Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 33 mesajın 31-33 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    32

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    byecool;

Yeni açılan okullar engellilere uygun olarak yapılıyor galiba. Bunları görünce tekrar okul okuyasım geldi valla, biz bunları göremedik malasef

Üye
    imQ Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    01:50
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bakıyorum hep serzeniş var madem herşeyi yapabiliriz diyorsak kimseye bırakmıyalım ben tekerlekli sandalyedeyim aslanlar gibi hem oyumu kulandım hemde üye olduğum partinin sandık görevlisi oldum sabah 06 gitim gece 12 de evime geldim engel yok yaratılıyor bazende kendimiz yaratılyoruz.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    965
    Verilen Beğeniler
    1.254

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Düzenleme felan hikaye! Kimse için bir düzenleme yapıldığı yok.

Ben bu sene şans eseri giriş katındaydım (geçen sene 2. katta vermişlerdi). Birkaç basamak vardı, yardım alarak kolayca aşıp oy kullanabildim.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123