TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hakanyildiz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:24
    Yaşadığı Yer
    Giresun
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    11

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    reeder p10 telimin şarj soket yeri bozuldu. şarj almıyor. Bir tane tamirciye götürdüm yapılmıyor dedi. Başka bir tamirciye bıraktım. Parça gelirse yapabiliriz dedi. Ama tam belli değil. Yapılırmı bilemiyorum. Yeni telefon alacak param da yok. İş başvurusu yapıp haber beklediğim yerler var. Ya telefon gelirse ne yapabilirim bilemiyorum. Telefon çalışıyor sadece şarj almıyor. Şarj soketi tamir olurmu acaba bilen varmı

Üye
    erkandomur Avatarı

Son Giriş
    28.05-2020
    Saat
    01:47
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: hakanyildiz Mesajı Gör
    reeder p10 telimin şarj soket yeri bozuldu. şarj almıyor. Bir tane tamirciye götürdüm yapılmıyor dedi. Başka bir tamirciye bıraktım. Parça gelirse yapabiliriz dedi. Ama tam belli değil. Yapılırmı bilemiyorum. Yeni telefon alacak param da yok. İş başvurusu yapıp haber beklediğim yerler var. Ya telefon gelirse ne yapabilirim bilemiyorum. Telefon çalışıyor sadece şarj almıyor. Şarj soketi tamir olurmu acaba bilen varmı
    https://www.gittigidiyor.com/arama/?...9Farj%20soketi kendin becerbilirsen en üstteki komple takılıyor.Yoksa soketi sipariş edip tamirciye yaptırabilirsin

Üye
    hakanyildiz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Giresun
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    11

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: erkandomur Mesajı Gör
    https://www.gittigidiyor.com/arama/?...9Farj%20soketi kendin becerbilirsen en üstteki komple takılıyor.Yoksa soketi sipariş edip tamirciye yaptırabilirsin
    yeni şarj soketi takılsa sorun giderilirmi acaba

Üye
    erkandomur Avatarı

Son Giriş
    28.05-2020
    Saat
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    0

yeni şarj soketi takılsa sorun giderilirmi acaba
    Telefonun şarj almıyor diyorsun değişince düzelecektir.Eger bataryası da da sıkıntı yoksa zaten biraz baktım bu telefonun şarj soketi Casper Via A1 ile ayniymis

Üye
    hakanyildiz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Giresun
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    11

Telefonun şarj almıyor diyorsun değişince düzelecektir.Eger bataryası da da sıkıntı yoksa zaten biraz baktım bu telefonun şarj soketi Casper Via A1 ile ayniymis
    telefonun bataryasında sorun yok amaekranıda kırık. ama ekran çalışıyor sorun yok. sadece şarj alma sorunu düzelse bana yeter. servisten ekranı kırıkda ekranında yapılması gerekir dediler. 700 lira masrafı tutar dediler. Normal bir tamirciye götrdüm bugün oda şarj soketi sipariş etti. Eğer olursa 100 liraya yapılacak. Ama bilmiyorum ekranı kırıkken yeni şarj soketi takılınca düzelirmi bu şarj sorunu.

Üye
    erkandomur Avatarı

Son Giriş
    28.05-2020
    Saat
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    0

telefonun bataryasında sorun yok amaekranıda kırık. ama ekran çalışıyor sorun yok. sadece şarj alma sorunu düzelse bana yeter. servisten ekranı kırıkda ekranında yapılması gerekir dediler. 700 lira masrafı tutar dediler. Normal bir tamirciye götrdüm bugün oda şarj soketi sipariş etti. Eğer olursa 100 liraya yapılacak. Ama bilmiyorum ekranı kırıkken yeni şarj soketi takılınca düzelirmi bu şarj sorunu.
    Arkadaşım ekran ile şarj soketi in alakası yok.tabiki calisir.Bu nasıl bir kararsızlık anlamadım.simdi misal senin gözlerin görmüyor ve ayağın kırık ayağını alçıya alınca gözlerin acilacakmi.Ne alaka ekran ve şarj

Üye
    hakanyildiz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Giresun
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    11

Arkadaşım ekran ile şarj soketi in alakası yok.tabiki calisir.Bu nasıl bir kararsızlık anlamadım.simdi misal senin gözlerin görmüyor ve ayağın kırık ayağını alçıya alınca gözlerin acilacakmi.Ne alaka ekran ve şarj
    haklısınızda ben telefonu tamirciye göndermeden önce servisi aradım. servisten bana şarj soketi için 200 lira ücret çıkardılar. Eğer telefonun başka arızası varsa onlarında giderilmesi lazım dediler. Ben ekranın kırık olduğunu söyledim. Bana ekranında değişmesi gerekir dediler. yoksa sadece şarj olmaz dediler. Ben ondan dedim. Ekranda 600 liraya değişiyormuş. yüzde 15 indirim yapıyolar. Hepsi 700 liraya denk geliyor. Bu telefon zaten 1200 liralık telefon. onun için kabul etmedim. Zaten çok paramda yok.Acaba onlar fazla para almak içinmi öyle söylediler yoksa şarj için ekranındamı değişmesi gerekir diye düşündüm.

Üye
    erkandomur Avatarı

Son Giriş
    28.05-2020
    Saat
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    0

Servise bakma ben de Lenovo şarj soketi için gönderdim bana komple kasanın değişmesi lazım dedi telefon 700 liraydı 400 lira istediler.servis sasma sapan şeylerden para kazanmanın derdinde.

Üye
    hakanyildiz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Giresun
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    11

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Simdi tamirci telefonu yapamayacagini soyleyip geri gondermis. Sarj soketi degisirken ekran kirik oldugu icin zarar gorebilirmis. Telefon cok zor sarj oluyor. Basinda beklemek gerekiyor. Bazen temas gidiyor. Bari bir is bulsamda yeni telefon alabilsem. Bu telefon en fazla 1 ay gider.