Sayfa 20 / 20 İlkİlk ... 101617181920
Toplam 299 mesajın 286-299 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hakanoncul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Öncül
    Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    11:03
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: deniz007 Mesajı Gör
    ben AKP yi destekliyorum ama eğer böyle bi parti kurulursa engeli olanların saf ve temiz kalbine inandığım için ataürkçüde olsa veririm
    Ben buradaki Atatürk'çü de olsa kelimesini anlayamadım?

Üye
    _çalıkuşu_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    287
    Verilen Beğeniler
    94
    Blog Mesajları
    17

Biz sadece engelimizden ibaret değilizki.hepimizin kendine göre yaşam şekli,inanışı,değerleri,kutsal saydıkları ve fikirleri var.eğer çelişiyorsa bu partiyle,sırf engelli partisi diye oy vermem.zaten @demirc kardeşimizin de dediği gibi partinin kendisi bile engelliliği ideoljisinden sonraya atmış.

Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    17.12-2016
    Saat
    02:49
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    3

burası da engelli sitesi ama al bak durum ortada herkes kendi haklarının peşinde kimse kendi yararlanıyorsa diğerinin hakkına karışmıyor hakeza yarın böyle bir parti olsa bile herkes kendinin düşünür şimdi ki partilerden ne fark olur yani engelli partisinden öte bencil olmayan birbirini düişünen insanlar olsak zaten çözümler hallolur...

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    0

partinin ismine oy mu veriliyor?

insan partisi daha akıllıca olur, mesele isimse...

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Parti baraj seviyesine gelsin düşünürüz : )

Üye
    gul38 Avatarı

Gerçek Adı
    gül
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    7

Bu %8 engellinin ailesinide hesaba kat ve zihinsel engellilerin ailesi.

Üye
    zendark Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    23

Böyle bir parti kurmaktaki amaç nedir?Engelliyi iyice toplumdan soyutlamakmıdır?Biz normal insanlar gibi olalım engelimiz yüzümüze vurulmadan yaşayalım diyoruz,siz engelli partisi kuracağım diyorsunuz.Cidden çok değişik bir toplumda yaşıyormuşum haberim yokmuş.

Üye
    deniz007 Avatarı

Gerçek Adı
    deniz ay
    Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

anlaşılmayacak bişey yok AKP liler sağcı CHP liler solcudur sen hangi sağcının arabasına veya vücuduna atatürk inzası yaptıkdığını gördün varsa göster hadi yani demem o ki karşıt görüşlü olsada veririm

Üye
    burhanettin Avatarı

Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    13:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Buraya yorum yapan bir çok arkadaşların şahsi fikirlerine saygı duyuyorum
    Bende Engelli partisi kurulsa oy vermem, bu düşüncenin arkasında yaşıyan kişiler engellileri ne sanıyorlar, hani her şey Allah dandı, sizin yaptığınız dandiklik.
    Engellilerin içinde öyle güçlü, kuvetli, çevik, hırslı, atılgan cesurlarımız varkı sırf bedenlerinden ve engellerinden dolayı onları Allah sız sanmayın,
    Engelliler yaşatılmadıkları vakit ben insanım diyemezsiniz, kaldı ki Din elden gidiyor çaresine baksana, uzun uzun kavaklar dökülüyor yapraklar ben Atama küsmedim doysun bütün topraklar,

Üye
    Bozkurt_032 Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir
    Son Giriş
    03.09-2017
    Saat
    14:19
    Yaşadığı Yer
    Isparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bırakın bu işleri arkadaşlar toplum olarak zaten 1000 parçaya bölünmüşüz bari şurda biz olalım bunu yapalım yani.

Yasaklı Üye
    Eda Fatma Avatarı

Son Giriş
    14.11-2016
    Saat
    12:16
    Yaşadığı Yer
    Kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Engelli veya engelsiz parti diye ayırt etmem ben bedensel gelismislige degil fikren gelismislige bakarım sadece bizim yararımıza calısan bir partinin olması isimize gelir ama bedenimize gelen hasarın telafilerini yapmaya calısrken siyasetten ne kadar uzak olup bizimle ilgilenicek suphe duyarim . Yardım gorunumlu siyaset olayna donmesi muhtemel .biz halk kurt turk cerkez engelli demeden bir ve tek olunca bu vatan yasar yasatriz kendi ckarlarmz icin acılan bir partinin gelecege ne kadar teminat verir o zaman saglilklılar partisi engelliler ayrı ayrı aclsın olmaz ki birlik ve beraberligin hic bitmedigi parti kurulma hayali en guzeli....

