TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de

Blog Yorumu

1. -sungate Avatarı
    • |
    • (Bu Mesajın Linki)
    Doğru bir tespit, erkek aşk acısını kadınlardan daha fazla çeker.

Buna en somut toplumsal örnek deney de diyebiliriz,
    özellikle Z kuşağı öncesi erkekler arabesk şarkılarına yoğun rağbet ettiler,
    şöyle diyelim; acılarını Müslüm, Orhan, Ferdi, Bülent vb. sanatçıların
    aşk acısına mahkum olan figürü anlatan şarkılarını hep sevdiler dinlediler.
    Özellikle varoş kesim ki, elit kesim varoş olarak doğsaydı aynı şeyi yaşardı herhalde.
    Duygusalız evet, hatta galiba beynimiz bile kadınlardan farklı çalışıyor olabilir.
  2. Adrenochrome Avatarı
    • |
    • (Bu Mesajın Linki)
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: mufto 27
    Sanırım mesele duygusallığı mantığın önüne koymaktan kaynaklı.
    Bayanlar da erkeklerde hem mantık hemde duygu ile hareket eder ama şu var ki;
    Erkekler duyguyu mantığın önüne koyar.
    Bayanlar ise mantığı duygunun öneme koyar.
    Bu yüzden erkek birazda gereksiz yere duygusala bağlar ve duygusallığı yanlış kullanma derecesine getirir..
    Ama bana öyle değil bir süre sonra mantık ağır bastığı için acı çekmeyecek derecede meseleyi unutur..
    @Adrenochrome yazıyı okumadan yazdım bu düşüncemi şuan müsait değilim okuyunca yazıtı daha detaylı yazabilirim belki sadece başlığa cevap🙂

yorumunuz için teşekkürler hemen hemen aynı şeylerden bahsetmişiz.
  3. mufto 27 Avatarı
    • |
    • (Bu Mesajın Linki)
    Sanırım mesele duygusallığı mantığın önüne koymaktan kaynaklı.
    Bayanlar da erkeklerde hem mantık hemde duygu ile hareket eder ama şu var ki;
    Erkekler duyguyu mantığın önüne koyar.
    Bayanlar ise mantığı duygunun öneme koyar.
    Bu yüzden erkek birazda gereksiz yere duygusala bağlar ve duygusallığı yanlış kullanma derecesine getirir..
    Ama bana öyle değil bir süre sonra mantık ağır bastığı için acı çekmeyecek derecede meseleyi unutur..
    @Adrenochrome yazıyı okumadan yazdım bu düşüncemi şuan müsait değilim okuyunca yazıtı daha detaylı yazabilirim belki sadece başlığa cevap🙂
  4. Adrenochrome Avatarı
    • |
    • (Bu Mesajın Linki)
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: LORA
    "Birine aşık olmakta insanın kendi elindedir." Bu sözün %100 yanlış olduğunu düşünüyorum...
    kalbini ve gönlünü aşka açık tutarsan aşka tepki vermessen basit bir şekilde birine aşk duymaya başlayabilirsin ama karşı koyup tepki gösterirsen ozmn kolay kolay kimseye aşk duymazsın.
  5. LORA Avatarı
    • |
    • (Bu Mesajın Linki)
    "Birine aşık olmakta insanın kendi elindedir." Bu sözün %100 yanlış olduğunu düşünüyorum...