Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    azizkanmaz Avatarı

Son Giriş
    17.09-2017
    Saat
    12:34
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben denetim masasında kulanıcı hesapları ndan çok uğraştım pc şifre koymak için bir türlü olmadı bendeki xpsp3 cd si otomatik kuruluyor yani cd key falan istemiyor format esnasında bence ondan dolayı şifre koyulmuyor nette biraz araştırdım ve şunu uyguladım

Arkadaşlar Bildiğiniz Üzere Bilgisayarımızda Özel bilgilerimiz oluyor ve bilgilerimizi baska birileri kurcalamasın diye şifre koyuyoruz. işte artık şifre koyduğumuzda kimse o şifreyi kırmıcaktır....Kaynakwh:
    Arkadaşlar öncelikle Başlat --> Çalıştır --> syskey
    daha sonra cıkan pencerede Sağ altta Günçelleştir butonu bulunmaktadır. Onu tıklıyoruz ve Açılan Pencerede Başlatma parolası olan sekmeyi işretliyoruz ve Şifremizi yazıyoruz altına Tekrar aynı şifreyi yazıyoruz Tamam butonuna basıyoruz ve bilgisayarınıza kırılmayacak şifre koyuyorsunuz....

Uyarı: Arkadaşlar unutmayın kırılmayacak şifre dedik eğer şifreyi unutursanız pc nize yeniden sistem kurmak gerekir... Bu Görev birdaha devre dışı bırakılamaz
    NOT ALINTIDIR

Üye
    emoteknoloji Avatarı

Son Giriş
    03.09-2010
    Saat
    11:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

biostan password kısmından şifre koyabilirsiniz..böylece bilgisayar daha power tuşuna basılır basılmaz siyah ekranda birşifre ister...İstediğiniz kadar format atın hep o şifreyi isticektir açarken...Bios a girişi f12 ile yapabilirsiniz ya da del tuşu ile...

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    xp de kullanıcı sıfresı kırmak o kadar kolay bır ıslemkı unutulmayacak şifre koysan ne olur reset denen bır olay var