Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    TEKİN KAVAK Avatarı

Gerçek Adı
    tekin
    Son Giriş
    02.07-2014
    Saat
    22:42
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar eger bulundugunuz yerde uydunet varsa özürlü indirimi var tam hatırlamıyorum ama kablolu yayın dahil 25 tl falandı sabit tel derdi de yok

Üye
    denizin kızı Avatarı

Gerçek Adı
    Nihal
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    23:04
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

malesef bulunduğum şehirde uydu net yok zaten ttnete kalmaya karar verdim diğerleri pek güvenilir gelmedi daha iyisi çıkana kadar

Üye
    hll-zcn Avatarı

Gerçek Adı
    Halil
    Son Giriş
    03.12-2014
    Saat
    23:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

slm ben vın kullanıyorum aveyanın tahahütlü 1 yıllık olarak kullanıyorum aşımsız memnunum kotalı bana yetiyor 5 cigavayit Allah ttnete düşürmesin o zaman yanarsın

slm Nihal hanım ttnete bulaşma derim aşımsız kotalı uygun vın kullanmanı tavsiye ederim yoksa ttnete bulaşırsan evin yolunuda kaybedersiniz ben bikere düştüm ttnete kendimi zor kurtardım

Üye
    denizin kızı Avatarı

Gerçek Adı
    Nihal
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

bu aveanın jetini almak için illa telefon hattı mı lazım? zaten yıllardır ttnetliyim yani bulaştım bir kere

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Ben üç aydır 4gb kotalı ttnet wın kullanıyorum ,ayda sadece 25 tl ödüyorum başka bir ödemem yok ,video ya da film vs aşırı izlemiyorsan çok ta rahat yetiyor ,ama kota bilgini wın ekranından sürekli takip etmen lazım ,4 gb kotayı aşarsan 99 tl fatura gönderiyorlar ,benim iş yerinde bi abi kızı için 4gb kotalı wın aldı ,kızı sürekli kota aşımı yaptığı için adama her ay 99 tl fatura geldi,chat yapmak gazete okumak kotayı yemediği için ben kota sorunu yaşamıyorum,geçen yıl benim sınırsız internet aboneliğim vardı ,güya ayda 55 lira ödeyeceğim diye 2 yıl taahhütlü sözleşme yapmışlardı ,ve ayda 55 gelmesi gereken fatura her ay 78 tl geldi ,arayıp sordum faturam neden yüksek geliyor dedim ,dediler ki kota aşımı yapmışsınız ,bakın dedim ben evdeki interneti 1 yıldır hiç kullanmıyorum ,kota aşımı yapmam mümkün değil dediğimde kemküm ettiler ,ev telefonu içinde 18 tl faturanız gelecek demişlerdi ,bağlı olmamasına rağmen her ay 28 tl de ev teli parası aldılar ,tabii hepsi haram zıkkım olsun diyorum çünkü haksız kazanç elde ettiler,bilinçli kullanabilirim diyorsan eğer wına geç ama dediğim gibi kota aşımı yapmamak için ,wını bilgisayara takınca açılan bi ekran var ,oradan kota bilgini sürekli takip etmelisin

Üye
    hll-zcn Avatarı

Gerçek Adı
    Halil
    Son Giriş
    03.12-2014
    Saat
    23:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

tlfon haddına gerek yok

bende 5gb kullanıyorum ilk 6 ay 25 ödedim şimdide 30 ödüyorum fazla bile geliyor kotayı aşmıyor kota bittimi kendi kapanıyor fatura kesim tarihine kadar

nihal hanım telefon hattına gerek yok

Üye
    denizin kızı Avatarı

Gerçek Adı
    Nihal
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar

Üye
    Hayaldünyası Avatarı

Gerçek Adı
    Hayâl
    Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    23:31
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar yaa bu internet ne kadar pahalı ttnet özellikle eskiden böyle değildi fiyatlar uçmuş sinir oldum vazgeçtim şimdilik internetten...cep telefonları bile daha ucuz internet niye bu kadar pahalı yaa...

Üye
    senveben Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    15:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    1-TTnet engelli tarifesi limitsiz 8 mb 50gb hız kotasını geçersen bazen 3mb düşüyor çoğu zamanda düşürmüyorlar. Diğer odadan wifi ile tabletten lcd tv bağlayarak hd film izliyorum. Çoğu zaman hiç takılma olmadan. Şu aralar geniş bantta daralmalar oluyor o zamanda çözünürlüğü biraz düşürdümmü wifi ile hiç sorunsuz film izlebiliyorum. 48.tl

2-Telefon sosyal tarife 12,5 tl aylık sabit. Sosyal tarife şehir içi 3000 dk. ücretsiz akşam 7 sabah 7 arası nereyi ararsan ara ücretsiz. Muhabbet için olanları akşam 7 den sonra arıyorum. Aylık net ve tel 60,50.tl ödüyorum. Hiç uğraşmam diğerlerinle. Akşam 7 den sonraki görüşme bedellerim aylık 60-70 tl oluyor(bedavadan) daha ne olsun.

Kusura bakmada sende çok bilinçli kullanmamışsın. Sınırsız aboneliğim vardı kota aşımından 78.tl. geldi derken sınırsızda kota aşımı olmayacağını bilmiyorsan ve buna itiraz etmiyorsan bilinçli olduğun söylenemz. 2007 yılından beri sınırsız kullanıyorum ne net nede telde 1.tl. fazla faturam gelmez sabittir bu rakamlar. Bu sayfada konu ile ilgili yazım var bi oku istersen.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12