TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
Toplam 79 mesajın 76-79 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mine1000 Avatarı

Son Giriş
    11.02-2022
    Saat
    09:17
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba Ateş ve Can annesi bebeğiniz nasıl oldu durumu iyimi. Ben de sizinle aynı şeylerinyaşDım bebeğim yoğun bakımda. Lütfen bilgi verirmisniz

Üye
    Haso2733 Avatarı

Son Giriş
    08.07-2022
    Saat
    09:50
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar. Benimde bebeğim 10.10.2021 tarihinde dünyaya geldi doğum sırasında dışkısını yuttu bundan kaynaklı beyne oksijen gitmedi. Hemen soğutma işlemi yapmışlar hastanede yine de iki defa nöbet geçirmiş atakları olmuş. Kangazı düşük demişlerdi. 22 gün yoğun bakımda kaldı bu süre zarfında emme sorunu yaşamadı ama dışkı temizlenene kadar oksijen cihazına bağlı kaldı. Hastaneden çıktı 27 aralık 2021 tarihinde nöroloğa gittik beyin eeg si çekildi her şey temiz dedi nöbet ilacı keprayı bıraktık. Şu ana kadar nöbet falan geçirmedi davranışları normal gülümsüyor boynunu tutuyor ama yine de 2 yaşına kadar kontrolleri aksatmayın dediler. Umarım tüm aileler süreci olumlu atlatır bebeklerine sağlıkla kavuşur. Benzer süreci yaşayanlar bilgi vermek isteyenler 05493231988 nolu telefon aracılığıyla bana ulaşabilirler. ismim hasan. Teşekkür ederim şimdiden herkese çok geçmiş olsun
    @furkan5858 benim bebeğimde benzer süreçlerden geçti rica etsem sizinle irtibata geçebileceğim herhangi bir sosyal platform var mı acaba ya da telefon numarası.

Üye
    hanifeaydin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    236
    Verilen Beğeniler
    37

Allah hepinize güzel haberler versin , şifa versin tek yapabileceğim dua etmek , umarım hiç soru yaşanmaz normal hayatlarınıza devam edersiniz.çocuklar büyür sağlıkla ve bunlar kötü birer anı kalır

Üye
    Ates ve Can annesi Avatarı

Son Giriş
    11.07-2022
    Saat
    10:42
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba.Benim bebeğim oldukça kötü durumda. bu telefondan bana ulaşabilirsiniz.Konusabiliriz.

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456