Üye
    saysaffet Avatarı

Gerçek Adı
    saffet
    Son Giriş
    29.09-2017
    Saat
    19:50
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Ben vermem arkadaş

Üye
    ASUMAN0 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    22:14
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bence çok ii bi fikir engelli partisi kurma fikri.çünki çok gerekli.malesef hiç bi parti,engellileri umursamıyor.akp yeni başa geldiğinde,çalışamayacak durumda olan engellilere maaş bağlamıştı ama sonradan vermiş olduğu bu hakkı acımasızca geri aldı.chp ise,engellilere maaş diil,iş verilmeli fikrini savunuyor.ii güzel fikir,zaten tüm engelli arkadaşlarımız çalışarak ekmeğini kazanmak ister,şüphesiz ama ya benim gibi çalışamayacak durumda olanlar ne olacak.ülkemizde çalışamayacak durumdaki insanlara,asalak muamelesi yapıyor çoğu insan.acizlik bi suç,bi günah gibi görülüyor.ne diyeyim,allah onları beterin beteri etsin inş.uzun lafın kısası,memlekette engelli hakları ile ilgili yapılması gereken pek çok iş var bence ve bu hakları bizlere verecek olan engelli partisidir.şunuda yazıyım ki,engelli partisi kurmak kutuplaşmak ya da bölünmek anlamı taşımaz asla.her değişik fikri bir renk,bir demokrasi gerçeği olarak görmek lazım.demokrasi çoğunluğun tahakkümü olmamalı.her tür görüşe ve insana saygı duyulmalı,hakları gözetilmeli.ben tüm engelli kardeşlerimin,insan halinden anlayan ve insan haklarına saygılı kişiler olduğuna inanıyorum.dolayısıyla bu parti aslında pek çok insana hitap edebilir.yalnızca engellilerin diil,türkiye nin partisi olabilir.yolları açık olsun.

Üye
    burhanettin Avatarı

Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    13:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bir engellinin herşeyden önce güvene özelliklede kendisine güvenmesi gerekli, Ben sonradan engelli bir arkadaşım yaşım 50 yaklaştı birtaraftan engelli hakları bir taraftan yaşlılık hakları toplumsal hayatta cakıştı, cok partiler gördüm Anap olsun Erbakan olsun Alpaslan türkeş olsun ama hic biri Atatürkün izinden gitmedi, bunun nedenleri cok basit sôylenecek başka hic bir sözyoktu Atatürkün lafından sözünden başka
    O özgürlük ve tam bağımsızlık istedi, Medeniyet istedi, Cumhuriyet istedi halkın kendi kendisini yönetmesini istedi ve bu ülkeyi Türk gençliğine emanet etti miras bıraktı, cok işler başardı ve tabiri caizse en son olarak kabuğuna cekildi adeta kendisini Türkiye Cumhuriyeti halkına emanet etti o artık efsane ve Devlet Erkanı ôlümsüz.
    Tabiki Engellilerin parti kurmasını isterim fakat okadar çokki insanoğlunun istekleri, Engelliler zaten yaşama tabi insanlar yani Kendi ülkemizde yerli Turistiz gibiyiz bu şu demek bakıma muhtaç engelliler ve kendisine bakabilir Engelliler tabiki Devlet Engellisine sahip çıkacak hem maddi hem manevi olarak
    bakarsan bag bakmazsan dağ olur misali
    Kısacası Engellilerin siyasi sorunları yok fakat Evrensel sorunları var hem doğuştan hem sonradan engelliler, Şuna ben karşıyım her insan bir engelli adayıdır asla deyildir Engellilik cok farklı bir yaşam şeklidir adeta bir tiyatrocu ve sinama artisigibi her insan tiyatrocu veya artis olmayı hatta okadarki sporcu olmayı bile istemez malisef Engelliler entektüel insanlardır onlar Etik oldukları kadarda olmazsa olmazları vardır ip inceldiği yerden kopsun, tekrardan söylüyorum engellilerin siyasi sorunları yoktur yani hak ararken kural tanımaz olmanın hic bir engelliye faydası yoktur, Engellilerin en büyük sorunlarının başında Maneviyat vardır Maddi sorunlarından daha ön plandadır

Sayfa 20 / 20 İlkİlk ... 101617181920