Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 38 mesajın 31-38 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bipolarimkiben Avatarı

Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    10:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bipolarımkiben ve de anne bile olamayanından,

Defalarca tüp bebek denedim. Kayıplarım oldu. Sonunda iyice karışan kimyam sonucunda bıraktım herşeyi. Şimdilerde o günlerin enkazını kaldırıyorum. Halının altına süpürmeden. Okuyorum,yazıyorum... Son yazımda işte sinemalarda...Bende mi Bipolarım! Ol Birader Ol! Sende Ol! ? bipolarimkiben

Üye
    gelincik2016 Avatarı

Gerçek Adı
    ayse
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:24
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Follow this forum
    with Tapatalk for Android

FREE - on Google Play
    VIEW
    Engelliler.Biz Platformu
    Menü
    gelincik2016
    Bildirimler: 1
    Çıkış
    Ayarlar
    Profilim
    ALIŞVERİŞ
    ANA SAYFA
    FORUM
    BLOG
    SOHBET
    DİĞER
    Gönder
    Gelişmiş Arama
    Yeni Mesajlar Günün Mesajları Özel Mesajlar Abonelikleriniz Mesajlarınız Kısayollar Çekidüzen
    TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler San. ve Tic. Ltd. Şti. Hi-slip: Temiz Aralıklı Kateterizasyon için en iyisi...
    Ana SayfaForumSAĞLIKSağlık / Psikolojik & Psikiyatrik Rahatsızlıklar Bipolar arkadaşlar, dertleşelim...+ Konuya Cevap Yaz+ Yeni Bir Konu Aç Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
    Konu: Bipolar arkadaşlar, dertleşelim...
    Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    LinkBack
    Konu Araçları
    Bu Konuda Ara
    Mesaj Gönderim Zamanı: 03.05-2016, 11:58 #1
    benkimim benkimim çevrimdışı (offline)
    Üye
    benkimim Avatarı
    Son Giriş
    07.05-2016
    Saat
    21:50
    Yaşadığı Yer
    ankara

benkimim Bipolar arkadaşlar, dertleşelim...
    star, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Dertleşebileceğim benim gibi enteresan hayatı olan bir bipolar arkadaşa ihtiyacım var ..özellikle evli çocuğu olan .Lütfen bazen çok doluyorum eşimle bile konuşamıyorum
    Quick reply to this message Cevap Yaz Alıntı Yap Alıntı Yap Çoklu-Alıntı Olarak İşaretle
    Mesaj Gönderim Zamanı: 28.05-2016, 19:51 #2
    bipolarimkiben bipolarimkiben çevrimdışı (offline)
    Üye
    bipolarimkiben Avatarı
    Son Giriş
    28.05-2016
    Saat
    19:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

bipolarimkiben
    Bipoları bipolar anlar mı? Bizi anlayacak fani var mı yer yüzünde! Ben anlatıyorum arkadaş iğne ucu kadar anlayan olsa ne mutlu diyerekten. Buyrun bipoalr dünyama...Bende mi Bipolarım! Ol Birader Ol! Sende Ol! ? bipolarimkiben
    Quick reply to this message Cevap Yaz Alıntı Yap Alıntı Yap Çoklu-Alıntı Olarak İşaretle

Engelliler.Biz Platformu'nun resmi satış sitesi: alisveris.engelliler.biz güvenli ve keyifli alişverişin de adresi...
    Hasta Taşıma Lifti ve sling seçenekleri Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Dünyanın en iyi tekerlekli sandalye minderi star Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'deMesaj Gönderim Zamanı: 02.06-2016, 18:19 #3
    gelincik2016 gelincik2016 şu an çevrimiçi (online)
    Üye
    gelincik2016 Avatarı
    Gerçek Adı
    ayse
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:50
    Yaşadığı Yer
    ankara

