Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    basak23 Avatarı

Son Giriş
    21.05-2010
    Saat
    11:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar, ben bir baba adayıyım. eşim 2 haftalık hamile ve tiroit sorunu var. tiroit sorunu olupta hamile olan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum. nasıl bir hamilelik süreci geçirdiniz, sağlıklı bir bebek dünyaya geldi mi, neler yapılması gerek bu süreçte?
    bilgi verirseniz memnun olurum. teşekkürler.

Askıda Üyelik
    tarelif Avatarı

Gerçek Adı
    Elif Köse
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul-Erzurum-Gemlik
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

BENİM GUATRIM VAR,ÇOK CİDDİ BOYUTTA OLMAMASINA RAĞMEN ARADA TİROİT TESTİ YAPTIRDIM.BEBEK SAĞLIKLI.RUTİN KONTROLLERDE DR.UNUZ TİROİT HORMONLARI İÇİN TEST İSTEYEBİLİR.BESLENME VE BOL SU KONUSUNDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKİYOR.ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.HAYIRLI HABERLER BEKLİYORUZ.HAYIRLI MUTLU SONLARA...

Üye
    selmaokan Avatarı

Son Giriş
    08.06-2008
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benim tiroit sorunum vardı hamileyken kızım çok sağlıklı doğdu hamilelik süresince test yapılıyor sürekli ileri derecede olursa ilaç veriliyor ama bebek için sorun değil bu şu an benimki çok ilerlediği için alındı zaten korkmanıza gerek yok doktorunuz zaten size yapmanızgerekeni söyliycektir