Sayfa 12 / 12 İlkİlk ... 289101112
Toplam 176 mesajın 166-176 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    turkuaz06 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    Bolu-Çankırı
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    AKP'den önceki iktidar olmuş partilere bakıldığında,çoğu darbe ile iktidar olmuş partiler.2002 den bu yana ilk defa bir parti,darbecilerden temizlenmiş,halkın büyük çoğunluğunun oyunu almış olarak iktidara geldi.biz zamanında 1 yıllık enfasyonun %147 olduğu yılları da biliyoruz.AKP Türkiye için bir şanstır.

Üye
    ENGELİ1968 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    18.05-2017
    Saat
    00:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul Esenyurt
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

he kardeş akp geldi yüzümüz güldü herşey yolunda tıkır tıkır işliyor zaten sayın akp genel başkanı da her zaman darbeye karşı bir insandı ben ve benim gibi salaklar 12 eylün 1980 de erbakan ve destekcilerinin 12 eylül de şak şak yapdıklarını hatırlamıyoruz o günlerde takların önünede durmuşdu erbakan ve şimdi ki başbakan ve A gül dimi kardaş ölümü bile göze almışları taaa o günlerde 1 . 2 gün metris de misafir olup da bununla övünenlerde başbakan olmadı bu ülke de heee kardaş heee son sözüm şu google 12 eylül 1980 yaz kim darbelere karşı gelmiş kimler işkence görmüş kimler 3 . 5 gün misafir olup ceza evinde bu gün bende ceza aldım diye geziyor bir bak orda kimler var kimler allahtan google varda yalancının mumu yatsıya kadar bile yanmıyor unutmadan benzine zam kararı alındı bütçede açık varmış eeee tabi bende para çok benden alıyor benden ondan bundan şundan almıycakda zenginden mi alcak maliye bakanımız bundan 3 . 5 hafta önce zenginleri korumamız lazım demişti google yaz öğren bu arda ben mühalifim akp yazarım sen izin aldınmı akp yazmak için kocaman hürüyet yazarı TAHA Akyol bile yazısının başında izin istiyor başbakandan akp diyorum yanış annamayın diye sende başbakandan olmasa da hangi ilçe de yaşıyorsan o ilçenin ilçe başkanından bir izin iste kırılmasınlar akp yazıyon akp övüyon olmaz zinhar günah sen yazma ben yazarım akp akp akp .....