gelincik2016
    Malesef ben de bipolarim.üstelik evli ve çocukluyum.hem de iki tane on yıl ilaçlarını düzenli içtim.sonra evlendim.iki ay sonra hamile kaldım.ilaçları bıraktım.dört ay iş yerinde calisabildim çünkü manik olmuştum gelen insanlarla tartışıp sinir krizleri geçiriyordum.artık calisamayacagimi anlatan doktorum heyet raporu verdi.hamileligim zor geçti.doğumdan sonra da çok agresiftim.bebeğime bakamayacagimi düşünüyor ve kaygilaniyordum.herşeyin mükemmel olmasini istiyor ve herşeyi kitabına göre yapıyordum.annem sürekli yanımdaydı.bütün dünyam oğlum olmuştu.herşeyi abartılı yaşadığım gibi anneliği de abartmistim.yanından hiç ayrilmiyordum.babamın bile sevmesini istemiyordum.psikiyatristime gittim. Onbeş gün içinde iyiye de gidebilirsin kotuyede ona göre görüşelim dedi.Ben oğlumla öyle butunlestin ki hastaligimi unuttum çoğu kez yaptığım gibi.ama bu sefer bedeli çok ağır oldu.sonra oğlumu emzirirken birbuçuk yaşında idi ben ısrarla bi kardesi olsun istedim.eşim istemiyordu ama ben bunu takıntı haline getirmistim ve ben ikinciye hamile kaldım.daha da çekilmez olmuştum.ama ben farkinda değildim.Ben çocuk değil sadece oğluma kardeş istiyordum.son aylarda iyice agresiflesmistim.doğum yaptım.ilk günler iyi gibiydim sonra oğlum kardesini kiskanmaya başlayınca bebek sürekli aglayinca ben depresif olmaya başladım.Ben ne yapacağım.nasıl bakacağım.oğluma haksızlık ettim gibi düşüncelerle lohusalik depresyonu ve bipolar birbirine karıştı.iki ay emzirebildim bebeğini ilaç başladım.ilk intiharimi o zaman gerçekleştirdim ilac içerek beş gün yoğun bakımda kaldım sonra ciktim bisey olmadı .beni hemen hastaneye yatırdılar.iki ay yattim .eve geldim üç gün sonrasını hatırlamıyorum.yine hastaneye yatirmislar.iyiye gitmeyince 8 seans ekt yaptılar ve ben manik oldum.arkasından hipomani artık bi anım bu anımı tutmuyordu.bi ağlama krizi hemen ardından gülme krizi.çocukları düşünmüyordum bile.3 ayda o zaman yattim
    Sonra taburcu oldum.aradan on gün geçti yine ölüm düşüncesi saplandı beynime ve ben yine intihar ettim ilaç içerek.iki gün yoğun bakımda kaldım ve yine olmedim.ve sonra yine hastane ama düşüncelerim ve intihar planlarım devam ediyordu.doktorlar manik olmayın diye depresyon ilacını cogaltamiyorlardi.ve ben izine çıktığım günün akşamı kendimi 3.kattan aşağı attım.omurgam kirildi belimden asagisini hissetmiyorum.yani artık omurilik felcli bir bipolarim.hayatım alt üst oldu.ışte benim yaşadıklarım.size içimi döktüm.bana dua edin insallah yururum.
    Mesaj Gönderim Zamanı: 02.06-2016, 18:55 #4
    DJ_BORAN DJ_BORAN çevrimdışı (offline)
    Üye
    DJ_BORAN Avatarı
    Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:18
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

DJ_BORAN
    panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sizin yaşadıklarınızı görün, ce şükrediyorum halime bana daha yeni bipolar teşhis koydular mükemmeliytçilik olayı bende de var doğrusu

Hemen Cevap Yaz Hemen Cevap Yaz
    FontSize

« Şizofreni hastası aynı zamanda OKB'li kişi ilaçlarını bırakırsa dışarda durabilir mi? | Anksiyete ve okb hastasiyim. Son zamanlarda kafamdan senaryolar kurup inaniyorum!? »
    Başlığın Etiketleri
    Etiket Ekle / Değiştir
    Boş
    Etiketleri Gör

