Sayfa 3 / 11 İlkİlk 1234567 ... SonSon
Toplam 160 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    seyithan Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa gogan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar ölen şevket çavdar ın ailesine baş saglıgı ve sabır dilerim allah rahmet eylesin.ben başka bir konuya deginmek istiyorum bence bu nakil gizli tutula bilirnirdi neden derseniz sonucta bu umutla organ nakli umudu ile yaşayan binlerce kardeşimiz vardır böyle her actıgımız kanalda şok şok yada flaş flaş diye alt yazılarla gecmesi insanları incitmiştir.keşke gizli tutulmuş olsa ve sonuc alındıktan sonra halkla paylaşılsaydı.ama malum bir türk halkı olarak reklamı ve böbürlenmeyi severiz nede olsa umarın bu ilk ve son olur tekrar allah rahmet eylesin..

Üye
    thebaston Avatarı

Son Giriş
    07.04-2015
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: nasibegül Mesajı Gör
    ii sana malzeme çıkmış patlat espirilerini bunu bilmek için profosör olmaya gerek yok ama azcık araştır
    Araştırmak mı?, Enteresan. Bu konular araştırarak öğrenilseydi hepimiz işin dahisi olur çıkardık.

Böyle hassas ve derinlemesi bir konuda araştırma yapıp yorum yazabilecek kadar kendimi akıllı görmüyorum.

Muhtemelen sizde aptal çıktınız diyeceksiniz ama olsun diyebilirsiniz sorun değil.

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Metal olanlar daha estetik görünüyor gözüme.

Frankestein canavarı gibi ortada dolanmaktansa, metal pırıl pırıl uzuvlarla dolaşma hakkımızı vermeyen sgk-sağlık bakanlığına yazıklar olsun!

Bilmeyen arkadaşlarımız olabilir. Teknoloji o kadar ilerlediki iki kolun robotu var. Her işinizi yapıyor. Öyle protez bacaklar varki, bacak fonksiyonlarının birebir aynısı!

Tam bir sağlık bakanlığı fiyaskosu!. Her çoban koyunundan mesuldür. Şimdi hadi konuş...
    Gözlerin görmediği halde sana iş vermişiz de...
    Halbu ki ben tıp bilgim olmadığı halde bu işe daha başından karşı çıkmışım.

Başlık açmışım. Uyarmışım. Defalarca deprem için uyarı yapmışım. Bakınız; Van depremi!!!

Üye
    nasibegül Avatarı

Gerçek Adı
    Nasibe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

thebaston;

sana araştır ameliyatlara gir diyen oldumu ortada bir gerçek varki vücutta bulunan organlar özelliklede kalp ve ciğer vucuttaki artan değişimden sonra yeterlili olamıyor bunu bilmek içn tıp okumaya gerek yok bay ukalaaa aptalmısın zekimisin bilemem orasıda beni hiç alakadar etmez ama 4 organa o kalp yetmezdi bunu biliyorum tıpta okumadım

Üye
    thebaston Avatarı

Son Giriş
    07.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bilginizden dolayı sizi teprik ediyorum. 3-4 tane prof'u toplasak bi nasibegul etmiyor.

Bay ukalalık yapmak istemem ama, dün cnnturk'te izlediğim kadarıyla, İsterseniz vucuttaki artan değişim demiyelimde vucudun bağışıklık sisteminin yeni organlara savaş açmaması için ilaçlarla bastırılmasından dolayı diyelim mi? ne dersiniz

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Veren aile ve dr.lar katil zanlısıdır.
    Bi işde %1 ölüm riski varsa ve bu nakil yapılmasada insan hayatı sürdürülebiliyorsa, bu işi deneyenler savcıya hesap vermelidirler.
    İtalya da deprem olma riski vardır. Diye bilgi vermeyen bütün bilim adamları katil zanlısı sıfatıyla mahkeme edildi!..
    Sizin beyniniz de algı muhakeme problemi var. Toplumun geneli bu durumda maleseffff....

Üye
    thebaston Avatarı

Son Giriş
    07.04-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

saww arkadaşım, bu mantıkla gidersek bilim ve ilim nasıl ilerleyebilir.

Her maliyatlarda %1 ölüm riski var o zaman hiçbir doktor ameliyat yapmasın. Her araba kullananların %5 ölüm riski var o zaman kimse araba kullanmasın.

Bence bunlar yanlış şeyler. Bahsettiğin italya olayı uzaktan yakından konumuzla alakası yok oradaki bilim adamları bilgi vermediği için zanlı olmuşlar.

Burada ise doktorlar %100 hastaya ve yakınına bilgi vermişlerdir. Muhtemelen hasta bunu kabul ettiği için ameliyat oldu. 10'un üzerinde ameliyat olduğum için prosödürleri iyi bilirim. Hatta ameliyattan önce anestezist sizi ön muayene eder ve derki her ameliyat risklidir ve %1'de olsa ölüm riski vardır buna rağmen kabul ediyorsanız lütfen bu kağıtları imzalayın derler.

Valla saww benim beynimin algı muhakemesi bu.

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: thebaston Mesajı Gör
    saww arkadaşım, bu mantıkla gidersek bilim ve ilim nasıl ilerleyebilir.

