TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 35 mesajın 31-35 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    güzi Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    114

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bağlı bulunduğunuz kadro ve kuruma göre adımlarınızı ve yazışmalarınızı doğru uyguladığınız takdirde yer bulmaya gerek kalmadan istediğiniz yere atanırsınız. Bir defaya mahsus kısıtlaması Ombudsmanlık kararıyla kaldırılmıştır bilginize. Bu gibi argümanlar netice almak için örnek tutulabilir.

Üye
    anestezi18 Avatarı

Gerçek Adı
    alihan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    6

Sağlık bakanlığına atanan aday memur asalet almadan tayin isteyebilir.Üst bölgeden alt bölgeye tayin çok çabuk çıkar.Alt bölgeden üst bölgeye tayinde biraz beklersiniz.Boş kadro varsa hemen gidersiniz.

Üye
    İlker#641# Avatarı

Son Giriş
    30.09-2018
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Iyi akşamlar arkadaşlar , bir sorum olacakti.Ben 2016 ekpss sınavına girdim ve 3. Atamayla nevsehir maliye ye atandım. Göreve başlayalı 4 ay oldu memleketime tayin isteyebiliyom mu ? Tayin istesem verrler mi cevaplarsanız çok minnettar kalirim

Üye
    srkn2113 Avatarı

Son Giriş
    19.05-2020
    Saat
    08:45
    Yaşadığı Yer
    çankırı
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    10

arkadaşlar buradan bazı yanlış aktarımları belirtmek istiyorum 1) aday memur asalet almak zorunda ki engelli statusü ile seçim yapmış olduğunuzu unutmayın lütfen
    2) 1 defaya mahsuz şartı kaldırıldı danıştay tarafından artık 1 den fazla hakkımız var
    ben 8 yıllık memurum geçirmiş oluğum iş kazası neticesinde engelli oldum dilekçemi verdim ve ret yedim sebep olarakta görev yeri süren dolmadı dendi ki(engel durumunda hizmet bölgesi süresi aranmaz) idari mahkemeye verdim 15 gün içinde sonuçlanacak pek umudum da kalmadı açıkçası aday memur olan arkadaşlar biraz sabır etsinler 1 yıl zaten sonrada dilekçelerini versinler bence kurumdan kuruma hatta kişiden kişiye değişiyor tavırlar benim durumumdaki 1 mesai arkadaşım engelli tayin hakkı ile geldi ondan aynı kurum bana ret verdi umarım herşey gönlünüzce olur

Üye
    disc55 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    11

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    aday memurken de tayin isteyebilirsin.Benim bir arkadaşım 8 ay aday memurken tayin istedi ve memleketine gitti.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123