Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:36
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar bilgisayar dünyasından anlayanınız vardır mutlaka engellenen sitelere giriş yapabilmek için hiçbir bariyere engele takılmadan tüm internet sitelerine girebilmek için bilgisayarımızın ayarlarını nasıl yapmamız gerekiyor veya bir programmı yuklememiz lazım lütfen tüm yasaklı sitelere girebilmek için biri bana yardımcı olsun teşekürler saygılar

Yasaklı Üye
    Mesut. Avatarı

Gerçek Adı
    mesut
    Son Giriş
    20.03-2016
    Saat
    01:07
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Ben bilgisayardan hiç anlamam fakat sanırım Ktunnel evrimii gizliliinizi korumak iin burada! yada Vtunnel.com is here to help you beat internet filtering! işini görür. Bu sitelere girip arama bölümüne girmek istediğin siteye giriş yapabilirsin.

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar şuan dns ayarlarını değiştirip istediğiniz sitelere girebiliyorsunuz ben mesela kapalı olan blog spota falan hala giriyorum

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    90
    Verilen Beğeniler
    54

dns ayarlarınızı
    8.8.8.8
    8.8.4.4 yapın proğrama falan gerek kalmadan tüm yasak sitelere girebilirsiniz
    Windows 7 ile Yasaklı Sitelere Girme- Dns Değiştirme (Resimli Anlatım)-Windows 7 burda windows 7 de dns değiştirmeyi resimli olarak anlatıyor.xp için de googleye :xp de dns ayarı değiştirme resimli anlatım yazdıgınızda anlatan siteler çıkıyor.eski anlatımlar oldugu için sizlerin yapacagı tek şey ordakı dns numaralarını 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 olarak değiştirmeniz gerekiyor .Şuan en iyi dns ayarı bu.
    Dns Değiştirmek Xp,Vista,Win7 {Resimli Anlatım} burda xp , 7 , vistada değiştirmeyi anlatıyor.xp de noları
    üst sırayı 8.8.8.8
    alt sırayı 8.8.4.4 yapmayı UNUTMAYIN

Üye
    brettlee Avatarı

Gerçek Adı
    Brett Lee
    Son Giriş
    31.01-2014
    Saat
    06:06
    Yaşadığı Yer
    Pakistan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    internet filtreleme için bir proxy sitesi http://proxymonster.us kullanabilir veya tüm web sitesi yasaklı almak engelini kaldırmak gerekir.