Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hepinize öneriler için teşekkürler

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    3

Şu an yapmanız gereken öncelikli şey, kuracağınız web sitesinin adresini satın almak, tabi başkası almadı ise, siz en iyisi bu işi yapanlara siteyi kurdurun ,şifreleri alır siz yönetir güncellersiniz.

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

faruk,
    öneriler için teşekkürler bu konuda yeterince bilgi topladım
    ilk önce domain ve alan adı alıp görünümü ayarlayacağım sonra da yazılarımı ekleyeceğim wordpresste açmış blogda bir site nasıl yönetilir, yazı nasıl eklenir, görünüm falan ayarlama nedir biraz olsun öğrendim, teknik konularda ise bu konuda bilgisi olan bir arkadaşım var o yardımcı olacak
    ben sitem tamamen herşeyiyle bana ait olsun istiyorum o yüzden de kimsenin benim için tasarlamasını istemiyorum
    zaten şu an için memurluk ataması dolayısıyla bekliyorum bu site işini de birkaç ay sonrasına erteledim

Üye
    Davudu Beyza Avatarı

Gerçek Adı
    Davut Ecer
    Son Giriş
    30.05-2015
    Saat
    07:22
    Yaşadığı Yer
    Hamburg
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kurmak istediğiniz site için hangi scripti kullanmak istiyorsunuz? Önce bunu bilip ona göre web hosting hesabı almanız gerekiyor.
    Mesela wordpress ya da joomla kullanacaksanız, almış olduğunuz web hosting mysql destekli olmalı.

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    3

Site kurulamadan konu kapandı ,çok faydası oldu Hazır cevapların sonu gelmedi.

Üye
    Haluktepecik Avatarı

Son Giriş
    27.01-2016
    Saat
    16:46
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

WEB SİTE KURMAK İÇİN ZAMANINIZI VE PARANIZI KAYBETMEYİN
    WEB SİTE KURMANIN SEO VE TRAFİK SAĞLAMANIN ETKİLİ VE PTATİK YOLU

Site Kur | Site Kurma | Web Site Nas1l Kurulur ren

Üye
    whoyouare Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Can Taner
    Son Giriş
    15.11-2016
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fazla söze gerek kalmadan anlatmışlar..

veya sitede resimlerle ADIM ADIM anlatılmış buyrun Site Nasıl Kurulur? | Yabancı Hosting

Üye
    sitekurmak Avatarı

Gerçek Adı
    Zamulmekan Binici
    Son Giriş
    18.02-2017
    Saat
    01:38
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    WebSitesi Nasıl Kurulur? İşte Detaylar...

Tanıtımya da satış amaçlı sitekurmak özelliklede son 20 yıldır en fazla hakkında araştırma yapılan konulardanbir tanesi. Çünkü ister bireysel ister kurumsal fark etmez artıkinsanların büyük bir kısmı birçok farklı amaç için internetikullanıyorlar. Ancak bu aşamada ne yazık ki araştırmalarınyanlış yapılmasından sonra ortaya istenilenden çok daha kötüsonuçlar çıkabilecektir. Bunların ortaya çıkmasını engellemekadına ise yapılacak olan işlemler ise şimdilerde hiç olmadığıkadar kolay bir hale geldi. Üstelik sitekurmak isteyenkişilerin bu aşamada öncelikli olarak gerekli görülen detaylaradikkat etmesi yeterlidir. Bunların başında ise hosting ve domainsatın almak gelmekte.

İnternetsitesinin kurulması adına alınacak hosting ilebirlikte artık sitenin kendine ait bir alanı bulunacaktır. Bualanın alınmasının ardından ise artık sıra alan adınınalınmasına geliyor. Ancak birçok kişi alan adını alırkenyanlışlık yapıyor. İster bireysel ister kurumsal fark etmezmutlaka içeriğine uygun bir alan adının satın alınmasıgerekmektedir. Böylece sitekurmak işlemisona erince siteye girecek olan kişilerin sayısında da ciddi birartış kendini gösterecektir. Site ile alakalı bu iki önemlidetayın belirlenmesinden sonra ise artık içerik eklemeişlemlerinin öncesindeki tema seçimine rahatlıkla başlanabilir.Ancak birçok insan bu konuda sahip olduğu bilginin yeterli ya daistenilen düzeyde olmadığından şikayetçi. Bunun en büyüknedeni ise rekabet ortamı.

Buortam içerisinde site kurmak artık hiç olmadığı kadar zor birhale gelebiliyor. Ancak http://www.sitenasilkurulur.net webmasterplatformun "ücretsizsite yapma rehberi"başlıklı sayfası siziniçin en uygun çözümleri sunmak adına çalışmalarına hızkesmeden devam ediyor. En iyi internet sitesini kurmak ve bunun içinneler yapılması gerektiğini öğrenmek adına yapmanız gerekentek şey ise bizimle iletişime geçmek olacak. yapılacak olançalışmaların sonrasında ise oldukça kısa bir süre içerisindeher türlü kategori ile alakalı internet siteleri rahatlıklakurulacaktır. Sonrasında ise bu internet sitesi üzerinden artıkçok daha geniş kitlelere kolay bir şekilde erişilmiş olurkenyapılacak olan işlemler tahmin edilenden de kolay bir hale gelmişolacak.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12