Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ::(umut):: Avatarı

Son Giriş
    11.01-2017
    Saat
    01:28
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben yaklaşık 4 sene mücadele verdikten sonra MEB'e girip görevine devam edebilen bir engelli öğretmenim. Benim durumumda nice arkadaşlar var. Engelli olduğu için öğretmenliğe alınmayan, ya da engelli olduğu için çalıştığı okullarda ayrımcılıkla karşılaşan, haksızlığa uğrayan nice öğretmen arkadşım var. Resmi anlamda bir sivil toplum örgütü değil ama ilk adımı atarak bir sayfa açmak istedim. "Türkiye Engelli Öğretmenler Platformu" sayfası. Bu sayfadaki amacım tüm engelli öğretmen ve öğretmen adaylarını biraraya toplayabilmek. Böylece sesimizi daha fazla duyurabiliriz haksızlıklara karşı daha güçlü durabiliriz. Tüm engelli öğretmen ve öğretmen adaylarını bu sayfaya bekliyorum.

https://www.facebook.com/TurkiyeEnge...atformu?ref=hl

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:48
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

Dün bir engelli kardeşim geldi bizim şirkette çalışan aynı zamanda basket takımında biraz sohbet ettik o kadar bölünmüşlük var ki o kadar çok dernek platform var ki Engellilerin ilk sorunu, samimiyet,mücadele,sorumluluk,bilgi sahibi olamama, araştırma eksikliği,ve birlik ve beraberliği sağlayamama durumu uzun lafın kısası engelli olan her birey önce kendindeki bu engelleri kaldırarak harekete geçmeli hakkını aramayı ve almasını bilmeli bu yola çıkmış bu şekilde düşünen bütün arkadaşlarıma saygılar...

Üye
    ::(umut):: Avatarı

Son Giriş
    11.01-2017
    Saat
    01:28
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bizler engelli öğretmenler olarak her tülü zorluğa rağmen görevlerimizi layıkıyla yapmaya çalışan eğitim emekçileriyiz. Tüm engelli öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun. Allah bu kutsal mücadelemizde her daim yardımcımız olsun.