Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nergis gülü Avatarı

Son Giriş
    05.09-2014
    Saat
    17:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selamlar arkadaşlarallah nasip eederse martta bir oğluşumuz olacak.eşim ve ben görme engelliyiz ve imkanlarımız yettiğince bebeğimizi büyütürken bize kolaylık sağlayacak ürünler yöntemler kullanmak istiyoruz.görme engelli arkadaşlarımdan bu konuda tavsiye bekliyorum.şimdilik bize kolatlık sağlayacak herhangii özel bir ürün almadıkç.ha yan yatma yastığımız var belki onu bu kategoriye koyabiliriz.bunun dışında benim duyduğum zilli patik sesli ayakkabı ve arrzumun konuşan ateş ölçeri.ayakkabı ve patik için henüz çok erken ama dereceyi edinmek şart şimdiden.ama henüz bu dereceye ulaşamadıkççanta olarak biz sırt çantası edinmeyi düşünüyoruz :hem bebek hem çanta taşıması daha kolay olacağı kanaatindeyim.bu saydıklarım dışında görme engelli arkadaşlarımdan her konuda detaylı bilgi paylaşımı bekliyorumilgilenen herkese şimdiden teşekkür ederim.

Üye
    nergis gülü Avatarı

Son Giriş
    05.09-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selamlar arkadaşlar :ben bir anne adayıyım ve bebek-çocuk gelişimi ile ilgili gerek dini gerek pedogojik kitaplar arıyorum.getemde yada konuşan kütüphanede olanlar dışında elinde sesli yada Word doküman olan arkadaşlarımın bana ulaştırmalarını rica ediyorum.ilgilenen arkadaşlarıma şimdiden teşekkürederim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Bu konuda bilgisi ve deneyimi olan arkadaşların paylaşımları çok yararlı olur..?

Üye
    metehandro Avatarı

Gerçek Adı
    Mete Han
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    4.Levent ISTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    15

Ne mutlu size..yegenime şimdiden hoşgeldin diyorum..

konu güncel..

Üye
    nergis gülü Avatarı

Son Giriş
    05.09-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkürederim Metehan beykimse ilgilenmemiş ama ben kendimce bir kolaylığı yazayım belki okuyana faydası olurbiz bebek çantasını normal çok gözlü bir sırt çantası aldık.malum bebek çantaları yan takılınca bizi baya zorlar diye düşündükbu fikri bana gören bir arkadaşım verdioda sırt çantası kullanıyordu