Sayfa 4 / 12 İlkİlk 12345678 ... SonSon
Toplam 176 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    SpeedyGonzales Avatarı

Son Giriş
    14.04-2014
    Saat
    20:59
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Goldenheary

Benden erken davranmışsın ki, senin yazdıkların üzerinden cevap verecektim zaten.
    Af buyur proje demişsin de projeyle gelen kim? yazdıklarım yanlış şeyler mi?ben bunları uydurmuyorum, bunlar yaşandı, hem de birilerinin sürekli dile getirdiği 65 yıl öncesinde, tek parti döneminde değil, bugün yaşandı.

Ben bir tarafı öne çıkarmıyorum, bugün hükümette akp iktidarı var ve haliyle doğal olarak hükümetin icraatlarından bahsediyorum.

üstteki mesajına burada cevap vermiş olayım, görüşlerime hitabetmediği halde chp.ye bir defa oy verdim, yerel ve genel olmak üzere diğer 3 seçime gitmedim , referandumda kaydım İstanbulda olduğu için oy veremedim.

Chp.ye hiç bir şekilde görüşlerime uymadığı halde neden oy verdim biliyormusun, akp sayesinde, Biz de varız diyebilmek için, Sizin bizi zorladığınız tarzda bir hayat istemiyoruz diyebilmek için, ama bugün bunu bile sorguluyorum hata mı ettim diye ve şu an bir daha ki seçimde bağımsızlara mı oy atsam ya da sandığa gitmesem mi diye düşünüyorum.

uzun lafın kısası, Akp, Mhp, Chp, ben işin bu kısmında değilim, sadece biz bunu düşünürken malesef akp.ye oy veren kesim den bazı kişiler ya kendine ezberletilenleri tekrarlamaya devam ediyor ya da pişmanlığı varsa kendini savunmaya geçiyor.

Yahu nesini savunuyorsun, Ders almıyoruz işte millet olarak, hakkımızı aramayı bilmiyoruz, hani biraz özeleştiri yapabilsek mazeret üreteceğimize çok şey değişecek.

Üye
    kalpsizsevgilim Avatarı

Gerçek Adı
    kalpsizsevgilim
    Son Giriş
    07.05-2017
    Saat
    11:34
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya bırakın kardesim cumhüriyet 88 yasinda AKP önceki devlet veya belediyeler engelllier icin ne yaptı ..

bir calişmasini söyleyin EVDE bakım aylıklarını almayı iyi biliyosunuz..

3 aylıkla birlikte aylık net 900 TL. para aliyosunuz

size akülü arabayı verenler kimler yine bu hükümet deyil mii yalana gerek yok evden dısarı cıkamıyodunuz ..

ben partici deyilim. lakin OYUMU veririm vermem meselesi deyil ..

Zaten AKP sizin oyunuzda ihtiyacı yok gibi !!

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: golden_heart Mesajı Gör
    ha bide burdan şu eleştiriyi yapıyım,bende bu konunun başlığında bir parti ismi verilerek konuyu anlatmaya çalışılmasını hoş bulmadım..adım gibi eminim muhalefetinde umrunda değiliz..onların belediyeleri de eksiktir..bence daha makul bir başlık atılarak,bu sitedeki sağlığı azda olsa yerinde olup,akp ye gönül verenlerinde desteği alınabilirdi..bu başlığı sinir ve gafletin bir ürünü olarak görüyorum..daha olgun ve sakin bir başlık olabilirdi..
    Bu mesajı yazıyor olmak bile benim için can sıkıcı, ama görüyorum ki yazmam lazım...
    Arkadaşlar, AKP'ye (ya da X partiye) kutsal gibi tapsam da, yaptığı her şey benim dünya görüşüm açısından mükemmel olsa da, o parti 7 yıl önce verdiği sözü yok sayıp, beni eve tıkan bir yasal düzenlemeyi bütün çığlığıma rağmen meclisten geçiriyorsa, ben o partiyi gömerim. İçim yana yana da olsa gömerim, sırtımdan bıçaklamnmış gibi hissetsem de gömerim. Bu öyle hafifsenecek bir durum değil! Her gün onların bu kararı nedeniyle yollarda helak olacağım! Bunun tek nedeni de kendi yasalarını belediye başkancıklarını kırmamak için yok saymaları!

