Sayfa 10 / 12 İlkİlk ... 6789101112 SonSon
Toplam 176 mesajın 136-150 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sağlam türk Avatarı

Gerçek Adı
    recep sağlam
    Son Giriş
    02.02-2017
    Saat
    09:03
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yazıklar olsun be demek yediğiniz asker dipçiklerini çabuk unuttunuz senin sadaka dediğin para sizin hükümetiniz döneminde sadaka bile değildi ha bir de açılan ömssleri ve alınan engelli memurları da inkar et utanmıyorsan bir de aklın sıra dalga geçiyorsun tabi bu hizmetler sizin zamanınızda yapılmadığı için kedi-ciğer hesabı bu adamların eğitimden sağlığa kadar birçok lalnda yaptığı yenilikler var önceden ilaç ve ssk kuyruğu vardı şimdi yok önceden kitap parası vardı şimdi yok o kitap parası yüzünden birçok aile çocuğunu okula gönderemiyordu ama artık öyle değil okullaşma oranı çok yüksek bir önceki yazımı dikkatli okursan iyi olur

Üye
    bozdemir3 Avatarı

Gerçek Adı
    bülent
    Son Giriş
    12.08-2013
    Saat
    13:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağlam türk evet akp çok güzel şeyler yapıyor değil mi örnek mesela deniz fenerini çok güzel sümenaltı ettiler, elektriğe, doğalgaz dünyanın zammını yaptılar, hak arayan memura işçiye çok güzel biber gazı yutturdular, kadın cinayetleri aldı başını gidiyor, ömss dediler dağ fare doğurdu şu tercih listesine bak tam bir rezalet,uluderede masum insanlara bomba yağdırdılar, 700 tane üniversite öğrencisi, gazeteciler, aydınlar sırf fikirlerinden dolayı toplama kampındalar işte sizin 10 senedir desteklediğiniz padişahınızın ileri demokrasi anlayışı, işte ustanızın icraatı ama allah büyüktür her çıkışın bir inişi vardır

Üye
    haydin5 Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin aydın
    Son Giriş
    04.01-2016
    Saat
    17:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

buraya yeni üyeyim.hepinize merhaba.
    arkadaşlar şunu bilelim geride bıraktığımız bir çok iktidarlar neler yaptılar.ben bu konuda bir çok arkadaş gibi eleştirmeyeceğim.benim görebildiğim gerçekler var.yaşadıklarım var.aranızda kaç kişi ekonomik zorluk sebebi ile intihar etmeyi düşündü.kaç kişi iflas etti.kaç kişinin evine icra geldi.ben bunları yaşamış bir insanım .bunları yaşayanlar bu hükümeti eleştirirken düşünür.kızım liseyi bitirdi eger kitapları devlet vermeseydi ben kızımı orta okula gönderemeyecektim.en basit bir örnekte 2 nci ayda ameliyat oldum bypass 4 damar değişti özel hastanede ve ön aşamada ki zaman dilimide teşhis ve ön tedavi 20 gündür.hepside anjio dahil özelde.yani ben emekliyim ve cebimden yol parası hariç beş kuruş para harcamadım devletim karşıladı.her sorununuzda yazabileceğiniz BAŞBAKANLIK BİMER VAR acaba kaç kişi kaç konu yazdı buraya.sadece sandıga gömmek niyeti başkadır.fanatikliğe gerek yok.sevmeyebilirsiniz.ama yaptıklarına oy verenler yeter.yapacak başka adam geldiğinde denenir ama denenmiş partilerden bahsetmeyin bana.İYİLER RAHMETLİ OLDU MAALESEF.

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

türk insanı harbiden benim için çok garip ve anlaşılamaz bir mantığa sahip akpyi savunan yada yerden yere vuran arkadaşlar burada partilerin siyasi başarısından bahsetmiyoruz akp kimine göre mükemmel kimine göre çok kötü işler yaptı ama bunun bu konuyla ilgisi ne kanununu çıkartan akp uymayan akp,chp,mhp.bdp li belediyeler ek süreye onay veren 4 parti. akp okadar iyiydi kendi çıkardığı kanunu neden uygulatamadı ve ek süre verdi chp, mhp, bdp, iyiydilerde neden akpnin yaptığı herşeye çok sert muhalefet olurken bu konuda neden sesleri çıkmadı kusura bakmayın ama sizler partizan görüş açısından çıkmadıkça bu partiler bizi daha çok s..... Hani bir laf var insan sevdiği kişinin her yalanında bir doğru arar sevmediğinin her doğrusunda bir yalan arar sizlerde bu kafadan ilerlemeye devam ediyorsunuz

Üye
    celik Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet KAVCU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Beyoğlu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

siyaseti bırakalım arkadaşlar;

c.tesi gününe burada iki gün bile kalmadı. nerede - nezaman nasıl buluşucaz herhangi bir bilgi aktarılmadı. eğer ki görüşme de olmayacaksa bildilmesini rica ederim.