İletişim Arşiv Tepe
    Network
    TEKSAN İnovatif
    Online Alışveriş
    tekerlekli sandalye
    Akülü sandalye
    Sosyal Ağlar
    Facebook
    Twitter
    Youtube
    Üye Grupları
    Genel Yayın Yönetmeni
    Editör
    Moderatör
    Üye
    Google Analytics Verileri
    Aylık Tekil Ziyaretçi: 1.150.000 +
    Aylık Ziyaret Sayısı: 1.500.000 +
    Aylık Sayfa Gösterimi: 3.100.000 +
    Google Pagerank: 7/10
    Alexa Türkiye: 800 - 1100
    Engelliler.Biz Platformu Engelliler.Biz Platformu Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Follow this forum
    with Tapatalk for Android

FREE - on Google Play
    VIEW
    Engelliler.Biz Platformu
    Menü
    gelincik2016
    Bildirimler: 1
    Çıkış
    Ayarlar
    Profilim
    ALIŞVERİŞ
    ANA SAYFA
    FORUM
    BLOG
    SOHBET
    DİĞER
    Gönder
    Gelişmiş Arama
    Yeni Mesajlar Günün Mesajları Özel Mesajlar Abonelikleriniz Mesajlarınız Kısayollar Çekidüzen
    TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler San. ve Tic. Ltd. Şti. Hi-slip: Temiz Aralıklı Kateterizasyon için en iyisi...
    Ana SayfaForumSAĞLIKSağlık / Psikolojik & Psikiyatrik Rahatsızlıklar Bipolar arkadaşlar, dertleşelim...+ Konuya Cevap Yaz+ Yeni Bir Konu Aç Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
    Konu: Bipolar arkadaşlar, dertleşelim...
    LinkBack
    Konu Araçları
    Bu Konuda Ara
    Mesaj Gönderim Zamanı: 03.05-2016, 11:58 #1
    benkimim benkimim çevrimdışı (offline)
    Üye
    benkimim Avatarı
    Son Giriş
    07.05-2016
    Saat
    21:50
    Yaşadığı Yer
    ankara

benkimim Bipolar arkadaşlar, dertleşelim...
    star, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Dertleşebileceğim benim gibi enteresan hayatı olan bir bipolar arkadaşa ihtiyacım var ..özellikle evli çocuğu olan .Lütfen bazen çok doluyorum eşimle bile konuşamıyorum
    Mesaj Gönderim Zamanı: 28.05-2016, 19:51 #2
    bipolarimkiben bipolarimkiben çevrimdışı (offline)
    Üye
    bipolarimkiben Avatarı
    Son Giriş
    28.05-2016
    Saat
    19:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

bipolarimkiben
    Bipoları bipolar anlar mı? Bizi anlayacak fani var mı yer yüzünde! Ben anlatıyorum arkadaş iğne ucu kadar anlayan olsa ne mutlu diyerekten. Buyrun bipoalr dünyama...Bende mi Bipolarım! Ol Birader Ol! Sende Ol! ? bipolarimkiben

Engelliler.Biz Platformu'nun resmi satış sitesi: alisveris.engelliler.biz güvenli ve keyifli alişverişin de adresi...
    Hasta Taşıma Lifti ve sling seçenekleri Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Dünyanın en iyi tekerlekli sandalye minderi star Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'deMesaj Gönderim Zamanı: 02.06-2016, 18:19 #3
    gelincik2016 gelincik2016 şu an çevrimiçi (online)
    Üye
    gelincik2016 Avatarı
    Gerçek Adı
    ayse
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:50
    Yaşadığı Yer
    ankara

