Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 47 mesajın 46-47 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yusufyüreklim Avatarı

Gerçek Adı
    Yusuf
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    01:53
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bende bu konuda internet üzerinden bir çok yere başvuruda bulundum.bu konu da çok büyük bir mağduriyetim var malesef ki bu ülkede yaşanan büyük haksızlıklar var ve %40'ın altında ki vatandaşlar için yaşam çok zor gerçekten. bende bu kişilerden biriyim ve devlet çıkardığı kanunlarla bizleri boşlukta bırakmış durumda ne yazık ki.buna bir an önce çözüm bulunması lazım ve maaş falan istemiyorum o maaşı kendi aldıkları maaşın üzerine eklesinler yeter ki adaletli olup bana diğer kişilerle eşit davransınlar. iş bulmamda yardımcı olsunlar bu adaletsiz kanunu değiştirsinler
    %40'ın altında raporu olanlara iş bulmada istihdam sağlasınlar.ben polislik için başvuru da bulunmak istiyorum ama engellisin olmaz diyorlar fakat ben rapor alamıyorum engelli sayılmıyorum bu7 nasıl bir çelişkidir böyle ya bu insanlık mı vicdan mı....

Üye
    sağlam türk Avatarı

Gerçek Adı
    recep sağlam
    Son Giriş
    02.02-2017
    Saat
    09:03
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    şimdi bir arkadaş akpnin çalışmalarının seçim zamanına denk geldiğini söylüyor yerel ve genel seçim arası ne kadar ki örnek 2009-10-11 üst üste yerel genel seçim ve referandum vardı işte aralık bu kadar kısa olunca haliyle seçimlere denk geliyor millette bunu seçim malzemesi yapıyor zannediyor ayrıca 2012 de seçim yoktu ömss açılırken buna ne dersiniz şimdi cumhur başkanlığı seçimi seneye millet vekilliği seçimi normaldir yapılsa da seçim zamanına gelmesi ayrıca engelli memur alımı ile ilgili yasa 1971 yılında çıkmış ve 43 yıldır en düzgün uygulayan kabul edilmeli ki akp ha bunun yanında eksikler yok mu illaki var mesela hiç görmeyen arkadaşlarımızın kullandığı sarı çizgiler daha düzgün yapılabilirdi bir eksiklik bedensel engelli arkadaşlar için rampalar hala bazı yerlerde eksik ama inanıyorum ki tamamlanacak

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234

LinkBacks (?)

Başlığın Etiketleri