ibaresi nerde yazıyor biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim

Üye
    secrtydeveci Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    22.04-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

@Sorlandet

Sorlandet güvenlik görevlisi kartınızı alırken sağlık kontrolünden geçtiyseniz sanırım Madde 18- Özel güvenlik görevlisi çalışma izni verilebilmesi için, Kanunun 10 uncu maddesinde sayılan şartlarında bir rahatsızlığınız yok güvenlik olur raporunuzu almışsınız.

Askıda Üyelik
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yalnızlar bulvarı
    Alınan Beğeniler
    499
    Verilen Beğeniler
    247

@secrtydeveci..hocam selamlar..1 ekim itibari ile beyin kanamasından dolayı erken emekli oldum hayırlısıyla bu ay ilk maaşımı alacağım kısmetse...güvenlik kimliğimi daha teslim etmedim malum tedaviler fizik tedavi hastane kontrolleri vs..şu an zaten işyerinde arkadaşta ve ben kastamonuya taşınıcam memlekete,nüfusu buraya aldırıp burda emniyete teslim etsem sıkıntı olurmu??..teşekkürler..

Üye
    secrtydeveci Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    22.04-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

@deathless

Şu anda çalışmıyorsanız sıkıntı olmaz sanırım ama yakın zamanda verin ki kafanız rahat olsun saygılar.
    @deathless

Bu arada emekliliğiniz hayırlı olsun.

Askıda Üyelik
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yalnızlar bulvarı
    Alınan Beğeniler
    499
    Verilen Beğeniler
    247

@secrtydeveci...teşekkürler hocam darısı senin ve tüm bekleyenlerin başına inş

Üye
    Mhmt89 Avatarı

Son Giriş
    05.07-2019
    Saat
    15:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kamuda guvenlik gorevlisiyim agir uyku apnesi ve hipoapne tiroid bezi hormon bozuklugu rahatsizligim var cuma gunu heyete cikcam yuksek ihtimal engelli raporu verilcek guvenlik kartimin suresi doldu yenilemede bana sikinti olurmu bu durun

Askıda Üyelik
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yalnızlar bulvarı
    Alınan Beğeniler
    499
    Verilen Beğeniler
    247

@Mhmt89...kanunlarda belirtilmiş zaten yapabilmenin şartları,eğer var olan hastalığınız bir etki etmeyecekse görev yapmaya bence sıkıntı olmaz ama tabii gerekli mercilere önden sormakta fayda var gene de..geçmiş olsun..

Üye
    Mhmt89 Avatarı

Son Giriş
    05.07-2019
    Saat
    15:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@deathless alisirken uyukluyorum hastaligimdan dolayi kbb bolumu bakiyo doktora danisdim senin o isi yapman sakincali heyete gozukmen lazim dedi cuma gunu bakalim hayirlisi neyse olcak ama calisdigim yerde askeri kurum guvenlik kimligin yenilemesen calisamazsin diyo sigorta girisim 2006 2600 is gunum var malulen emekli yaparlarmi peki

Üye
    erkandomur Avatarı

Son Giriş
    01.03-2021
    Saat
    14:50
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    0

@Mhmt89

Malulen emekli olmak için benim gibi pert olman lazım.Yani tek hastalıktan %60 üzeri bir raporun ve o raporuna göre iş yapamayacak seviyede olman lazım.Calisabildigine göre malulen emekliligi unut çünkü çok zor.

Üye
    erkan medeni Avatarı

Gerçek Adı
    erkan
    Son Giriş
    20.01-2021
    Saat
    09:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    31

@Mhmt89 bende guvenlik olarak calisiyorum ayni durumda is yerinde calisan arkadasimiz var muhabbet ederken yada konusurken az bi sessizlik olsun hemen uyuyordu tedavisini yaptirdi kendisine cihaz verildi aksam evinde yatarken cihaz ile uyuyor uykusunu aldigi icin is yerinde sikintisi kalmadi sizinde bu tur cihaz almanizi tavsiye ederim

Üye
    Tarık_35 Avatarı

Son Giriş
    01.12-2019
    Saat
    23:50
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayırlı günler bir sorum olacaktı
    Şuanda güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum ekpss ye girmek için sağlık raporu almayı düşünüyorum
    Bu raporu alınca güvenlik kartım iptal olurmu yada rapor aldığım şirketim tarafından öğrenilirmi

Askıda Üyelik
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yalnızlar bulvarı
    Alınan Beğeniler
    499
    Verilen Beğeniler
    247

@Tarık_35...hocam hastalık derecesine ve sebebine göre değişir durum,zaten güvenlik görevlisinin görevini yapacağı ve yapamayacağı durumlar belirtilmiştir hastalığınız bu durumlar için önem arzediyorsa sanırım şirket duruma el koyabilir...bunları 23 yıl güvenlik yapmış birisi olarak söylüyorum yanlış anlamayın..geçmiş olsun.

Üye
    Tarık_35 Avatarı

Son Giriş
    01.12-2019
    Saat
    23:50
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @deathless teşekkür ederim
    Tek kulakta duyma kaybım var ve sol kol dirsek te kırık ameliyatı oldum hareket sınırlı

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon