Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ultraaslann Avatarı

Son Giriş
    06.02-2015
    Saat
    11:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam,
    Dell 3542 modelini inceliyorum. çok kararsızım almakla. daha çok oyunla zaman geçiricem. kullanan arkadaşlar
    varsa tavsiye de bulunurlar mı?
    şimdiden teşekkür ederim.

https://www.notebookadresi.com/dell-...1f45c-notebook

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:05
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşım gözün kapalı al derim, bende senin almayı düşündüğün modelin daha düşük özelliklerde olan DELL INSPIRON 5110 B45B43 var ve 2 yılı aştı alalı herhangi bir sorun yaşamadım teknik ve sistem olarak, canavar gibi makine. Daha format bile yemedi. Dell firması ayrıca evde teknik servis imkanı veren tek firmadır. Yani bir sıkıntı mı yaşadın arıyorsun gelip evde gideriyorlar sıkıntıyı. O özelliklere göre de şu an piyasada ki çoğu oyunu rahatlıkla oynarsın, gerçi bazı son sürüm oyunlar çok yüksek grafik içeriyor ama en baba bilgisayar da bile bu oyunları oynarken sıkıntı çıkabiliyor. Benim arkadaşım sırf o yüksek grafikli oyunları rahat rahat oynayayım diye kıydı paraya 3.000 tl ye Monster marka sırf oyun severler için üretilen laptop aldı onda bile donmalar , ısınmalar oluyor.

Dell iyidir al derim