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    01:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Nasıl bir şansmış bu, metrobüs reklamlarını her yerde her kanalda yapıyorlar ama asansör koymuyorlar ne yapayım böyle şansı bana yaramadıktan sonra. Akp engelliler içinde bir şans olacaksa eyvallah ama değil işte. Kimi eleştircez şaşırdık, Akp'ye eleştiri getirince herkes engelini unutup siyasi gündeme dalıyor, hal bu ki bu asansörleri, rampaları yapacak olanda onlar. Sırf bu asansörler yüzünde yollar da kaldım, sırf bu asansörler yüzünden evden çıkıp hastaneye nasıl gideceği mi şaşırdım bu kadar zor işte İstanbul'da engelli olup yola çıkmak çünkü benim arabam yok alacak imkanım da yok.
    Bütün bunları darbe istismarıyla görmemezlikten gelemiyorum, yapacakları generalleri içeri tıkmak değil altı üstü belediyenin işlevini yerine getirmesi, yok darbecilerle mücadele ediyorlar diye mi yapmıyorlar asli işlerini ?
    Haksızmıyım dostlar.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Önüne atılana razı olup bunlar iyidir diye kimse savunma eskiyi yargılama gafletine düşmesin, Tıpkı hükümetin Atatürk zamanında yapılan demir ağlarla bugün daha iyisini yaptık demesine döner yorumunuz gülünç ve komik olursunuz. Benim için engellinin yaşam standartı önemlidir neden engelli şuan engellileri konuştuğumuz için elbetteki bedenimizdeki rahatsızlık genel düşünmemize engel değil konumuz engelliler olduğu için, bu açıklamamdan sonra sadece şunu söylüyorum siyasi her parti o konuma geldiğinde elbette eleştirilecek eksileri ve artıları söylenecektir ancak analiz yaparken adaletine bakmak gerekli vatandaş bugün 5 tl civarı benzin alırken ne yaptığı belli olmayan, ortamın tamamen savaş kokusu bulunduğu bir ortamda silah veya her ne taşıdıkları belli olmayan armatörlerin ötvsi mazotta sıfır , sayın başbakanımızın çok kıymetli eşinin mücevher tutkusu yüzünden mücevherde kdv sıfır, başbakanımızın oğlu yine testis kanserinden sahte çürük raporu ile askere gitmedi ,ama testis kanseri olmasına rağmen evlendi yarın çocukta yapar yanlış teşhis ama askerliği yırtar benim engelli kardeşleriminde bir gecede çıkarılan yasa ile rapor oranları düşürüldü kağıt üzerinde engelsiz olarak görüldü bu nasıl bir adalet sistemidir ki hala yok eskiden böyleydi şimdi böyle diye eleştirilere siyasi yaklaşımda bulunursunuz bu düpedüz hadsizliktir beni hiç bir parti ilgilendirmez vatandaşa hak adaletten bahsederken kendi kazanımlarını daha yüksek tutanlar bunun vebalini kaldıramazlar tabi bunlara övgü, ve destek olanlarda bunun vebalini ödeyemez sadece protezini ucuza yaptırdı diyerek ve orda vakıf başkanı azarladı diyerek gavura küsüp oruç bozulmaz dostum o vakıf müdürünün hatası , son zaman örneğimde ömss sınavından olacak sürecin devamlı içerisinde olan ve her eksiklikte gerekli yerlere hem sözlü hem yazılı iletişim kuran bir arkadaşınız olarak, kadro sayısının 46 bin olarak açıklayıp 23 bine kadar düşüren 20 bin sınavlı 3 bin kura derken 3 binide 20 bin içinde hesaplayan haziran sonunda herkesin ataması yapılacak derken bugün 7700 kişinin atadık diyerek beyanat veren ama hala işe başlatılmayan sürekli raporu olmasına rağmen yeniden rapor istenerek memur olamaz damgasını yiyip işe başlatılmayan engelli kardeşlerimiz var bencil olmayın artık yapılan yarayı ameliyat etmek değil sadece sarmak geçtiğini sandığınız anda devam etmesi bu siyasette engelliler iyi bir araç millet olarak çok duygusalız ato salonunda çekiliş yapılırken güzel bir kardeşimize duygulu bir şiir okutuldu , herkes ağladı ayakta alkışladı ya sonra yine rafa kaldırıldık kimse hariçten gazel okumasın bir konuda kamu kurum ve yolların engelliler için düzenlenmesi 3 yıl daha uzatıldı gözün aydın olsun engelli kardeşim ne güzelde çalışıyorlar değil mi bütün bunları düşününce hala iyi diyenin aklından şüphe ederim kimse ezber siyaseti yapmasın bu a b c partisi fark etmez 550 side aynı engelli bir olacak diri olacak iri olacak ses getirecek kendi hakkını söke söke alacak azcıkda bize dönelim içimizdeki irlandalılara bazı dernek başkanları koltuk sevdalısı kendini geliştiremeyen engelli kardeşim bilinçli olması engellenen kardeşlerim kandırılan kardeşim 10 kuruş hakkı varsa 5 kuruş maaş verilerek susturulan eskilerin siyasilerinin yaptıklarını kanser gibi anlatıp kendi düzenlerinde sıtmaya razı edilen kardeşlerim olduğu sürecede hak aramanın mümkünatı yok burda kısır döngülerle devam eder, tepemizdekilerde orda nemalanıp otururlar saygılar...

Üye
    zekeriyausta61 Avatarı

Son Giriş
    28.03-2016
    Saat
    15:19
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Referandumda evet dedim pişman değilim. Sen hayır dedin neye hayır dedin biliyormusun...

