Sayfa 5 / 11 İlkİlk 123456789 ... SonSon
Toplam 163 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sağlam türk Avatarı

Gerçek Adı
    recep sağlam
    Son Giriş
    02.02-2017
    Saat
    09:03
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yani chp dsp mhp gibi partiler
    ben rüşvet alıyoruz demedim o kadar yok dedim hem var olanlar da sizin döneminizden kalma ayrıca sen de karşı cepheden olduğunu kabul ediyorsun öyle ya neyse sen bu adamları yerden yere vuruyorsun tamam ama saygı duymuyorsun peygamberimizin zamanında müşrikler peygamberimizi sevmedikleri halde ona büyük saygı duyuyorlarmış ama senden bunu beklemek gerçekten zor neyse sen bildiğini okumaya devam et bakalım

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Adam halen sizinkiler diyor ya...
    Ben benim! Benim senin gibi takımım yok!

Çalıştıkça emekli maaşı düşüyor... - Milli Gazete

Sen önce bunun hesabını ver? 55 milyar deprem parasının hesabını ver?

Peygamber Allah Kitap diyorsun. Müslümanım diyorsun peygamberin yapmıyacağı idare ye ve idareciliğe rey veriyorsun!!!
    Asgeri ücretliden kesinti yapıyorsun... Faturalara usulsüz eklentilerle şişiriyorsun... Borcu bitmiş otoyollardan para alıyorsun...
    Benim malımı bana defalarca satıyorsun................ uzar da gider.

Ben böyle ne peygamber ümmeti duydum. Ne gördüm....

Ya git... Hadi ordan... Timsah da ağlar. Göz yaşı döker
    Timsahlar Neden Ağlar / Timsahlar Hakkında - Delinetciler.net

Bilmeyen de a bak timsah bile üzülüyormuş der... PEHHHH.

He bu arada bu emekli maaşı olayı çok önemli bir hadisedir.
    Ali Tezel e göre bugünün parası ile ilerde emekli olanın eline 300 tl gibi komik bir emekli maaşı geçecekmiş.

Valla bu ülkede 550 vekilinde ne vicdanı var. Ne ahlakı var.

300 tl yi halka reva görenlere gidip onay veren bırakın müslüman olmasını. İnsanlığını bile akıl mantık kabul etmiyor...

Üye
    hatice75 Avatarı

Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    01:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

evet gülgüzeli çok haklı sadece ak partiye maledemeyiz edilmemeli

Üye
    dilnişin Avatarı

Gerçek Adı
    dilnişin
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    18:19
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    37

burada otobüsler engelli yeri var ama o yerde engelli yerine ayakda duran insanlar ve engelliye yer vermeyen insanlar var peki olması neye çare yada şöförün poposunu yerinden kaldırmamak için engelliyi almaması var alsa bile bir karış suratı var rencide edişi var ????
    burada kaldırımlarda engelli rampası mı denir kaldırım başları onlardan var ama başında araba park edilmiş gine neye yarar tabiki burada konu ak parti değilde başda olan hükümetin dönekliği var ben 10 yıldır böyleim alınan yol arpa boyu bırakın her yerin bizlere göre olması peki o kolaylığı insanlar bizlere yaşatacakmı bir de bunu düşünsek konu etsek bizlere yollar kaldrımlar engell değil bizleri anlamayan zihniyetler engel diyorum tabiki yol alınacak baım parası gibi bir ilerleme yapılacak avrupa birliğine nasıl girecek bunları yaparak babasının hayrına yapmıyor biz engelliler hep beraber olacağımıza sorunları bire bir yaşadığımız için birleşeceğimize parti ayrımcılığı yapıyoruz zaman gelip bir araya gelsen yanındaki engellimi sana yardım eder yoksa o partiden adamlarmı diyede düşünmek gerek ama bu sözleri söyleyenler bence çok sosyal değiller

Üye
    tameryigit76 Avatarı

Gerçek Adı
    Tamer
    Son Giriş
    10.01-2017
    Saat
    00:57
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Bülent Bey, sizi takdir ediyor ve bu saçma sapan +3YIL kararını bir rezalet olarak değerlendiriyorum.
    Ben bir öğretmeni, ortopedik engelliyim, 2 değnek kullanıyorum. Bahsettiğiniz eksikliklerin tamamlanması için bana ne yapmam gerektiğini söyleyin. Yapmaya hazırım.
    TOPLU HAREKET ETMEMİZ LAZIM.
    GÖSTERİ BİLE YAPACAKSAK HAZIRIM ANASINI SATAYIM.
    İngiltere'ye gidip 1 hafta kalma fırsatım oldu ilk kez bu yıl. Gördüm ki engellilere İNSAN OLDUKLARINI hissettiriyorlar. Sonra canım ülkeme dönünce NEDEN BİZİM ÜLKEMİZDE YOK dedim kendime.
    Kendi çapımda biraz mücadele ettim ama olmuyor maalesef.
    BERABER HAREKET EDELİM.

