Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    onur09 Avatarı

Gerçek Adı
    Onur OZLU
    Son Giriş
    24.07-2017
    Saat
    16:08
    Yaşadığı Yer
    Izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    öncelikle iyiakşamlar, bir sorum var, yardımcı olursanız sevinirim. ben İphone 4S telefonumu ve dizüstü bilgisayarımı blutut üzerinden eşlemek istiyorum, bilgisayardan veya telefondan bilgisayara dosya aktarımı yapmak için, bu eşlemeyi nasıl yapabilirim? bilgisayarın ve telefonun blututlarını açıyorum, bilgisayardan telefona göndermek istediğim dosyayı seçiyorum, gönder diyorum, telefonda bilgisayardan gelen blutut eşleme isteğini onaylıyorum yani eşleştir diyorum ama her seferinde bilgisayarı blututunun açık veya aralıkta olduğuna emin olun diye uyarı çıkıyor. bunun bir çözümü var mı? yardımınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İphoneler bildiğim kadarıyle kendi hemcinsleriyle muatap oluyor, başka bir marka veya cihazla bluetooth bağlantısı kurmuyor.O kadar para dök sonuç sıfır.İphone nin servisi apple dır.Yüzlerce telefon satıyorlar fakat bunlara cevap verecek servis talebi karşılamıyor.Canım memleketim durmak yok yola devam.Tüketim cılgınlı diyorlar bunun adına.