Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    edi_67 Avatarı

Gerçek Adı
    ertan
    Son Giriş
    20.05-2012
    Saat
    20:58
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: mac72 Mesajı Gör
    Hadi bakalım yine ararlarsa sonucu bizede yazarsın arrtık hanginiz hanginizi soydu..?
    kardes ,bunlarin kim oldugu beli oldu artik,gecenler tv de görmüstüm o kaziklanan adami ,birde utanmadan tv ye cikmis sikayet etmek icin ve herkesi uyarmak ,uyarmak güzelde ama bu kadarda kek olunmazki be kardesim,anlatiyim olayi
    bu cagrilar ya bulgardan ya ukraindan yada polanyadan uyanik kadinlardan geliyormus ,evet dedigimgibi adama cagri gelmis onunki moldavyadanmi ,geri aramis adam baslamis bunlar konusmaya
    ve kadin ben tr ye gelmek istiyorum ama param yok gelemiyorum bana 500 dolar yolada ben tr ye gelim beni sen havalimandan al hem senle kalirim demis adam tabi hemen 1000 tl göndermis
    sonra birgün sonra adam tel acmis kadina ama ne tele cikan var ne acan kadin parayi alinca birdaha o hati kulanirmi yaw hahahaha ,birde adam tv ye cikmis anlatiyo bunlari yaw ,iste bu cagrilar öyle kadinlardan geliyor ,öyle kontür tüzagi icin deyil para tuzagi icin ,cünkü o numaralari geri aradigin zaman yurtdisi arama kontürü gider

Üye
    edi_67 Avatarı

Gerçek Adı
    ertan
    Son Giriş
    20.05-2012
    Saat
    20:58
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

uyari bu numaralar kontür tuzagi deyil ,para tuzagi icin dikattt bu numaralara hic geri dönmemek daha iyi yukarda yazdim zaten

Üye
    SoN_sAvAşÇı Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    22:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

way anasını adamlar dolandırıcıkda işi baya geliştirmişler

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bir kaç gün öncede babamın telefonu arandı bu kodla.. Arayan kadın " Tatlım beni arar mısın" demiş.. Babam bana numaraya gösterdi.. Tanıdık biri mi acaba diye. Yani bazen arkadaşları eşi dostu ararım babamın cebinden de.. Dedim babama "ara da gör tatlıyı " senin kara kaşına kara gözüne aramıyorlar onlar.. Faturan geldiğinde yuh demek istemiyorsan aramayacaksın... İyi ki haberimiz oluyor bunlardan yoksa haybeye para ödücez.. Gerçi benim merakım yoktur yabancı numaralara geri dönüp aramam işi olan tanıdık biri beni bulur derim.. Ama babam meraklıdır arar kimdir acaba diye Aratmadım tabi aman haa sakın dedim anlattım olayı.. Bir kaç kez de bana geldi çağrı.. Helal para zoruna gidiyor milletin haram daha bi tatlı geliyor demek ki

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12