gelincik2016
    Malesef ben de bipolarim.üstelik evli ve çocukluyum.hem de iki tane on yıl ilaçlarını düzenli içtim.sonra evlendim.iki ay sonra hamile kaldım.ilaçları bıraktım.dört ay iş yerinde calisabildim çünkü manik olmuştum gelen insanlarla tartışıp sinir krizleri geçiriyordum.artık calisamayacagimi anlatan doktorum heyet raporu verdi.hamileligim zor geçti.doğumdan sonra da çok agresiftim.bebeğime bakamayacagimi düşünüyor ve kaygilaniyordum.herşeyin mükemmel olmasini istiyor ve herşeyi kitabına göre yapıyordum.annem sürekli yanımdaydı.bütün dünyam oğlum olmuştu.herşeyi abartılı yaşadığım gibi anneliği de abartmistim.yanından hiç ayrilmiyordum.babamın bile sevmesini istemiyordum.psikiyatristime gittim. Onbeş gün içinde iyiye de gidebilirsin kotuyede ona göre görüşelim dedi.Ben oğlumla öyle butunlestin ki hastaligimi unuttum çoğu kez yaptığım gibi.ama bu sefer bedeli çok ağır oldu.sonra oğlumu emzirirken birbuçuk yaşında idi ben ısrarla bi kardesi olsun istedim.eşim istemiyordu ama ben bunu takıntı haline getirmistim ve ben ikinciye hamile kaldım.daha da çekilmez olmuştum.ama ben farkinda değildim.Ben çocuk değil sadece oğluma kardeş istiyordum.son aylarda iyice agresiflesmistim.doğum yaptım.ilk günler iyi gibiydim sonra oğlum kardesini kiskanmaya başlayınca bebek sürekli aglayinca ben depresif olmaya başladım.Ben ne yapacağım.nasıl bakacağım.oğluma haksızlık ettim gibi düşüncelerle lohusalik depresyonu ve bipolar birbirine karıştı.iki ay emzirebildim bebeğini ilaç başladım.ilk intiharimi o zaman gerçekleştirdim ilac içerek beş gün yoğun bakımda kaldım sonra ciktim bisey olmadı .beni hemen hastaneye yatırdılar.iki ay yattim .eve geldim üç gün sonrasını hatırlamıyorum.yine hastaneye yatirmislar.iyiye gitmeyince 8 seans ekt yaptılar ve ben manik oldum.arkasından hipomani artık bi anım bu anımı tutmuyordu.bi ağlama krizi hemen ardından gülme krizi.çocukları düşünmüyordum bile.3 ayda o zaman yattim
    Sonra taburcu oldum.aradan on gün geçti yine ölüm düşüncesi saplandı beynime ve ben yine intihar ettim ilaç içerek.iki gün yoğun bakımda kaldım ve yine olmedim.ve sonra yine hastane ama düşüncelerim ve intihar planlarım devam ediyordu.doktorlar manik olmayın diye depresyon ilacını cogaltamiyorlardi.ve ben izine çıktığım günün akşamı kendimi 3.kattan aşağı attım.omurgam kirildi belimden asagisini hissetmiyorum.yani artık omurilik felcli bir bipolarim.hayatım alt üst oldu.ışte benim yaşadıklarım.size içimi döktüm.bana dua edin insallah yururum.
    Mesaj Gönderim Zamanı: 02.06-2016, 18:55 #4
    DJ_BORAN DJ_BORAN çevrimdışı (offline)
    Üye
    DJ_BORAN Avatarı
    Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:18
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

DJ_BORAN
    panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sizin yaşadıklarınızı görün, ce şükrediyorum halime bana daha yeni bipolar teşhis koydular mükemmeliytçilik olayı bende de var doğrusu

Hemen Cevap Yaz Hemen Cevap Yaz
    FontSize

« Şizofreni hastası aynı zamanda OKB'li kişi ilaçlarını bırakırsa dışarda durabilir mi? | Anksiyete ve okb hastasiyim. Son zamanlarda kafamdan senaryolar kurup inaniyorum!? »
    Başlığın Etiketleri
    Etiket Ekle / Değiştir
    Boş
    Etiketleri Gör

İletişim Arşiv Tepe
    Network
    TEKSAN İnovatif
    Online Alışveriş
    tekerlekli sandalye
    Akülü sandalye
    Sosyal Ağlar
    Facebook
    Twitter
    Youtube
    Üye Grupları
    Genel Yayın Yönetmeni
    Editör
    Moderatör
    Üye
    Google Analytics Verileri
    Aylık Tekil Ziyaretçi: 1.150.000 +
    Aylık Ziyaret Sayısı: 1.500.000 +
    Aylık Sayfa Gösterimi: 3.100.000 +
    Google Pagerank: 7/10
    Alexa Türkiye: 800 - 1100
    Engelliler.Biz Platformu Engelliler.Biz Platformu Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Üye
    Cigdemy Avatarı