Üye
    sağlam türk Avatarı

Gerçek Adı
    recep sağlam
    Son Giriş
    02.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

sizin beyninizi yıkayan ağabeylerinize söyleyin o zaman size bu hükümetin sunduğu imkanlardan daha fazlasını sunsunlar engelli rampası diyorsunuz ben birçok yerde gördüm var ayrıca otobüste engelli yerine ayakta duran engelsizlerin oturması ve buna şoförün göz yumması hükümetin suçumu kişilerin yaptıklarını hükümete nasıl mal edersiniz ayrıca 10 yıldır bir arpa boyu yol kat edilemedi diyorsunuz peki şimdiki atananlarla beraber 15 bine yakın engellinin devlet memuru olduğundan haberiniz mi yok 10 yıl önce 60 tl olan 2022 maaşının şimdi 1000 tl civarı olduğundan haberiniz mi yok neyse
    adamın biri deprem paralarının nereye gittiğini sormuş
    2001 yılındaki ekonomik krizde uçtu gitti o kadar para ayrıca o paralarla memurların maaşları da dağıtıldı hatta bir siyasetçi deprem olmasa memurların maaşını veremiyorduk dedi hatta o yıl 238 milyar dolar zarar oldu bunun 48.5 milyar doları bankacılık sektöründe meydana geldi hatta 2001 krizini bile şimdiki hükümetin üstüne yıkmaya çalıştılar kemal derviş amerikaya ellerini ovuşturarak gitti ve oradan gelen parayla memurların maaşları dağıtıldı ama bugün böyle bir durum yok açıklamam yeterli olmuştur sanırım

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cahille sohbeti kes demişler.
    Allah a havale ediyorum...

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bu yazının başlığı zaten her şeyi açıklıyor. Parayı alan sesini çıkarmıyor kul köle oluyor.
    Bu mücadelenin particilikle bir alakasının olmadığını anlayamıyor ve anlayamayacakta.

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

SAĞLAM TÜRK bakıyorum da işlerin yolunda senin TOK AÇIN HALİNDEN ANLAMAZ KARDEŞİM 2022 maaşı 1000 tl olmuş benim rapor oranım %64 ve üç ayda aldığım 680 aylık 225 e filan geliyor sorarım sana bu maaşla geçnebilirmisin? bol keseden atıyorsun bari destekli at sen kafayı akp den önceki partilere takmışsın bana sorarsan engelliler için hiçbirisi kayda değer bir iş yapmadılar NE ZAMAN Kİ TÜM ENGELLİ KARDEŞLERİME ÇALIŞAMADIĞI ZAMAN KENDİSİNİ GEÇİNDİRECEK KADAR BİR MAAŞ BAĞLAMADIĞI MÜDDETÇE HİÇBİRŞEY YAPMAMIŞ DEMEKTİR BENİM ANLADIĞIM SEN SAĞLAM TÜRK ŞU ANDA DEVLET MEMURUSUN VE DOĞAL OLARAKTA AKP Yİ SAVUNUYORSUN AKP Lİ BAKAN KENDİSİ SÖYLEMEDİMİ 20 BİN KADRO BOŞ DİYE BİRAZ ELİNİ VİCDANINA KOY VE ENGELLİYSEN ENGELLİLERİN YANINDA OL AYLIK 225 TL MAAŞ İLE GEÇİNEBİLİRSİN DİYEN AKP NİN YANINDA OLMA SEN SAĞLAM TÜRKSÜN BENDE ENGELLİ TÜRKÜM VE ENGELLİ HAKLARIMI İSTİYORUM SADAKA DEĞİL...

Üye
    sağlam türk Avatarı

Gerçek Adı
    recep sağlam
    Son Giriş
    02.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

bana duygu sömürüsü yapma yok engelli türküm falan ben mi tokum birader bu hükümete en fazla söylenmesi gereken benim çünkü bu adam emekli memurlara zam vermedi benim babam memur emeklisi aldığı parada 1010 tl falan 3 çocuk okutuyor evimiz kira daha çeşitli giderlerimiz var ilaçtı gıdaydı falan neyse yani anlatabildim mi birader birde insan şükretmesini bilecek hep bana demeyecek bu ülkede 74 milyon insan var hem sen önceki hükümetlerden hesap sordunmu neden aylık 20 tl aluyoruz diye ayrıca 2 yıl içinde şimdiki atanacaklarla beraber 15 bine yakın engelli memur olacak ayrıca sen devletin açtığı sınavı kazanamıyorsan suç devletin mi hem ben yazdığım bazı yazılarda bu hükümetin eksikleri olduğunu da söyledim
    saw
    sana gelince sıkışınca Allah diyorsun kimin cahil olduğu ortada birşeye körükörüne inanıyorsun sana ne kazancı var hem sen demedin mi deprem parası nereye gitti ben de ispatladım hem de rakamlarla daha ne halen daha inanmıyormusun ben daha ne diyeyim buradaki bütün arkadaşlara şunu soruyorum
    1-bu hükümet kötü peki bundan iyi kim var?
    2-bu hükümetten sorduğunuz hesabı geçmiş hükümetlerden de sordunuz mu?

