Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    TTNET, günün koşullarına uygun ve değişen kullanım alışkanlıklarına paralel olarak düzenlediği yeni internet paketlerini Ocak 2011'den itibaren müşterilerinin hizmetine sunacak.

TTNET açıklamasına göre, müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına yönelik yeni paketleri hayata geçiren TTNET; ADSL2 portföyüne 16 Mbps'ye kadar 5GB kotalı ve 16 Mbps'ye kadar limitsiz paketlerini; ADSL portföyüne ise NETLİMİTSİZ Plus paketini ekliyor.

TTNET ayrıca 100 Mbps'e kadar hızlı VDSL2 paketlerini de müşterilerine sunacak.
    Yeni paket düzenlemeleriyle birlikte, aynı zamanda yeni aboneliğe de açık olacak NET6 paketinin fiyatı 39 liradan 32 liraya indirilirken, NET4, NET6 ve NETLİMİTSİZ paketlerinin adil kullanım hakkı 15 GB'den 25 GB'ye yükseltilecek. Bu paketlerin adil kullanım noktasından sonraki hızları da 512 Kbps'den 1 Mbps'ye çıkarılacak.

Kotalı paket kullanan abonelerin kotayı aşmaları halinde, limitsiz paket kullanıcılarının bant genişliğini kullanma haklarını korumak amacıyla, aboneliğe açık olan NET4, NET6 ve halihazırda yeni aboneliğe kapalı olan 1 Mbps 4 GB, 2 Mbps 4 GB, 1 Mbps 6 GB, 2 Mbps 6 GB paketlerindeki kota aşımında uygulanan maksimum ücretler, paketlerin tümü için 79 liraya sabitlenecek.

-BAĞLANTI ÇEŞİTLERİ VE FİYATLAR-
    TTNET açıklamasına göre portföye yeni eklenen ADSL ve ADSL2 bağlantı çeşitleri ve fiyatları şöyle:

''-Aylık 33 TL'ye: 16 Mbps'ye kadar 5 GB kotalı (10,91 GB adil kullanım noktası) ADSL2
    -Aylık 59 TL'ye: 16 Mbps'ye kadar Limitsiz (50 GB adil kullanım noktası) ADSL2
    -Aylık 89 TL'ye: 8 Mbps'ye kadar NETLİMİTSİZ Plus (100GB adil kullanım noktası) ADSL''
    Portföye yeni eklenen VDSL2 bağlantı çeşitleri ve fiyatları ise şu şekilde belirlendi:
    ''-Aylık 43 TL'ye: 32 Mbps'ye kadar 10 GB kotalı (15,91 GB adil kullanım noktası)
    -Aylık 69 TL'ye: 50 Mbps'ye kadar 15 GB kotalı (22,39 GB adil kullanım noktası)
    -Aylık 99 TL'ye: 100 Mbps'ye kadar 20 GB kotalı (30,56 adil kullanım noktası)
    -Aylık 79 TL'ye: 32 Mbps'ye kadar Limitsiz (50 GB adil kullanım noktası)
    -Aylık 109 TL'ye: 50 Mbps;ye kadar Limitsiz (100 GB adil kullanım noktası)
    -Aylık 149 TL'ye: 100 Mbps;ye kadar Limitsiz (100 GB adil kullanım noktası)'

Haberjet

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

Bugün banada mesaj gönderdiler ama anlamadım nedemek istediklerini bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim,

1.1.2011'den itibaren ADSL paketinizin aylık standart ücreti 54,90 TL,adil kullanım sınırı 25GB,25GB'in aşımı sonrası hızı 1Mbps olacaktır.

Ben zaten yeni abone oldum onuda 3G ye felan abone etmişler düzeltdirdim ocak ayından itibaren 6 aylık sözleşme yaptığım için 25 TL ödeyeceksiniz daha sonra sınırsız olduğu için 6 aydan sonra 49 Tl olacak dı şimdi nasıl olacak ?

Hay ben bunların yapacağı işinde kampanyasınıda Telekomu satanıda napsam acaba ?

