Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678
Toplam 108 mesajın 106-108 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ona bakarasan heterosexüellerde de para karşılığı bedenlerini satanlar var ,sen lgbt lere web sitesini parayla yapmışsındır ,hayrına iş yaptığını sanmıyorum

Üye
    emir Avatarı

Gerçek Adı
    Emir
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    22:16
    Yaşadığı Yer
    isvicre
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    engelli escinsel web sitesinin adresi neydi

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    10.05-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: OturanBoğa Mesajı Gör
    Böyle şeyler bu siteye ters değil Ali: http://www.engelliler.biz/forum/saka...arastirma.html

Kimin ne olup olmadığı kimseyi ilgilendirmez. Herkesin burada olmaya hakkı var. Kimse kimeye kendi değer yargılarına göre bakıp "manyak mısın ya" dememli. Senin düşüncen sana, benim düşüncem bana.
    helal..alkışlıyorum bu tutumunuzu

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: gorbi20 Mesajı Gör
    Bülent bey şimdiye kadar heer şeyinizi takdir etmişimdir fakat bunu desteklediğine inanamıyorum şiddetle kınıyorum ister kızın bana ister kızmayın benim görüşümde bu
    sanamı kaldı ... kimse sana ne yapman gerektiğini söylüyor mu?

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: (diE) Mesajı Gör
    muğla87;

eşcinsellik yaratılış değil tercih meselesidir. ya varsa diye bir şey yok. tercih kendi tercihi bizi ilgilendirmezde 'Livata' kelimesini bir araştır bakalım. ya ile bal ile olmuyor bu işler.
    ben hiç ay dur bugün eşcinselliği tercih edeyim..yarın heterosexüel olurum nasılsa diyen birini görmedim..madem tercih meselesi..hadi bakalım 1 saatliğine eşcinselliği tercih et..1 saat sonrada heterosexüelliği tercih edersin..sorun olmaz..cem yılmazında dediği gibi; hadi yapp yappp..

@gorbi20
    lut kavi aşırılıkları için,yediklerini kusup sonra tekrar yedikleri için,kendilerine uyarı için gelen insan görünümlü meleklere cinsi anlamda saldırdıkları için,peygamber tanımaz bir topluluk oldukları için helak edildi..aşırılık her anlamda kötüdür..Allahın neyi nasıl yarattığını yargılıyor olman çok ilginç...yarın obürgün allah nasip ederde bir evladın olursa,bu böbürlenmen , kibrin ve aşağılayıcı tavırların yüzünden evladının eşcinsel olma olasılığı epeyce yüksek..zira allah kendi buyuruyor..kınayan kınadığı şey başına gelmedikçe ölmez..

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678