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağlam türk allah selamet versin sana ne deyim ben duygu sömürüsü yapmadım yapmamda sen farkında değilsin daha olanların ben kazanamadım diyelim ömrümüz olursa tercih kuraları çekilince göreceksin 90 puanla atanamayacak olan kardeşlerim olcak o zaman cevabını sen verirsin sınavı kazandıkları halde neden atanamadıklarını ?

Üye
    dilnişin Avatarı

Gerçek Adı
    dilnişin
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    18:19
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    37

arkadaş kimin avukatlığını ve ne diye yapıyorsun seninde dediğin gibi on yıl yok o para hala 60 tl kalsaydı sen yapılan zamları neden söylemiyorsun konuda ne denmek isteniyor sen ne diyorsunmantığı aşmışsın ne yazığını bile bilmiyorsun

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şimdi bu başlığa düşüncesini yorumunu yazanlar şöyle sıraya geçsin bakim yan yana ip gibi durcaksınız, size birer tane numara verilcek o numaralarıda görünür bi şekilde tutacaksınız. İktidardan bir hükümet görevlisi yada iktidarda dayısı olan biri gelip iktidar partiye veryansın edenleri eleştirenleri kötü söz söyleyenleri tek tek teşhis edecek. Amannn haaaa bakın gelen kişi hakaret boyutuna varacak cümleler sarfeder hatta direk hakaret eder ağır söz söyler zinhar sakın ha tepki vermeyeceksiniz . . Beni de bi yere bi müdür yaparlar nasıl olsa . . !!

Şimdi bu yazdıklarımı anlamsız bulan olur . . anlayan anladı sanırım ne demek istediğimi.

Üye
    remzi71 Avatarı

Gerçek Adı
    remzi
    Son Giriş
    29.06-2014
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili bülent merhaba yine dolu dolu yazmışsın tabiki bende bir akp liyim ama yazdıklarının tamamına yakınına katılmamaya imkan yok . haa akp liyim derken tapum akp de degil daha iyisini görsem dakika durmam. ben muhalefete sizden çok kızıyorum. bu nasıl muhalefet anlamıyorum ya adamlar iktidar olayı degilde tayyipmi başbakan olur gülmü yoksa yerine kimi bırakır onu konuşuyolar asıl bu gerizekalı muhalefeti adam etmek yada def etmek lazım. gelsin daha iyisi hep beraber ona oy verelim arkadaş akp babamın oglu degil ayrıca geçmiş iktidarlarda ne kadar hırsız arsız varsa bir şekilde bu hükümetede doldu.

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: remzi71 Mesajı Gör
    ayrıca geçmiş iktidarlarda ne kadar hırsız arsız varsa bir şekilde bu hükümetede doldu.
    Günaydın.

En iyi hükümet ölü hükümet.

Bu ülkenin nüfusunun %99 u dinsizdir. Siz kendinizi o geri kalan %1 e sokarmısınız orasını bilemem.

Dini İslam olan bir insanın demokrasi peşinde koşmasının başka izahı yoktur.

İslam ile demokrasi zıt şeylerdir.

Benim itirazım demokrasi isteyenlere değil. Bi avrupada olsam elbette gidip demokrasi sandığına oy verip seçim yaparım.

Ama nüfus cüzdanında islam yazıyorsa orda dur bakalım. Hem müslüman olup, hem demokrasi kanunları ile yönetilemezsin.
    Kanun yasa yapamazsın. “Kim Allah’ın indirdikleriyle hükmetmezse işte onlar kafirlerin ta kendileridir.” (Maide: 44)

Tövbe edin. Her gün kadınlar öldürülüyor. Öldüreni asarsan bunun önüne geçersin.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: BaY_Cin Mesajı Gör
    anlayan anladı sanırım ne demek istediğimi.
    Anladık anlamasınada. T.C. de vekilin bence yaptığı en iyi şey bu olaydır. Bide hac dan dönerken vatandaşı bekleten memurları tokatlamasıdır.
    Sonuçta öz oğluda olsa aynı bana yapılan haksızlığı onlara tattırması sevindirici.

Polis memuru savunmasında diyorki; 'Kendimi vatan haini gibi hissettim.'
    Valla bizde asker uğurluyorduk. Polisin bize yapdığı hareketler hiç hoş değildi...
    Polise yapılınca hoş değil. Aynısının polis vatandaşa yapınca hoş.
    Bu bakımdan ben vekilin yaptığını doğru buluyorum.
    Bana yetkilerini suistimal ederek kötü muamele edersen senden büyüğüde gelir sana aynısını yapar deyip bitireyim.
    Anlayan anladı.

Bu arada işini düzgün yapan memura saygımız var. İşini düzgün yapan herkese saygımız daimdir. Kimse üstüne alınmasın.

Sayfa 5 / 11 İlkİlk 123456789 ... SonSon