Sayfa 10 / 16 İlkİlk ... 67891011121314 ... SonSon
Toplam 232 mesajın 136-150 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:48
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    CEREN;

Tebrikler tespitiniz için ....

Üye
    Cumali Avatarı

Gerçek Adı
    Cumali
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    02:46
    Yaşadığı Yer
    ELAZIG
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, engelli bir vatandaşa söylediği sözlerle ilgili özür diledi

Batman'da kendisine sorunlarını anlatan görme engelli vatandaş Nurullah Memetoğlu'na tepki gösteren ve "iş bulmuşsun daha ne istiyorsun" diyen Recep Akdağ, Mehmetoğlu'nu telefonla arayarak özür diledi.

Nurullah Mehmetoğlu'nun yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Recep Akdağ beni aradı. Özür diledi. Yorgun olduğu için böyle bir şey söleyebilmiş olacağını anlattı. Allah'a emanet ol dedikten sonra kapattı.

Ben Sayın Akdağ'ın özrünü kabul ediyorum. Ancak bu sıkıntı ben de kalacak. Sözlerini asla unutmayacağım. Dün bazı siyasi partilerden tehdit mesajları aldım. Televizyona çıkarsam işimden olabileceğimi söylediler. "

Kaynak : Sağlık Bakanı Recep Akdağ, engelli bir vatandaşa söylediği sözlerle ilgili özür diledi

Üye
    _JoKeR_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ..........
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Stephen Hawking'i de es geçmedi: “Lan elin ayağın tutmuyor, yine adam yerine koyup dinliyoruz seni..”

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

Kendi şahsıma düşüncem; ırakda müslüman halkı öldürüp sömürü yapmak için işgal eden ve insanların ırzına geçen coniler için amerikan askerlerinin evlerine sağ salim dönmesi için dua ediyorum diyen, Haçlı seferlerini bile insanlık ve barış için niteleyen bir şahsın ne insanlık nede müslümanlıkla alakası olabilir diye düşünüyorum.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

Onuda şöyle söylüyeyim o davosta sahte kabadayılık yapan şahısı çok iyi biliyorum. önce kabadayılık yaptı sonra avrupa medyasının karşısına geçip ben orada oturumu yöneten şahısa sinirlendim dedi bu bir ikincisi bu memlekette şeker fabrikaları kimde israillilerde mayın temizleme işini kime verdiler israile, kafa tuttuğu adamı meclisde konuşturup ayakda alkışlayan kimdi filistine yardım yollandığında neden gemileri koruma amaçlı hava ve denis desteği sağlanmadı kendi vekilleri o gemide gitmekden neden vazgeçdi kim gitmeyin dedi.....

Birde amerikadaki yahudi locası yahudi boynuzunu ve papaz cüppesini kime giydirdi...

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

Ezbere ve yanlı konuşan sensin bence taraflı konuşduğun içindir ben burada hiçbir partinin sözcüsü değilim bunu baştan biil. istersen bütün yazılarımı kontrol et. gerekli araştırmayı yapıp yazarım genelde herşeye hukuk diyorsun bu Ülkeye neden o hukuk işlemiyo en azından sahte kabadaylık yapmış diyorsun diğerlerinden farksız yani. o ihaleyi iptal etti demişsin şeker fabrikalarınıda ellerinden alsaydı o kabadayı...

bunların bütün yaptıkları mübah diğerlerinin yaptığı günah bu sizin zihniyetiniz işde kısaca ve özetle budur....

Üye
    45manisa Avatarı

Son Giriş
    25.06-2012
    Saat
    00:49
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

engelli düşmanı sağlık bakanını kınıyorum...

Üye
    YUCi Avatarı

Gerçek Adı
    Yücel Gürsoy
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    13:31
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sağlık bakanı özür dilemiş "yorgundum" falan diye de mazeret bildirmiş.Yorgunluğu 3 gün sürmüş anlaşılan çünkü olaydan 3 gün sonra özür dilemiş pes yahu!Seçim var diye böyle yapmıştır yoksa onlar kraldan çok kralcı kesilirler.

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Sağlık Bakanı Özür Diledi

Recep Akdağ, söylediği sözler için engelli vatandaşı aradı.

Batman'da kendisine sorunlarını anlatan görme engelli vatandaş Nurullah Memetoğlu'na tepki gösteren ve "iş bulmuşsun daha ne istiyorsun" diyen Recep Akdağ, Mehmetoğlu'nu telefonla arayarak özür diledi.

Nurullah Mehmetoğlu'nun yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Recep Akdağ beni aradı. Özür diledi. Yorgun olduğu için böyle bir şey söleyebilmiş olacağını anlattı. Allah'a emanet ol dedikten sonra kapattı.