Gerçek Adı
    Çiğdem
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    21:01
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Merhaba arkadaşlar,
    Son durum hakkında kısa bir bilgilendirme yapayım,
    oğlumuzu kucağımıza almamıza iki hafta kaldı, kısmetse 20 Ağustos da mecburi sezaryen olacak,
    Hamilelik sürecinde hiç kilo almadığım için (hatta verdim) çok yoğun bel bacak vs ağrısı yaşamadım bir ara uykum fazla bölündügü için dr.ların da önerisiyle (psikolog/psikyartr ve jinekologumun onayıyla) melissa çayı içiyordum akşamları bu ara ona da ihtiyaç duymuyorum,
    Sık sık tekrar ettiğim gibi günlük yürüyüşler, nefes ve gevşeme egzersizleri sayesinde oldukça rahat bir hamilelik dönemi geçirdim ve tabi ki stresten uzak bir hayat,
    Her fırsatta kendimizi deniz kenarına, mesire alanlarına attık, tatilimizi de yaptık çok şükür ilaca ihtiyaç duymadan bu süreci tamamlıyorum,
    Asıl riskli zaman dilimi lohusa süreci imiş (bipolar açısından) bakalım inşallah o dönemi de atlatırsak iyice rahatlayacağız,
    Benim durumumda olup sorularınız olursa elimden geldigince yanıtlarım, tabi ki şunu unutmamak lazım her bipolar aynı değil, her polio aynı değil, her hamile aynı değil.
    Ben son yıllarda şunu açık ve net gördüm ki bir bipoların vazgeçilmezi psikologu olmalı düzenli olarak bu konuda uzman bir psikologdan destek almalı (yani şahsi kanaatim bu yönde ben çok faydasını gördüğüm için)
    Sağlıklı mutlu günler dilerim

Sevgiler

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    06.02-2017
    Saat
    15:15
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@Cigdemy

uww az kalmış..sağlıkla sıhhatle gelsin...herşey çok daha güzel olacakki sizin için...

Üye
    Cigdemy Avatarı

Gerçek Adı
    Çiğdem
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

@fringe

Teşekkür ederim, inşallah bende inanıyorum güzel olacak

Üye
    Cigdemy Avatarı

Gerçek Adı
    Çiğdem
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Son durumu kısaca anlatayım arkadaşlar,

oğlumuz beklenenden de erken geldi 8 Agustos da bizimleydi, çok şükür sağlıgı yerinde,
    hiç soru yaşamayacakmışım geliyodu oysa olmadı, sorunsuz bir gebeligin ardından
    hamilelik depresyonu atak geçirmeme sebep oldu, oğlumdan bir süre ayrı kalmak çok zordu
    şu an kayınvalidemlerdeyiz, sağolsunlar hep yanmızdalardı,
    atak vs neyse de ilk zamanlar süt veremiyorum diye üzülürdüm, şimdi sağlıkla yanımızda diye mutluyum
    Herkesin yavrusuna güzel ömür versin rabbim, isteyen herkese de evlat nasip etsin

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    265
    Verilen Beğeniler
    422

@Cigdemy

Dünya iyisi bir anne olacaksın Çiğdemcim. Bunca zor süreci göze alıp doğumu başardın, bundan sonrası bebiş kendini zaten el bebek gül bebek büyütür. Kocan ve ailenin de desteği ile kocaman mutlu bi aile oldunuz gitti işte

Üye
    Cigdemy Avatarı

Gerçek Adı
    Çiğdem
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @OturanBoğa

El bebek gül bebek büyüyor amcası 4.ayımızdayız
    Bu arada babamı kaybettik, eşim ağır bir ameliyat geçirdi, henüz düzeni oturtamadık ama o da bir süre sonra düzene girecek
    Ailelerin desteği çok mühim onu anladım, zaten annem bizimle kalıp oğlumuzun bakımına yardımcı olacaktı, öylede oldu (şimdilik annemde kalıyoruz, eşimin sıkıntıları geçsin evimize geçeceğiz)
    Güzel temenin için ayrıca teşekkür ederim

Sevgiler

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123