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

demirc ve celik ;
    düşüncelerinizi taktir ediyorum...

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

haydin5;

Kardeş sen bu olanları akp den biliyorsun. Eyvallah.
    Peki kötü olanları neden hiç üstüne almıyorlar diye sordunmu kendine?

Olay senin anlattığın gibi değil. Bir ameliyat geçirmişsin geçmiş olsun o ameliyat acil bir ameliyattır.
    Benim yakınımın da başına geldi. Ambulans acil vakalarda en yakın hastaneye gider. Sana da özel hastane denk gelmiş diyelim.
    Özel hastane demek iyi hastanedir demek değildir. Devlet hastaneside senin ameliyatını yapardı. Hatta Türkiye de kalp hastanesi çok.

Sen hiç şunu sordunmu? Boşbakanım ben enayimiyim? Dünyanın maaşından en çok kesinti yapılan insanıyım!
    Ben niye 3. dünya ülkesi insanı gibi yaşıyorum? Suyu otoyolu para ödeyerek kullanıyorum.
    Ben avrupada ücretli otoyol görmedim! Vatandaşını ...iken başka ülkede görmedim.

Sen müstehaksın diye bana zulm etmeye hakkın varmı?

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

saww;
    2 yorum yukardaki arkadaşlara saygı duysan olmazmıydı..hele bide cümlelerinde buram buram sansürlü küfürler kokarken karşındakine neyi anlatıyorsun ?
    eleştirdim diye bana kızma ama konuya dair hiç bir önerini göremedim..hep birilerine kalıplaşmış cümlelerini yazıyorsun..dediklerinde doğruluk payı olanlar var..yok değil..ancak yukardaki iki arkadaşta boşa konuşmadı..onlarıda dikkate alsan verimli olur..

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Hak almak istiyorsanız Akp mhp chp bdp partizanlığından çıkın artık arkadaşlar mücadele 550 vekille siz bakmayın medayda tvlerde birbirlerini yerden yere vurduklarında alt komisyonlarda yağlı ballı hepsi hepsi keyfinde rahatında kim tınlar engelliyi memleketi biri diyor akp buu verdi diğerleri yapmadı öteki diyor onlarda bişeyler yaptı ulan bunlar bu kadar çok şey yaptı niye şikayet ediyoruz ki halimizden bir ömss sınavı sürecinde ne kadar yalama bir politika izlendiğine hepimiz şahit olduk halada şahit oluyoruz bizler birlik olmadıkça gücün farkına varmadıkça semer vuran çok olacaktır daha bir konu hakkında adam gibi tartışılamıyor bile tahammül edemiyoruz hoşgörü sıfır derecesinde mantıklı geniş düşünen çok nadir arkadaşlar mevcut diğerleri körü körüne bağlanmış gidiyorlar bırakın artık boş beleş savunma sistemlerini siyasi partileri savunduğunuz kadar kendi haklarını savunsaydınız şimdiye çok şey değişirdi bu sanal alem dedikleri internet meselesi bulunmaz bir nimet bunu iyi değerlendirmek gerekir diye düşünüyorum ....

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

bio;
    düşüsene ortadoğuda ki arap baharının fitili ilk evvela sanal alemde ateşlendi..birlik beraberlik adımlarının atıldığı hızlı ve masrafsız bir yolu bence..hele bide biz engelliyiz,sık sık bi yerlerde toplanamayabiliriz..ama netten bir çok birlikteliği sağlayıp gereken adımları atabiliriz..ama işte bunları demektende korkar oldum..birisi çıkıpta "sen nerden biliyon bizim çaba sarfetmediğimizi" diyecek diye endişe de etmiyor değilim..

Üye
    *Miray* Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu ülkede sadece biz ve bizlerin sorunu yok. Konu sosyal devlet olma gereğini yerine getirmekse devlet bunu eniyi bizim için yerine getiriyor. Sanki sağlam olan insanlar için yaşanabilir sorunsuz bir Türkiye varda bizler eksik kalmışız gibi . . .
    Terör
    İşsizlik
    .
    .
    .
    bunlar önemli olanları boş kalan yerlere yazacak birşeylerde vardır elbet

Üye
    haydin5 Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin aydın
    Son Giriş
    04.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben hastaneye acil gitmedim.mide sorunu ile gittim.politika yapmanında bir anlamı olmalı

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bana yazdın herlade..
    Politika bana uzak, sen istiyorsan sana yakın olabilir.

