TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Zamanın Ötesinde Avatarı

Son Giriş
    23.07-2019
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    76

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @tılafsınlı saol kardeşim çok teşekkür ederim eyvallah

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yaşamak istemediğim bir yer.
    Alınan Beğeniler
    37
    Verilen Beğeniler
    0

rica ederim kardeş. inşallah işe yarar

Üye
    Zamanın Ötesinde Avatarı

Son Giriş
    23.07-2019
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    76

@tılafsınlı inşallah tekrar saol iyi günler..

Üye
    EFSANEYILDIZI Avatarı

Gerçek Adı
    ERCAN
    Son Giriş
    19.09-2019
    Saat
    13:20
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kimilerine göre var kimilerine göre yok ben hala bu konuyu tam olarak anlamış değilim arkadaş..

Bu meb ne bunu uygulayabilio nede yönetmeliği ve hatta engelli memurlar sanki üvey evlat gibi görünüyor kimisi iki defa kullanan var kimisi oyle bişi yok demekten başka bişi bilinmio ben kendimden örnek verecek olursam ben tılafsınlı arkadaşımın yazıda belirttiği gibi il içi tayin kullandım ama bu seferde aradan 1 yıl geçmesine rağmen il dışı tayin kullanmak istedim bana gelen cevap da ise tayin hakkınızı kullandığınız tespit edilmiştir diye red cevabı alındı

yav iyide danıştay bu kararı durdurmuş kullanmak isteyen arkadaşlar red cevabı alınca mahkemelere yönelio ve çıkacak sonuca rağmen aylar geçerek beklemek zorunda kalıolar yav bu kişileri ve benim gibi mağdur olan engelli arkadaşlara neden hala zorluyor bu yıl öğretmenlere olduğu gibi tam 3 kez tayin yapıldı il içi ve il dışı 2 nci bir il içi ve il dışı daha sonra ek tayin yapıldı bizlere de bu hakkı verilmesini istiyoruz verilse herkes mahkeme filan uğraşmayacak

memurlar.net sitesine ve yöneticilerine bizim hakkımızda bir haber yapılmasını istiyoruaramızdan memurlar.net sayfasına yazacak veya yaptıracak arkadaşlara rica ediyorum ikinci kezçok zor bişi değil benden bu kadar benim için değil herkesin yararlanmısını istiyorum memurlar.nete ben konu açamıyorum sürekli hata veriyor

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12