Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ultraaslann Avatarı

Son Giriş
    06.02-2015
    Saat
    11:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar.
    Asus markalı Notebook siparişinde bulunacağım tam karar veremedim. xo012d pcdepo da buldum ama karar veremedim daha kullanan arkadaşlar
    tavsiye eder mi?
    teşekkür ederim şimdiden.

Asus X550JK-XO012D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da aynı gün kargo kredi kartına taksit imkanı notebook modelleri - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bi

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    170

isirilmis elmali APPLE dururken baskasina bakmam dogrusu

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:55
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    76

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Asus X550JK-XO012D laptoplar çok kalitelidir 4 -8 gb'lık rami olanlarda vardır, laptoplar arasında alınabilecek f/p oranına ve orta üst segment sınıfa hitap eden bir loptoptur, en doğru seçimi yapmışsın. Kendim de bizzat kullanıyorum kaldırmadığı oyun yoktur tüm grafik programları dahil her programı rahatlıkla çalıştırır oyunları rahatlıkla oynarsın. Hem günlük kullanımda, hem oyun oynarken hem grafik programları çalıştırırken sorun çıkarmayacak bir laptoptur.

Laptopu oradan değil de Asus X550JK-XO012D Notebook buradan almanı tavsiye ederim 100 TL daha ucuza almış olursun.