Ben Sayın Akdağ'ın özrünü kabul ediyorum. Ancak bu sıkıntı ben de kalacak. Sözlerini asla unutmayacağım. Dün bazı siyasi partilerden tehdit mesajları aldım. Televizyona çıkarsam işimden olabileceğimi söylediler. "

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in seçim bölgesi olan Batman'a gelen Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Bölge Devlet hastanesinde yemek yedikten sonra engelli Nurullah Mehmetoğlu'nun, "Asgari ücretle çalışıyoruz. Koşullarımızın düzeltilmesini istiyoruz" sorusuna sinirlenmiş, Bakan Akdağ, "Gözlerin görmediği halde sana iş vermişiz. Daha ne yapalım' diye engelli Mehmetoğlu'na çıkışmıştı.

Son Dakika

Yasaklı Üye
    sen/duyar Avatarı

Gerçek Adı
    selahattin
    Son Giriş
    06.07-2015
    Saat
    00:09
    Yaşadığı Yer
    FETHİYE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geçenlerde,Denizli Çınar meydanında yaşlı 81 yaşında bir dede ''allah akıl fikir versin bu millete..!! tayyüp hepinizi ben doğurdum dese,inanacaklar budalalar ..biz neler neler gördük ..ne yokluklarla var oldu bu ülke ... !! satıp satıp yediler ..biz kıt kanaat beslendik de sağlam beslendik ..şimdikiler ishal olup, bir birinin bokunu yiyorlar...!!!'' dedi..

kısacası ...akıl fikir ishal olmaktan kurtulursa ,şikayetler yerini bulur.

Yasaklı Üye
    sen/duyar Avatarı

Gerçek Adı
    selahattin
    Son Giriş
    06.07-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    FETHİYE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

maşallah... öyle bir anlatıyorsun ki,kırk yıl önce bu teknolojiler vardı da yapılmadı...herhalde yaşınız ya aklınız yetmiyor neredeyse yeni nesillsere ...gsm ..uçak..computür, hatta utanmasalar kıbrısı kırk yıl önce taşla sopayla savunduk,tv son 8 yılda iz icat ettik !! her dün yapılmış gibi gösterip,akıl fukaralığı ;hatta çocukları bile bu iktidar doğuruyor noktasına gelmiş ishal olmuş akıllara ''her hıyarım diyene tuz yetişmez ya..!! allah akıl fikir versin ne diyeyim

Üye
    oleycan Avatarı

Son Giriş
    27.01-2014
    Saat
    09:42
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bakan özür dileme erdemliğini gösterdi.
    Ama iş işten geçmiştir.
    Engelli arkadaşımızda herkes adına konuşmuş tüm engelli kardeşlerim adına kabul ediyorum özrünüzü diye.
    Dağılalımmı şimdi yani.

Üye
    oleycan Avatarı

Son Giriş
    27.01-2014
    Saat
    09:42
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sİyasi atışma yazıp liderler üzeridnen atışanları gülerek izliyorum.
    Yazık ya size..

Yasaklı Üye
    sen/duyar Avatarı

Gerçek Adı
    selahattin
    Son Giriş
    06.07-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    FETHİYE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sİyasi atışma yazıp liderler üzeridnen atışanları gülerek izliyorum.
    ........................................

Yazık ya size..
    siyasi olgunluk tartışarak ,izleyerek oluşur...
    Engelli arkadaşlar neyin ne olduğunu bilirse,,yolsuzluk bakanlarının lütuf diye yutturduğu makarnalara; çok şükür deme ihtiyacını hissetmezler , onurlu bir birey olduğunu kavrarlar..(tayyüp nasılsa,yolsuzlukları itiraf ediyor ...namuslular da namussuzlar gibi cesaretli olmalı değil mi yaaa...)

Üye
    Topsi Avatarı

Son Giriş
    09.07-2011
    Saat
    13:34
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Senin gibi ben akpli değilim ben tarikatçı değilim deyip akp propagandası yapan çok yalaka tanıdım. Papağan gibi fetullahçı medyada ezberletilen hep aynı basmakalıp cümlelerin arkasına saklanmaya çalıştığınızdan kendinize ait en ufak bir fikir kırıntınızın olmadığı hemen belli oluyor. Temelde bütün fetullahçılar gibi "Objektif olarak söylüyorum" ayaklarına yatıp, "at gözlüğü takmışçasına Subjektif" yorumlar yazıyorsun.

