Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Finally Avatarı

Gerçek Adı
    Serhat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:20
    Yaşadığı Yer
    Avusturya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2igltdz - Calar Saat Kablolarinin kökten zarar görmemesi icin cözümünüz nedir ?

Arkadaslar gecen sene bu calar saatten tam 3 tane siparis verdim.. Oldukcada memnun kaldim... Bugüne kadar gördügüm en güclü titresime sahip olan cihaz bu.. Daha önce Humantechnik ve Bellman pro da kullandim onlarin titresimli bu cihazinki gibi güclü degil... Hatta Humantechnik in pil kullanma gibi kücük(büyük) bir sorunu vardi...

Nihayet kendime böyle süper bir calar saat buldum.. Bu calar saat digerlerine göre hem ucuz hemde daha iyi ve pilsiz calisan tiresim kutusu vardir..

Yalniz Titresim kutularinda kücük bir sorunum var , cabuk bozuluyorlar. Nedesi ise kablonun kutuyla baglanti olan kismi pek savunmasiz... 3 tane siparis verdim dedim. Ikisi bozuldu.. Ikisinide garantiye gönderdim ve simdi iki tane yeni calar saat gönderiyorlar.. Yalniz bunlarinda böyle bir yil icinde heba olmasini istemiyorum.. Bu kutular diger cihazlara göre cok daha güclü titiriyor o yüzden yatagin altinda rastgele yön degistire degistire kivrilip duruyor sonrada kablo kökten zarar görüyor ve bozuluyor o nedenle bunu saglama almam lazim... Ne önerirsiniz ?

Kutuya baglanti kismi derkende kastim bu

200qwig - Calar Saat Kablolarinin kökten zarar görmemesi icin cözümünüz nedir ?

Gelecek cevaplar icin simdiden tskler...

Üye
    [musti] Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

koli bandı ile gövde ve kabloyu bantlamayı deneyebilirsin

Üye
    Finally Avatarı

Gerçek Adı
    Serhat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:20
    Yaşadığı Yer
    Avusturya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @[musti]

O tür yöntemler hic bir ise yaramiyor... bant yine yerinden cikip gidiyor.. Daha mantikli birsey lazim.. Ben kaplama oylayini düsünüyorum.. Bir madde ile kutu kompile kaplanmali ama ne ile ? Silikon nasil olurdu ? Daha saglam birsey vardir ama