Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kotanızın neden dolduğunu biliyor musunuz?

İnternette kotanızı her yaptığınız işlem dolduruyor. İnternet sitelerine girişleriniz, mail okumalarınız, video izlemeniz kotanızdan her zaman bişeyler götürür.

İnternet sitelerinde gezmenizde ortalama olarak her bir sayfa 1 mb civarında açılışı gerçekleşiyor.
    Örneğin günde 100 sayfa açarsanız 100 mb kotanız gitmiş olur. Ancak videoda durum böyle değil. Video izlediğiniz taktirde kotanız saniyede 100 kb civarında kayba uğruyor. 10 dakikalık orta kalitede bir video 45-50 mb aralığında gerçekleşiyor. Bundan dolayı birçok kullanıcı kotasının neden dolduğunu anlayamıyor.

Yasadışı yollardan indirilen mp3, filmler, programlar da kotanızı götürüyor. Ayrıca bazı kötü içerikli siteler bilgisayarlara virüs bulaştırıyor. Bulaşan virüs kotanızı harcayabiliyor. Mutlaka güncel bir antivirüs programı kullanın.

Kotanızı mutlaka hergün kontrol edin. Eğer kontrol edemiyorsanız kotanızı online olarak görmenizi sağlayan yardımcı programları kullanın.

Haber Aktuel

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Normal bir kullanıcıyım, 4 cgb. aşmıyorum hiçbirzaman.Pc ve virus paketi güncelleme yaparken bile kotadan gider, kotanın en buyuk düşmanı film ve oyun indirmek.

Üye
    nacar Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    kalbimin attıgı yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben 2yılı gecti hiç aşmadım kotayı takip ediyorum