TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    DENİZİSA Avatarı

Son Giriş
    21.01-2019
    Saat
    15:02
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba,bir oğlum var.7 ayında hemiparezi teşhisi konuldu.. şu an 20 aylık motor hareketleri yaşıtlarına göre geride.. yoğun fizik alınırsa 4 yaşına kadar toparlar denildi fakat oğlum o kadar inatçı ki mümkün değil dokundurmuyor kendine.. yani çok zor hareket yaptırabiliyoruz. elinde çok ciddi kasılma var.. merak ettiğim başından bu durum geçmiş olan var mı bizi ne bekliyor eli tam anlamıyla düzelir mi iletişime geçen olursa çok sevinirim.

Üye
    Ne_Mutlu Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünyalı
    Alınan Beğeniler
    162
    Verilen Beğeniler
    250
    Blog Mesajları
    16

Rahatsızlığın detayını bilmiyorum ama hemen olsun bitsin tarzından ve kurallı davranmaktan ziyade oyun oynuyormuş gibi yapılan her eylemi zevkle yapıyorlar. Böyle bir yöntem deneyebilirsiniz.

Üye
    reykaratas Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:11
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba benim bebeğimde hemiparazi 10aylık sağ kol el güçsüz ayak ftr alıyor anca oturmaya başladı dr geç yürür diyo ama çok endişeleniyorum Deniz isa sizde beyin hasarı var mı

Başlığın Etiketleri