AKP bu ülkenin hükümetidir. Herkes bunu en başa koysun bir! AKP bu yasayı çıkaran partidir. Herkes bunu da koysun. AKP milyonlarca sakatı ve hakkaniyeti seçmektense belediye başkancıklarını seçmiştir, bunu da bi tarafa koyun. İsteseydi hepimiz için erişilebilir kentler yapabilirdi, yapmadı! Bunu da unutmayın.

Şimdi, bu kadar ortadayken durum, başlığın nesi "zorunuza gitti"? Yazımın neresinde hiddet ya da AKP düşmanlığı var? Eve tıkıyorlar hepimizi yahu! Bu kadar korkunç bir durum varken bile adını anarak AKP'yi eleştiremeyecek miyiz allah aşkına!? Ne olsun, tavşan boku misali kokmasın bulaşmasın diye bir başlık mı uydursaydık?

Benim abdestimden kuşkum yok! Ben partili değilim. Ben sakatım! Ve AKP beni ve milyonlarca dostumu umursamadı, bizi evlerimize hapseden bir yasayı çatır çatır çıkarttı! Bu benim kanıma dokunuyor! Kanına dokunmayan varsa, ya da bu olayı parti severliğinin yanında önemsiz sayan varsa, kendi bileceği iştir. Allah selamet versin... Ama sakat Bülent bu küstah ve haksız uygulamaya karşı eğilip bükülmez. Kimse kusura bakmasın. Sakat AKP'li arkadaşlar da iyi düşünsün... Onlar bunu sineye çekerse, sakat dostlarını satmış olurlar.

Bu trajedi karşısında bile ortaklaşamıyorsak, yazık olur bize...

Şu görüşe de aynen katıldığımı belirteyim:

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Rotinda. Mesajı Gör
    Bazı arkadaşlar olayı anlamıyor

Mesele engellilerdir, PKK, Zana, vatan millet sakarya... değil.

Meseleyi rayından çıkardığınız vakit, muhakak ki farklı fikirler olur kimi AKPyi savunur kimi de diğer muhalif partiler.

Bir arkadaş da AKP kimle uğraşsın demiş AKP demek sadece TAyyip demek değildir. Meclisin yarısından fazlasına sahip ve tek başına iktidarda olan bir hükümetten bahseddiyoruz. Ülke yönetmek demek, bir konuya odaklanmak demek değidlir. o ülkede ne kadar sorun varsa hepsine odaklanmak, çözmeye çalışmak demektir.

PKK 30 yıldır var, ne yani 30 yıldır sadece onlarla mı uğraşsınlar, başka bişey yapmasınlar mı?

Referandum olursa yine evet derim ama asla AKPye oy vermem artık, bunun da nedeni engellilerin çektiği sıkıntılardır.

Siyasi olarak Hem fikir ya da karşıt fikir olmak önemli değil, biz engelliler bu konuda başlıktaki nedenden dolayı tavrımızı koymalıyız AKPye karşı... Siyasi fikirlerinizden vazgeçmek zorunda da değilsiniz, istediğiniz fikri yine savunun, AKPnin işine de yarasa savunun neticede "doğru" sanıyorsunuz ama artık bu saaten sonra engellilerin AKPyi savunmaması lazım kanaatindeyim.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

speedygonzales;
    proje derken,"şurda şöle bişey yaparsak ses getirir,yada şunlara ulaşılırsa şunlar bize destek olur" gibi şeyleri kastettim..dediklerinin doğruluğu tartışılır o ayrı..birde şua var bizim halkımız kendisine yapılan iyilikleri sıralamayı pek istemez..ama yapılan yamuklar eksiksiz sıralanır..peki bu anlış olduğunu değiştirirmi..değiştirmez yanlıştır elbette..hakkımızı aramayı bilmiyoruz..doğru bu kısmına katılıyorum..yukarda demek istediğim de hep bu doğrultuda..ha bi de dediğim gibi bak hemen arkandan siyasi söylemlerle konuya farklı boyut kazandıranlar çıkıyor..gerçi sen ilk değilsin..sırf sana yüklenmek haksızlık..ama konu neyse onun dışına çıkıılmamalı..burda bu konu bir yanlışın ortaya çıkarılması ile birlikte ,bir çözüm üretmek,yada ses getirmek için açılmış olmalı..ben bunu anlıyorum..