Senin yalakalık yaptığın parti zaten belli ayrıca belirtmeme gerek yok da beni hangi akla hizmet CHP li yaptın? Diyorum ya bu yalaka sürüsü öylesine tekdüze ve sabit fikirli ki karşısında kendini eleştiren birisini gördümü hemen CHP'li yapıp parti üzerinden vurmaya çalışıyorlar. Çünkü kendilerine ait tek bir fikir üretemediklerinden karşılarında papağan gibi ezberledikleri cümleleri savuracak bir siyasi parti arıyorlar.

Ben Ergenekon tezgahı hakkında tek tek belgelenmiş olan olayları yazdım ki zamanım olmadığından sadece bir kısmına değinnebildim. Azıcık hukuk bilgisi olan ve azıcık bu davayı takip etmiş herkes hukukun ırzına nasıl geçildiğini görebilir. Ama anlaşılan yalakalıktan başka bir numaranız yok. Verdiğim iki resim de %100 gerçek resimlerdir isteyen araştırıp sehven olayları da dahil olmak üzere anlattıklarımın aynen gerçekleştiğini teyyit edebilir.

Yobazlık işte tam olarak senin yaptığın gibi olur. Siyasi çıkarların için İslam'ı sahiplenmeye kalkıp bir de inançlı insanları kafir ilan etmeye kalkıyorsun. Bak forumdaki arkadaşlar benden önce davranıp Abese Suresinin ilk 12 ayetini vermişler. Kur'an-ı Kerim'in ayetlerinde Allah'u Teala'nın emirlerini göre göre hâlâ âmâyı aşağılayanları savunmaya çalışıyorsun. Bir de utanmadan bizi kafir ilan etmeye çalışıyorsun. İslam sizin gibi din tüccarlarının tekelinde filan değildir. DENİZ FENERİ ve Yimpaş Holding ile Müslümanları kaç milyon dolar dolandırdınız bir de utanmadan hırsızlık yapmayanı savunuyorum diyorsun. Beyaz Holding neden kuruldu bir söyle de herkes öğrenmiş olsun. Hırsızlığa karışanları desteklemezmiş arsızlığında bu kadarına pes doğrusu ZEKERİYA KARAMAN, ZAHİD AKMAN, MUSTAFA ÇELİK, İSMAİL KARAHAN, AHMET HÜKÜM, MEHMET GÜRHAN, FİRDEVSİ ERMİŞ, MEHMET TAŞKIN, MAKSUT SERİM, AHMET ALBAYRAK ve diğer isimlerle kaçar para iç ettiğinizi Alman Mahkemeleri belgelemedi mi?

Vergi kaçakçısı eski maliye bakanızı mı söyleyeyim, Meşhur kayıp trilyon davasında İstanbul Belediyesinin paralarını yürüten banka müdürünün örtülü ödeneğin başına getirilmesini mi söyleyeyim, Devletin parası ile damada alınan ATV'yi mi söyleyeyim, Kayseri belediyesinde götürülen milyonlarca dolara kefil olduklarını mı söyleyeyim, YGS de 1 milyon 700 bin çocuğun hakkını yiyerek kul hakkı yeme konusunda kaşarlandığınızı mı söyleyeyim.

Yanıbaşımızda 1.5 milyon Müslüman öldürüp daha 15 yaşındaki kız çocuklarına ailesinin gözü önünde tecavüz eden kanlı emperyalistler için kahraman bay ve bayan amerikalı askerlerin sağ salim evine dönmesi için duacıyız diyenler işi bir adım daha ileri götürüp kan emici emperyalistler petrol kaynaklarını ele geçirebilsin diye Müslüman Libya'yı bombalıyorlar. Ak yalakalar ise hala Davos'ta nasıl çıkıştı ama diye milleti kandırmaya çalışıyorlar.

Davos'ta artislik yaptınız sonra İsrail OECD'ye girsin diye oy kullanıp İsrail'i OECD'ye soktunuz.
    Mavi Marmarada 8 Türk öldürüldü attınız tuttunuz ama Mecliste CHP'nin tüm ısrarlarına rağmen İsrail ile ilişkileri gözden geçireceğiz diye karar almadınız.
    Seçim öncesi televizyonlara çıkıp Gazze'de ölen Müslümanlar için ağlama numaraları yaptınız arkasından Filistin'e yardım kampanyası düzenlediniz. Ölen Müslümanlar için yardım gecesi düzenleyip oyun havaları eşliğinde göbek ata ata para topladınız. Sonra o paraları da Filistin'de savaş bitmeden göndermeyiz diye bankaya faize attınız.

O taktığın yalakalık gözlükleri ile engelli kardeşimize hakaret eden siyasi uzantılarını savunmaya çalışırken kendini bana daha fazla rezil ettirmezsen senin iyiliğine olur.

Sayfa 10 / 16 İlkİlk ... 67891011121314 ... SonSon