Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    uzungöl Avatarı

Gerçek Adı
    suna uysal
    Son Giriş
    09.04-2017
    Saat
    19:27
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben eskisehirdeyim ve her muayene icin gidip gelmek sikinti yaratacak o yuzden eskisehirden bi doktor bulmam gerekiyor

Üye
    sgurbeytasdelen Avatarı

Gerçek Adı
    Selma Gürbey
    Son Giriş
    12.05-2016
    Saat
    10:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Şişli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Merhaba Uzungöl, bebeğinin sağlıklı olduğuna sevindim umarım hep böyle devam eder ve sorunsuz bir hamilelik geçirirsin. Ben 7.ayıma kadar çalıştım, işe gidip geldim, otomobilimi kendim sürdüm... sonrasında raporumu alıp evde istirahat ettim... kendine çok bak, bol bol uzan bacaklarını yukarı kaldır, eşin veya bir yakının bacaklarını hareket ettirsin, vücudunu hareketsiz bırakma, beslenmene de dikkat et ve eminim sende sorunsuz geçireceksin... Tanıdığım birçok engelli bayan anne oldu ve sende olursun.. endişe eden doktor olunca değiştir kendine güvenmeyen bir doktor ile diyaloğun iyi kurulmazsa sana olumlu yansımaz.. sanıyorum bende 3 kadın doğumcu değiştirdim... idrar yolu enfeksiyonu olmamasına dikkat et... bolbol su iç... ve kendine güven bu bebek sağlıklı bir şekilde doğacak ve sende anneliği tadacaksın... zaten 8 aydan sonra sezaryan ile bebek doğabilir.... sabırlı ol herşey güzel olacak, mutlu bir hamilelik geçirmeni temenni ederim.

Üye
    uzungöl Avatarı

Gerçek Adı
    suna uysal
    Son Giriş
    09.04-2017
    Saat
    19:27
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Cok tesekkur ederim ben inaniyorum rabbim yardimcimiz olucak insallah derdi veren rabbim dermaninida verir.. Ameliyatimi yapan doktorumla konustum. Senin omurgayla sinirle ilgili bi sikintin olmaz yeniden felc durumu ölüm falan olacak durum yok sadece mesane acisindan sikintili donem onu da asacagina inaniyorum dedi mutlu oldum bi urojinekoloji uzmani buldum nasip olursa ona gidicem dogumumu da o yaptiricak prof. Kendisi mesane ve idrar kacagi olunlarla ilgileniyo iyi bi hoca bakalim ... Mevlam gorelim neyler neylerse guzel eyler...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12