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

bizi düşüneyenler asıl engelli onlar gerisini boşverin siyasete fazla bulaşmayın

Üye
    loks Avatarı

Gerçek Adı
    veysel
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    03:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Ankara'da çöp kamyonunun, akülü aracıyla hareket halindeyken çarptığı engelli, hayatını kaybetti.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Keçiören Etlik, General Dr. Tevfik Sağlam Caddesi'nde, akülü aracıyla kaldırıma çıkamadığı için yolda gittiği ileri sürülen Nevzat Özyavuzer'e, aynı istikamete giden R.E'nin kullandığı Keçiören Belediyesi'ne ait 34 BH 1798 plakalı çöp kamyonu çarptı.

Özyavuzer olay yerinde hayatını kaybetti. Kaza yerine gelen Özyavuzer'in bir yakını gözyaşlarını tutamadı. Özyavuzer'in cesedi hastane morguna götürüldü.

İşte Türkiye'de tekerlekli sandalye kullanmanın bedeli:

Spoiler Spoiler/Ayrıntı İçerik:

Üye
    relaxx Avatarı

Gerçek Adı
    barın
    Son Giriş
    23.01-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Senden hiç vazgeçmeyeceğim PLATONİK aşkım DEVLET

Üye
    anka düşüm Avatarı

Gerçek Adı
    yaren yar
    Son Giriş
    28.10-2017
    Saat
    22:19
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    39

Kentsel dönüşüm başladı. Engelliler ve yaşlılar kentsel dönüşümden neler bekliyorlar. Bu dönüşüm engelsiz mimari ile ülkenin engelsiz ve herkes için ulaşılabilir hale gelmesi için önemli bir fırsat. Yeni yapılacak binaların uygun yapılmaması engellilerin ve yaşlıların evlerinde hapis kalmalarına daha da çok sebep olacaktır. Bu konuyla ilgili olarak Çevre ve Şehircilik bakanlığı , eğitim ve alt yapı hizmetleri başkanlıkları ile görüştüm, ruhsat verecek belediyelerin, tasarımları yapacak mimarların, uygulayacak mühendislerin ve taşeronlar ile mütahitlerin engelsiz mimari konusunda zorunlu eğitim almalarının ve uygulamada denetimin nasıl olabileceği konusunda sözlü ve yazılı olarak görüşlerimi bildirdim. Eğitimleri verebileceğimizi denetimleri de yapabileceğimizi vurguladım. Kentlerde dönüşüme uğrayacak konut sahipleri ile mütahit şirketler sözleşmeler yapmaya devam ediyorlar. Geç kalmadan lütfen konuyu gündeme taşıyalım, her fırsatta paylaşarak farkındalığın artmasını sağlayalım. Bu konuda da ilk adımı attık. umarım konunun muhataplarıda doğru adımı atarlar, engelsiz mimari ile ilgilenmediği halde kendi himayelerinde diye taklitçi ve rantçı dernek ve vakıflara işi pas etmeyip işin ehli olan kişi ve kurumlarla çalışırlar...

Üye
    anka düşüm Avatarı

Gerçek Adı
    yaren yar
    Son Giriş
    28.10-2017
    Saat
    22:19
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    39

Biz engellenenler onurumuz varsa bunu protesto ederiz:

İşte ENGELLENMENİN acı sonu... Kaldırımlar bizlere uygun olsa, insanlarımız uygun olan kaldırımların önüne arabalarını park etmese, en azından insanlıklarını kaybetmese engellilerin sonu da böyle olmayacak... Ne kadar kötü ve üzücü bir durum... İşte ENGELLİ olmaktan değil ENGELLENMEKTEN bu yüzden nefret ediyorum...
    Ankara’da çöp kamyonu engelli bir vatandaşı altına alarak ezdi....

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    işte ben böylesine öküz derim.yaaa ne demek engelliyi ezmek allaha nasıl hesap verecek bu çöp kamyonunu kullanan vatandaş..neyse fazla yazmıyım .

Sayfa 12 / 12 İlkİlk ... 289101112