TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
Toplam 83 mesajın 76-83 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murat220 Avatarı

Son Giriş
    22.06-2021
    Saat
    22:21
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bu tip yöneticilere beyinden engelli raporu şart

Üye
    lakoste Avatarı

Gerçek Adı
    TOLGA..
    Son Giriş
    03.02-2021
    Saat
    00:44
    Yaşadığı Yer
    ANADOLUM
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    7

memuru kovma gibi bişi söz konusumu veya yer değiştirme .??

veyada tutanak isteyip cvp istemeden kovma yer değiştirme?

bunlardan herhangi biri.?

Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    21.07-2020
    Saat
    11:12
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

yüz kızartıcı ne bileyim yolsuzluk falan yapılmışsan gerekli yönetmeliğe istinaden memurluğun fesh edilir yani kafalarına göre kovamazlar.Ama idare ile ters düşersen kurumun en zorlayıcı birimine görevlendirilirsin diğer tabirle sürgün edilirsin.

Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    07.09-2020
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    6

İdare ile ters düşsen dahi ne kadar dikkate alınıyor bilmiyorum ama 657 memurların yer değiştirme yönetmeliğinde ''engellilerin isteği dışında tayin edilemez.'' cümlesi geçmekte..

Üye
    justvatu Avatarı

Gerçek Adı
    hakkı
    Son Giriş
    22.01-2018
    Saat
    11:09
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selamun aleyküm. Kamuda memurum ilk senemde banada çektirdiler. Hasta oldum it gibi yerde sürünerek odadan odaya geçiyordum evde o durumda bile işe geleceksin seni görecekler öyle raporunu işleme alacağız sorun olmasın gibi komik cümleler kurdular bunun sonucunda 2 ameliyat geçirdim. ve benim 2.senem doldu doldukltan sonra baktım hafiften kırgınlığım var hemen hekime koştum 5 gün rapor , baktım burnum hafiften 5 gün rapor sonra baktım idari amirim ayrımcılık yapıyor başkasına yaptıramadığı işi firma elamanına yaptırmıyor onun işi olmasına rağmen bana yaptırmaya kalkıyor her işi yıkmaya çalışıyor sert söz etti hemen aynı gün rahatsızlandım hastahane gidiorum dedim gittim 5 gün rapor ne zaman canımı sıktı ertesi gün raporu gönderdim kuruma kendimde götürmedim telefondan resmini çekip mail attım şimdi durumum nasıl mı _? artık biliyor benim canımı ne kadar sıkarsa kendisinin canıda o kadar sıkılacak bana REST dersen RESTini görür RESTine REST ulan demeyi bilirim kısacası kendini sakın ama sakın ezdirme sana hiçbirşey yapamaz seni sürgüne gönderse bile birşilde mahkeme yoluyla geri dönersin burda anlatamıyorum ama neler yaptılar bana şimdi ise ben herkesin önünde açıkça söylüyorum biliyorum birileri ona yetiştirecek o yüzden yüksek seesli söylüyorum bana aynı şeyleri yaparsa rapor hakkım bak ne kadar açın bir bakın hepsini kullanırım zerrede birşey diyemez diyorum birşeyde diyemiyor zaten EZDİRME kardeş kendini bu insanlar egolu insanlar biz kendimizi ezdirirsek bunlar hep ezerler böyle alışmışlar çünkü.

Not: Sakın beni yanlış anlamayın sürekli rapor almak vs hoş bir durum değil bunu suistimal ettiğimide düşünmenizi istemem. Benim yaptığım bana karşı yapılanlar karşısında hakkım olanı kullanarak onlara bir nebzede olsa karşılık vermektir. Eğer yapmasam daha çok ezilirdim.

Üye
    saim turhan Avatarı

Gerçek Adı
    saim
    Son Giriş
    17.12-2020
    Saat
    00:16
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@kunta

konu eski ama bu günümüzde bu durumda olanlar raporda ne yazıyorsa o şekilde iş vermek zorunda bende bir durumla karşılaştım üstesinden gelmek zor resmen alay konusu olyorsun ama pes etmeyin derim devlete şikayet edersen hemen u dönşü yaparlar işte ozaman şahit gerek

Üye
    gokhan41 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2019
    Saat
    13:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ve işte türkiyenin gercek yüzü.! Bende aynısı yaşıyorum her ortamda ama fiziksel engelli değilim böbrek nakilliyim.Biraz cahilce olabilir özür dilerim ama bu durumumla ilgili konu acıldığında raporun kac veya ne bilim bir gerici bişey duyduğumda tek cevabım vardır.
    'Ben özel durumumla ilgili konuşulmasını sevmem.Lütfen konuyu uzatmayın veya uzatma.Aksi takdir'de siniri bozuyosunuz.sert bir şeikilde

Üye
    ahmetonerge Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    20.09-2020
    Saat
    20:06
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşım bu herkesin başına geliyor banada oldu benimle memurun birisi uğraşıyordu verdim dilekçeyi sorun çözüldü bende 26 yıl 3 ay çalıştım 16 temmuz da emekli oluyorum yapman gereken dilekçe vermek dilekçede müdürlük görerek genel müdürlüğe diyeceksin bu durum devam ederse üst makamlara bildireceğini bildir

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456