Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    17:09
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bende uydu var ben dunya kupasını ızlemek ıstıyorum ama uydu nedenıyle sıfre olacakmıs bu sıfreyı nasıl acabılırm benım televizton samsung bu arada

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:40
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    108
    Verilen Beğeniler
    309

selam adil bey,bende bir futbolsever olarak dünya kupasında uyduda şifre olacagını zannetmiyorum,zaten dünya kupasını trt verecek,devlet kanalı şifre koymaz diye düşünüyorum,özel kanallar koyuyor şifre,mesela ben gecen sene ntvde ispanya ligini izliyordum ama bu sene şifrelendi,hem digitürk hemde uydu oldugu halde izleyemedim,ayrıca yabancı kanalrdanda bu maçlar izlenir,mesela ben uydudan şifreli bazı maçları azerbeycan tv,sport tv yada bazı arap kanallarından rahatlıkla izliyorum.dünya kupası maçlarını uyduda izleyebilecegiz çok kanal vardır eminim,sadece spikeri anlamıyormusunuz...

Üye
    yusufislam Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf sayılı
    Son Giriş
    10.02-2016
    Saat
    22:19
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    trt şifre koymak istemez ama kurallar gereği ülke kısıtması oluyor onun şifre koyabilirler.
    internet izlemek isterseniz bende buradan izliyorum trt1 kanalını: TRT 1 Canlı izle - TRT 1 Kesintisiz izle