Neyse konumuza gelelim. Sen ameliyatını özel hastanede olmuş olabilirsin. Yatan hastalardan katılım payı alınmıyor. Bunun akp ile ilgili olan kısmı sanırsam eskiden özel hastanelere gidilmiyordu kısmı!

Ama dikkat buyur. Yatan hastalardan katkı alınmıyor.
    Git bakalım bi muayne ol kaçpara ödiyceksin? Bi de eczaneye git bakalım. Orayada bir sürü para ödüyorsun...

Tamam varsayalım bu hükümet senin işini gördü! Benim protez işimi çözmedi.
    Bu senin işin görüldü diye, bana zulm etme hakkını, gasp etme hakkını verirmi?

Gene buraya dikkat buyurun. Siz özel hastanede ameliyat olurken gazi - normal vatandaş ayrımı varmı?
    Yapay uzuvlarda devlet gazi ile vatandaş ayrımı yapıyor. Oysa ben kurumların işini düzgün yapmaması sebebi ile sakatım!!!
    Yani size iyilik yapan benim hakkımı yiyorsa ve ona siz iyi diyorsanız.
    Diyecek bi söz bulamıyorum...

Üye
    haydin5 Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin aydın
    Son Giriş
    04.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeşim kimsenin sağlığının kötü olmasını istemem duyarsızkalınmasınada karşıyım.konu oy meselesine geldiğinde iyi hükümet kötü hükümet sorunu olunca benim yaşım 46 yani 16 yaşından beri aklım erdiğinen beri çok hükümetler gördüm rahmetli babamda bu konuda acizdi yani geçmişte hiç bir şey yapılmamasına karşın bu günkü durumu anlattım sana.benim kurumları eleştirmediğimi sanıyorsan yanılırsın başbakanlık BİMER e yazılarımı okuısan anlarsın ve hala cevap beklediklerimde var.çözüm olduğuda olmadığıda olmadıklarının sebebi ise geçmişteki çöreklenmelerden kanunlardan oluşuyor.
    ben iğneyi de çuvaldızı başkasına batıran biri değilim.yani anlayacağın bitirilen bir TÜRKİYE TOPARLANMAYA ÇALIŞIYORSA BU ZAMANLA OLUR.
    HEM BENİM FORUM YAZIMDA SAĞLIĞA DEĞİNMİŞİNDE EĞİTİM İÇİN YAZDIĞIMA PEK BAKMAMIŞSIN SANIRIM.BU GÜN GÜNDEMDE PARASIZ ÜNİVERSİTE KONUSU VAR.VE BENİM KIZIM BU YIL ÜNİVERSİTE OKUYACAK HARÇ PARALARI SORUN BUNUDA AKP YAPMADI VE YAPILMIŞI DÜZELTMEK İÇİN UĞRAŞIYOR.BU DEVLETİN BİR GELİRİDİR.GEÇMİŞTE DEĞİŞİK BÜTÇELER DEĞİŞİK AMAÇLARLA KULLANILDIĞI İÇİN BU HARÇLAR HALA DEVAM EDİYOR.EKOMOMİ DÜZELDİKÇE İNSAN OLDUĞUMUZU ANLAYACAĞIZ.BELKİ BEN DEĞİL AMA ÇOCUKLARIM YADA TORUNLARIM YAŞAMALI BİZİM DEDELERİMİ,Z BUNU SÖYLİYEMEDİ ÇÜNKİ İYİ OLANLARI SAĞ BIRAKMADILAR.

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yahu kardeşim sen halen hükümetlerden bahsediyorsun. Sana ne desem boş.
    Dün renkli televizyon yoktu. Şimdi incecik led tv ler. Telefonda bilgisayarlar var.
    Bunlarıda hükümet yapmıştır. Bu kafayla Türkiye biyere gitmez.

Protez vermediğin insanın özgürlüğünü çalmışsın. Sen kalkmış bana halen hükümet savunuyorsun PEs.

Bırak bacağı olmayanı adamlar felcli hastalara protez yapmışlar. Yürütüyorlar. Bunlar haktır. Sen önce bunları çöz...
    Öncelik benim yaşamımdır. Senin okul harcın değildir.

55 milyar deprem parasıyla dedemmi yaptı samsuna dere yatapına duble yol.

Ramazan diye sert uslüp kullanmayayım diyorum. Sen kalkmış bana http://www.milligazete.com.tr/makale...ler-244347.htm savunuyorsun. http://www.milligazete.com.tr/makale...ler-244347.htm

Burda bi tezatlık yokmu?

Sayfa 10 / 12 İlkİlk ... 6789101112 SonSon