Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    SoN_sAvAşÇı Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    22:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Windows XP SP2 desteği de sona erecek, Microsoft, kullanıcıları Windows XP SP3'e, Vista'ya ya da Windows 7'ye geçmeye teşvik ediyor. Windows XP SP3'ün teknik desteği 2014'e kadar devam edecek.
    Microsoft yaptığı açıklamada 13 Temmuz 2010 tarihinde Windows XP SP2 ve Windows 2000 sunucu ve istemci desteğinin sona ereceğini açıkladı. Microsoft ücretsiz online yükseltme rehberi sunuyor.
    Windows XP ve Windows 2000'den Windows 7, Windows Server 2003, Windows Server 2008 veya Windows Server 2008 R2'ye geçişte bu online rehberlerden yararlanmak mümkün.
    Windows XP işletim sistemi piyasasının yüzde 69'undan fazlasını elinde tutuyor. Windows Vista yüzde 18.55 ve Windows 7 yüzde 5 piyasa payına sahip. Windows 7'nin payı artıyor.
    Windows Vista'ya geçişi düşünenler de bu işletim sisteminin teknik desteğinin 2012'de sona ereceğini göz önüne almalılar. Microsoft destek süresini uzatacağına dair bir açıklama yapmadı.

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

İlerleyen teknolojimizde elbette Windows 7yi geçeceğiz ki ben geçtim. herkes yenı makıne almaya teşvik olcak. her makıne ziraa windows 7 vista kaldırmıyor ki vista kaldırsada hantal.. windows 7 gayet başarılı bir işletim sistemi su ana kadar çalıştırmış olduğum uygulmalarda bir sıkıntı çekmedim.

Üye
    SoN_sAvAşÇı Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende windosw 7 aldım ama kurmadım henüz vista yüklü aldıgım yerle konuştım adam öyle diyor yalan mı dogrumu diyor artık vistadan tam performansa kullanabilmen için diyor 4 gb ram olması diyor tabi microsof herkesi yüksek model ve yüksek performanlara itiyor mecburen

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:06
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    56
    Blog Mesajları
    10

windows 7 yi sanal bilgisayarakurup denedim bayaa hoşbence kullanılabilir ... 4 Gb lık 64bit işletimsistemlerinde geçerli ,bir ev kullanıcısı için 32 bit lik windows 7 ler 2 Gb 'la işinizi rahatlıkla görebilir..Yani fazla kasmaya gerek yok arkadaşlar..

Yasaklı Üye
    kayaozesen Avatarı

Gerçek Adı
    DADASH
    Son Giriş
    11.09-2015
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

xp ye devam vista kurdum pc ağırlaştı deli etti beni kaldırdım tekrar xp ye geçtim

Üye
    SoN_sAvAşÇı Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    aslında hepsine bakarak xp çok güzel çünki oturmuş bir sürüm xp eksik birşey yok aslında