TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de

Blog Yorumu

1.  Avatarı
    • |
    • (Bu Mesajın Linki)
    Yazınızı okudum ve çok beğendim...Ben bu tip bakışlara veya imalara neredeyse hiç hedef olmadım ama olan arkadaşlarıma denk geldim maalesef...Toplumumuz dediğiniz gibi bu konularda çok gelişmemiş durumda.Engelli arkadaşlarımız toplumun her kademesinde istihdam edilirse bu sorunların belki de bir nebze olsun azalacağını umuyorum.Tabi eğitim önce ailede başlar.Aileler de çocuklarına engelli insanları olabildiğince güzel bir şekilde anlatabilmeli...Kendi okulumda engeli az da olsa bir öğretmen olarak uzaylı bakışları tamamen yıktım. Diyorum ki bizler de girdiğimiz ortamlarda kendi çapımızda birşeyler yapabiliriz..Tayinimin çıktığı ilk gün hedef olduğum meraklı bakışların yerine şu an ''sizi örnek alıyorum'' sözleri mevcut...Ama tabi koca bir 2 yıl gitti...
    EYLÜL
  2. düşle Avatarı
    • |
    • (Bu Mesajın Linki)
    "ben her şiirimde kendimi asıyorum" yazmıştım bi şiirimde. evet, yine hayat düğümlendi boğazima. selam olsun emeğe...
  3. Duslerinprensi Avatarı
    • |
    • (Bu Mesajın Linki)
    bakarsın bir mucize olur ve sonsuzluğun sonsuzluğunda uçu verriz...
  4. BraveHeart Avatarı
    • |
    • (Bu Mesajın Linki)
    Özgürlüğün gökyüzünde uçabilmek yarin semalarında ne güzel olurdu be prens.
  5. Duslerinprensi Avatarı
    • |
    • (Bu Mesajın Linki)
    TeşekürLer Arkadaşlarım...
  6.  Avatarı
    • |
    • (Bu Mesajın Linki)
    En güzeli mutluluktan uçmak...
  7. evvel Avatarı
    • |
    • (Bu Mesajın Linki)
    Huzurda uçabilmek sanırım herkesin isteyebileceği bir DÜŞ.Yüreğine sağlık
  8. avhva Avatarı
    • |
    • (Bu Mesajın Linki)
    aynı sorunlarla bende karşılaştım ve halada karşılaşıyorum.... aslında kafaya fazla takmamak lazım bu sadece cahilliğin resmidir. öylebakanlara gülümseyip geçeceksin ben öyle yapıyorum en azından surat ifadeleri değişiyor......
  9. Duslerinprensi Avatarı
    • |
    • (Bu Mesajın Linki)
    öylede genede kafaya takmamak mümkün değil gelip dolaşıyor beynini kemiriyor bu üzüntüler...
  10. aLaimisema Avatarı
    • |
    • (Bu Mesajın Linki)
    İnanın, o dik dik bakmaya çalışan keskin gözlere iki yumruk çakmamak için zor tutuyorum kimi zaman kendimi.. : )
    Keşke onlar kadar kabalaşabilsem.. keşke..

aldırma, görmezden gel boşveeer demek var ama... ıh ıh, dil söylese de gönül huzur bulamıyor maalesef..
  11. remziii Avatarı
    • |
    • (Bu Mesajın Linki)
    herşeyden biraz gerekli gibi,bazen hüzün bazen yanlızlık bazen sevdiğinin gözlerindeki parıltı,göllerde ışıldayan,bazen,bir tatlı söz,bazende zehir zıkım.Herşey gerekli yaşamı tanımak için ,boş olduğunu bildiğin umut torbana sevgi domurcukları doldurmak,bir dostuna en umulmadık zamanda çıkarıp sunmaktır bazen,bazen de bir çocuğun ağlamasından sonra derdi bittikten sonra karşılıksız gülücükleri......
  12. *Sevgili* Avatarı
    • |
    • (Bu Mesajın Linki)
    Çok Hoş..
  13. evvel Avatarı
    • |
    • (Bu Mesajın Linki)
    kal ki dolaşsın yine parmakların saçlarımda
    ayaların öpsün yanaklarımı
    gamzelerime dolsun tümden mutluluğum
    hiç bitmesin senle dolan huzurum

keşke gitmeler hiç olmasa....
  14.  Avatarı
    • |
    • (Bu Mesajın Linki)
    ... Tekrar Geri mi döndün yanlızlık
    Oysaki seni Gülen gözlerle uğurlamıştım
    Nereden çıktın....
  15. Duslerinprensi Avatarı
    • |
    • (Bu Mesajın Linki)
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: siyah zambak
    Tekrar hoşgeldin CEM BEY
    Sen her ne kadar hoşgeldin demesen de bazen kendi ister insan yalnızlığı misafir etmeyi....Ama siz sevmiyorsunuz anlaşılan...O halde ALLAH her zaman sevdiklerinizle toplu kılsın sizi.yüreğinize sağlık...
    Yorumun için teşekürLer iyiki varsın...
  16. EMİNEozan Avatarı
    • |
    • (Bu Mesajın Linki)
    yanlızlık beni yaşıyor ben yanlızlığı... yanlızlık paylaşılmaz paylaşılsa zaten yanlızlık olmaz.
  17. evvel Avatarı
    • |
    • (Bu Mesajın Linki)
    Tekrar hoşgeldin CEM BEY
    Sen her ne kadar hoşgeldin demesen de bazen kendi ister insan yalnızlığı misafir etmeyi....Ama siz sevmiyorsunuz anlaşılan...O halde ALLAH her zaman sevdiklerinizle toplu kılsın sizi.yüreğinize sağlık...