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

bu gün benide aradılar 8mgbite alalım dediler hızınızı ocak ayından itibaren 8mgb sınırsız 54 tl olmuş 1 mgb sınırsız 49 tlye yükseltilmiş ama 24 aylık tahütname verirsem miş indirimden yararlanabilirmişim beni 2 sene bağlıyacaklar ben kabul etmedim ama yeni günün ilk günü faturalar zamlı tarifeden zate biz 1 ay önceli fatura ödüyormuşuz yani anlıyacağınız bu ay gelen faturalar zamlı

Üye
    döngeri Avatarı

Gerçek Adı
    bahattin
    Son Giriş
    05.02-2016
    Saat
    13:10
    Yaşadığı Yer
    ordu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar tt net ve telekomun hiç bir kampanyasına inanmayın vede güvenmeyin bir çok avrupa ülkesinde net bedava gibi türkiyede ise yıllık maliyet bir araba fiyatı sabit telefona gelince,
    düşünün bir kere hiç kullanmadığın sabit telefona ayda 20 tl ödüyosun, bu yılda 240 tl yapıyo
    akşam saat 19 ila sabah 07 arası bedava ancak nereyi ne kadar arayacak sın
    ceb telefonu gibi olsa tamam taşıya bilsen her gittiğin yere götürsen olur belki ama adı üstünde sabit telefon
    en doğru olanı bir an önce iptal etmek

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: döngeri Mesajı Gör
    arkadaşlar tt net ve telekomun hiç bir kampanyasına inanmayın vede güvenmeyin bir çok avrupa ülkesinde net bedava gibi türkiyede ise yıllık maliyet bir araba fiyatı sabit telefona gelince,
    düşünün bir kere hiç kullanmadığın sabit telefona ayda 20 tl ödüyosun, bu yılda 240 tl yapıyo
    akşam saat 19 ila sabah 07 arası bedava ancak nereyi ne kadar arayacak sın
    ceb telefonu gibi olsa tamam taşıya bilsen her gittiğin yere götürsen olur belki ama adı üstünde sabit telefon
    en doğru olanı bir an önce iptal etmek
    Haklısın haklısında kullanmayada mecburuz ne kullanacağız varsa öneriniz buyurun söyleyin değerlendirelim.Dediğiniz gibi Avrupa'da internet ücretsiz gibi ve ayrıca misal 50 £ ödüyorsun içinde internet ve telefon var olduğu gibide 8 Ülkeylede sınırsız görüş görüşebildiğin kadar fiyat sabit 50 £.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: MiKoCaN Mesajı Gör
    banada böyle bi mesaj geldi normalde 49 gelirken bu ay 54 tl gelmiş babamla kavga ettik bu telekomun gelmişini geçmişinii

birde benim 2 senelik sözleşmemin doldugunu nerden ögrenebilirim yaw kapattırmak istiyorum...
    Elinde sözleşmen yokmu? Miko
    Telekoma gidip sorabilirsinde.

Üye
    döngeri Avatarı

Gerçek Adı
    bahattin
    Son Giriş
    05.02-2016
    Saat
    13:10
    Yaşadığı Yer
    ordu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bir konuya iyi dikkat edelim
    ben telekoma gittim sabit ücretin gerekcesini sordum, ban cvp olarak dedikleri şu,
    telefon hizmetlerinin giderleri çokmuş nedir diye sordum hattın sürekli açık olması bakım ve onarım personel giderleri iletişimi sürekli tutmak için elektirik masrafı,vs vs,
    bende elekriktede, su dada,doğal gazda da bu saydığın giderler var,ancak onlar sabit ücret diye bir şey talep etmiyolar, bir kere abone oluyosun ondan sonra ne kadar kullanırsan o kadar para ödüyosun hiç kullan masan hiç ödemiyosun,belki 3,5 ayda 1 veya 2 tl gibi bir rakam geliyo dedim,bana bu konu bizi aşıyo genel merkezin bileceği bir iş dediler başka bir cevap veremediler,
    arkadaşalar biz birlik olup bir çalışma yapabiliriz,biliyosunuz %40 ve üzeri raporu olanlara su %50 oranında indirimli bir çok yerlerde bu indirim daha da fazla kimi yörelerde hep bedava,türkcelin yine %40 ve üzeri raporu olanlara %55 indirimi var,bildiğiniz gibi bir çok kamu ve özel kuruluşlarda buna benzer indirim ler var mesala özel medikal park hastanelerinde olduğu gibi, engelliler biz platformu üyeleri olarak ve başka engelli dernek ve kuruluşlarını harakete geçirerek, indim oranı en az %50 olmak kaydıyla telekomdan ve ttnet den böyle bir indirim talep edebiliriz, eğer yapmazlarsa aksi takdirde bütün engelli dernek ve site üyeleri olarak ttnet ve telekom aboneliklerimizi sonlandıracağımızı söyleriz,inanıyorumki ses getirecektir, kuruma müracaatları telekomun ve ttnetin sitesine girerek ordan yapabiliriz veya şahsen bir dilekce ile telekom müdürlüklerine yapabiliriz,bence denemeğe değer,ya sizce,saygılar

Üye
    AS21 Avatarı

Gerçek Adı
    Baris
    Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    23:52
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakir / Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yalin internete gecis yapiyorlar sanirim tarifeleri bu yuzden degistiriyorlar...