Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Passionate Avatarı

Son Giriş
    11.01-2016
    Saat
    00:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar,
    İçinizde action oyun olarak bilinen serinin ilk ürünlerinden olan Doom oyununun 2 veya 3 ünü free olarak bulup indirebilecegim bir yeri bilen var mı..? Ya da çok düşük bir ücretle temin edebilecegim bir yol..? Evinde sürekli bu oyunun birinci versiyonunu oynamış, sonuna kadar gelip bitirmiş ve hala keyif alarak devamını oynamak isteyen bir genç için arıyorum. Bir bilgi sahibine sorulur. Teşekkürlerimle...

Üye
    EcstaticA Avatarı

Gerçek Adı
    The Man From Earth
    Son Giriş
    02.06-2012
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir, benim şehrim...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Aslında action genel bir tabir olur, fps (first person shooter) daha uygun gibi.

Eğer orjinal oyun arıyorsunuz, Doom serisi, Doom (1)'de dahil olmak üzere abandonware statüsünde değil bildiğim kadarıyla (ama Doom 3'ten eminim). Orijinalini gittigidiyor vb. sitelerden temin edebilirsiniz. Aradığınız kopya oyun ise zaten binbir çeşit yerden indirebilirsiniz. Doom 3'ü zamanında oynamıştım, hatırladığım kadarıyla 3cd idi. Bu en fazla 2.1gb boyutunda olduğunu gösterir. Bir de Resurrection of Evil ek paketi vardı, o da bir cd idi.

İlk Doom her ne kadar klasik olsa da, Doom 3 bana göre beyinsiz bir shooter. Hemen hemen aynı dönemlerde çıkan Half-Life 2 ve FarCry, Doom 3'ten çok daha iyi oyunlar. Zaten Resurrection of Evil'da Half-Life 2'den arakladıkları gravity gun benzeri bir silah vardı.