Her maliyatlarda %1 ölüm riski var o zaman hiçbir doktor ameliyat yapmasın. Her araba kullananların %5 ölüm riski var o zaman kimse araba kullanmasın.
    Beni iyi özümseyemediniz. Bu hastanın ameliyat olma ihtimali sıfırdı!!! Bundan önce sağlıklı bir hayatı vard!..
    Elmalarla, armutları karıştırmayalım.
    İtalya örneğinin mantıken konuyla alakası vardır. Suç nedir?. Ne değildir. Bilmiyoruz toplum olarak!
    Sağlıklı bir insana narkoz veriyorsanız. Sorumluluk sizdedir. Dediğiniz gibi uyanmama ihtimali vardır hastanın.(Git bakalım bi dr.a kırmızı receteli ilaç iste bakalım imza ile veriyormu? Vermiyormu? Ağrıdan ölsen sana yazmaz o ilacı. Buda benim haklılığımı kanıtlar!)
    İmza almakla bu işin sorumluluğundan kaçamazsınız. Yaptığınızı Allah biliyor.

%100 başarılı uygulanan ameliyatların bu konuyla alakası yoktur. Mecbursunuzdur ameliyat olmaya..
    Hastaysanız ameliyat masasına yatarsınız. Risk almak şarttır. Bu konuyla sizin anlattıklarınızın alakası yoktur.
    Yorum yapıp umut tacirliğine alet olmakta çok büyük bir vebal ve suçtur.
    Sizi bile yargılardım. Savcı olsam.. ki bu ülkede ne abuk subuk düşüncelerden yargılananlar mevcutken bu benim muhakememi haklı çıkarır. Düşünün suç işleme ihtimali olanları (fiiliyatsız) bile içeri alıyorlar yeri geliyor. Oysa burda bir suç var. ''Katil zanlısı'' bunlar.
    Sizin kisi insan hayatına kastedici kandırmaya yönelik umut tüccarlığıdır.

Üye
    fatma_24 Avatarı

Gerçek Adı
    Fatma
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nasılsa imza atılmıştı, operasyon öncesi, sonrası ne olursa olsun muhim değildi, bu engelli br arkadaşımızın başına geldi, farklı birinin basınada gelebilirdi.

ecel diyemiyorum, cinayet bu, korkunç ...Burası Türkiye diyorum ve noktalıyorum...

Üye
    PİSİ Avatarı

Gerçek Adı
    selin harputlu
    Son Giriş
    28.03-2017
    Saat
    23:55
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nakilleri tek tek yapsalardı belki vücudu daha rahat kaldırırdı. Ölüm olunca ne söylense boş gibi geliyor inanılmaz üzgünüm.

Üye
    TAÇLI Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    heryer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

keşkelerle başlanacak o kadar cümle var ki ama artık faydasız ALLAH rahmet etsin ve ailesinede sabir versin...

Üye
    vilanjik Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    123

Kendimi Şevket ÇAVDAR ın yerine koyuyor ve böyle bir ameliyata bu riski göze alarak girebilirmiydim diye düşünüyorum.Sanırım bende girebilrdim.Hayalleri uğruna ölümü göze aldığını düşünüyorum.
    Doktor hatası olduğuna pek ihtimal vermiyorum.Bünyesi yeni uzuvları kaldıramadığı için böyle talihsiz bir durum yaşandığını düşünüyorum.Dilerim bu olay bundan sonraki olacak başarılı organ nakillerinin önünde engel teşkil etmez. Mekanı cennet olsun.

Üye
    venom Avatarı

Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    12:09
    Yaşadığı Yer
    hayal dünyası
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle allah rahmet eylesin. medya tam bir şerefsiz onu bi kenara bırakırsak. cevdet arkadaşımızı çok iyi anlıyorum. ölmeyi göze alıpta yatmıştır o masaya. çünkü biz insan demeye dilimin varmadığı hayvandan daha hayvan olan toplum olmasa(hepsi için geçerli değil ama yüzde 70 öğle) sanırım hayata bakış açımız bu kadarda acı olmazdı. oturan boğa adminimizin dediği gibi az bile demiş sokakta ve iş yerlerinde biz sürekli ikinci hatta üçüncü sınıf insanlar olarak muamele görüyoruz. benim çalıştığım son iş yerimde arıza, özürlü v.s v.s kelimelerden dolayı kavga edip ayrıldım... neyse ben çok doluyom anlayana.. ALLAH herkesi bildiği gibi etsin...

Üye
    herdem Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Önce umut naklettiler sonrada iki kol ve iki bacak
    Sonra sıra değişti kollar ve bacaklar geri alındı ve UMUT geri alındı
    Şimdi ise ŞEVKET ÇANDAR yok
    Başımız sağolsun , Umutlarımız hiç yok olmasın
    Şevket Çandar mekanın cennet olsun

Üye
    kaderimsee çekerim.. Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:00
    Yaşadığı Yer
    Ürgüp
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    90

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ALLAH 'ım rahmet eylesin,mekanı cennet olur inşallah..

Sayfa 3 / 11 İlkİlk 1234567 ... SonSon