oturanboğa;
    zaten senden farksız bir şey yazmadım..demek istediğim gayet ortada..bak particilik savunmaktan ileri gidiyormu açtığın konu? ne amaçla açtın onu soruyum önce ? birlik olmakmı,yoksa particilikle gereksiz muhabbetlerle taraflara bölünmekmi ? ben bunu demek istedim..bide hususi cümlelerimde söledim,ben yürüme engeli olmayan birisi olarak sizi anlayarak desteklediğim partiyi bile bi kenara atarım dedim..ama dediklerim düşündüklerinin altında ezilmiş..

Üye
    kalpsizsevgilim Avatarı

Gerçek Adı
    kalpsizsevgilim
    Son Giriş
    07.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

SAWWW sende sadece sohw yapıuosun baska bisey deyil

senin konustuklarını 5 yasindaki cocuklar dinler kusura bakma

bir kac milyon ülkenin gözü bizim türk cumhuriyetin üzerinde aman batarmı cıkarmı ..

aman savaşa girer mi zaten burda süriye ucak düsürürken büyük hedefler planladılar amac süriyeyi türkiyeye vurdurmak hazir yere konmak idi bazi devletlerin planı

cok acık ve net bu bir oyundu.

YORUMUNU okudukca sinirleniyorum devam edemiyecem COOOK HEVESLİ VE BİLİYOSAN SENİ BASBAKAN SECELİM BAKALIM NE YAPACAN ..

Üye
    SpeedyGonzales Avatarı

Son Giriş
    14.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Saww

Hukukun milleti olmaz, hukuk hukuktur, Anayasa yazılırken de birçok enstrumandan faydalanılır.

Büyük devlet dediin İran da o evrensel hukuka göre kurulmuş Atom enerjisi kurumu, Birleşmiş milletler gibi kuruluşlara üyedir, nihayetinde Türkiye gibi bir devlettir, başka devletlerle sidik yarıştırıcam diye vatandaşına sıkıntı vermekten imtina etmez gerekirse.

Ben onu sadece İran'lıların duyarlılığını örneklemek için söyledim.

Kaldıki adalet adalettir, birine karşı adaletli olunmasını beklemek için o kişi ya da kişilerin benim yanımda olması gerekmez, o kişi benim düşmanım bile olsa adalet herkes için aynı derecede geçerlidir.

Goldenheart senimi kıracağım, milleti bilmem ama ben söyliyim.

2006'a kadar hatta biraz daha uzatiym 2007'ye kadar akp benim için oy verilmeye aday partiydi.

Avrupa birliği politikalarını uygulamaya devam etse, sansürden, kutuplaştırıcı söylemlerden uzak dursaydı, seve seve oyumu verirdim, neden vermiyim ki, yıllarca içine kapanmış bir ülkenin dışa açılmasından kim memnun olmaz.

ilk defa ülkemiz hakkında grurlanılacak birşeyler bulmuştuk, başka kültürlerle tanışıyoruz, bazı ülkelerde olan sansürmüş, şuymuş bizde yok, insanız yahu Türkiyede ilk defa bunu görmüşüz.

ama yok devletin içindeki canavar uyandı birden, buranın Türkiye olduğunu, insan gibi yaşamanın bize çok olduğunu hatırlattılar.

Neyse yine de kısmen de olsa eskisi kadar berbat değil birşeyler, radyo vericisi yapanı karakola götürdükleri günleri geride bıraktık şükür.

Bu arada yukarıda yazdıklarımın tartışılacak bir yanı yok, hepsi birebir gerçekler, ne fazla ne eksik, istersen araştırabilirsin.

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

speedygonzales ;
    neyse yorum yok..millete konu dağılmasın derken bende devam ettirmeyim

Yasaklı Üye
    Rotinda. Avatarı

Son Giriş
    04.07-2012
    Saat
    13:22
    Yaşadığı Yer
    Dîyarbekir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Oturanboğa teşekkürler Usta..

Golden heart peki sence bu olanların sorumlusu kim?

7 evvel bu sözü veren ve yerine getirmeyen kim?

10 yıldır ülkeyi yöneten partiyi değil de , muhalefet partilerini mi eleştirecez? Şafak Payev bu konuda tepkisini belirtti, twitterda da twitledi hangi AKPli vekil tepki gösterdi?

Kişilerle kimsenın sorunu yok, 10 yıldır iktidarda CHP olsaydı ve biz AKPyi eleştirseydik haklı olurdunuz ama öyle değil, bunların sorumlusu AKPdir doğal olarak AKPyi eleştiriyoruz.

Gelelim AKPden önceki kötü iktidarlara ve dönemlere.... olabilir, AKPden öncekiler 10 puan kötüydü diye AKPnin 5 puan kötü olması onun iyi mi gösterir? 5 puanlık kötülüğünü eleştirmeyelim mi? Minnet mi duyalım? Uygar bir devlet de bunlar olması gereken hakları, minnet duyulması gereken yardımlar değildir.

AKP durumu düzeltsin gelin hep beraber burda AKPyi övelim...

Üye
    SpeedyGonzales Avatarı

Son Giriş
    14.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Kalpsizsevgilim

Merak ettim, Sana bir partiyi cansiperane savunduran şey nedir?

A ya da B partisinin taraftarı değilim, sadece merakımdan soruyorum, bir vatandaş olarak politikacıların hatalarından sen de bizim gibi zarar görmüyormusun?

Kaldı ki engellilerin çoğunlukta bulunduğu, büyük olasılıkla engelli biri olarak, engellileri etkileyen bir yanlışla ilgili açılmış bir başlıkta yazıyorsun, o zaman futbol taraftarı gibi tezahürat yapmak neden?yani a partisi kazansa ne, be partisi kazansa ne, sana bana faydası ne?

Üye
    kalpsizsevgilim Avatarı

Gerçek Adı
    kalpsizsevgilim
    Son Giriş
    07.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rotinda;

5 puanlık hatada suç sayılmaz ..

senin bile 25 puanlık hatan var hayatta

5 Puanlık ne ki devede kulak ..

birazda siz iyi tarafını görün bizde sizi övelim

Üye
    SpeedyGonzales Avatarı

Son Giriş
    14.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Rotinda ben de senin gibi düşünüyorum, çok güzel ifade etmişsin söylemek istediklerimi...

Yasaklı Üye
    Rotinda. Avatarı

Son Giriş
    04.07-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dîyarbekir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kötülüğün en fazkası 10 olur dedim ee AKPde 5 olduğuna göre demek ki pek farkı yokmuş...

Bazı insanları anlamak zor, sanırsın Tayyibe aşık olmuşlar.

Utanmasalar: AKP doğru yaptı, 3 yıl değil 2023 e kadarda bekleyelim, ne olmuş ki, diyecekler.

Üye
    SpeedyGonzales Avatarı

Son Giriş
    14.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Kalpsizsevgilim

Siz kim, biz kim yahu?

Sen de vataandaşsın, Buradaki yazan diğerleri de, kişilerin 25 hatasından çoğu zaman yine kişinin kendisi zarar görür, ama hükümetlerin bir hatasından bile koca bir ülke zarar görebilir.

Bırakın bu parti sevdasını, onlar da diğerleri de politikacı, senden-benden önce sahip oldukları güç önemli onlara, a partisi de kazansa b partisi de, önemli olan vatandaş kazanıyomu ona bakmak lazım, yoksa bize giren çıkan ne?

Üye
    kalpsizsevgilim Avatarı

Gerçek Adı
    kalpsizsevgilim
    Son Giriş
    07.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rotinda

zaten her konusmasında söylüyo Tayip baba ne diyo HEDEF 2023

BİZDE O TARİHE KADAR HASTASIYIZ DEDE

Yasaklı Üye
    Rotinda. Avatarı

Son Giriş
    04.07-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dîyarbekir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kalpsizsevgilim önyargı gibi olacak ama içimden bir kendinden emin...

Senın AKPden çıkarın var...

Sayfa 4 / 12 İlkİlk 12345678 ... SonSon