Sayfa 17 / 20 İlkİlk ... 71314151617181920 SonSon
Toplam 299 mesajın 241-255 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    keopsEs Avatarı

Gerçek Adı
    Esin
    Son Giriş
    05.01-2017
    Saat
    20:50
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Keco Mesajı Gör
    kgokce;
    Başlangıç için Sabancı'nın kızından ekonomik destek talep edebiliriz mesela.
    Mesajları okurken bir şey dikkatimi çekti; Eşitlik ve ayrımcılıkla mücadele etmek için ''ötekiler'' partisi kurmak istiyorsunuz ama siz bile bir kadının adını kullanmak yerine sadece Soyadı kullanmayı yeterli görebilmişsiniz. O söz konusu kadın sadece soyadından mı ibaret? Ya da sadece ailesinden gelen zenginliğinden mi?

Parti kuracaksınız, maddi desteği de engelli bireyleri olan aileden talep edeceksiniz, ancak söz konusu ailenin engelli kızının ismini yazma nezaketini bile gösteremiyorsunuz. Sizin uğrunda mücadele vermeye başladığınız nasıl bir eşitlik algısı?

Bence sizin Ötekinin Ö'sünden bile haberiniz yok, ayrımcılığa uğramak sadece belli bir norm farklılığından (engelli, kadın, eşcinsel, şiddet mağduru vb.) gerçekleşmez, sizin gibi kalıplara sıkışıp kalanlarda bunu gerçekleştirebilir.

Üye
    huseyinpala Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    04.12-2014
    Saat
    11:34
    Yaşadığı Yer
    KAHRAMANMARAŞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: kahraman26 Mesajı Gör
    ben tereddüte kalırım çünkü mecliste engelli vekilimiz var.7 yıldır engelli camiası içindeyim buluınduğum ve bulunduklarım derneklerin başkanları bizim hakkımızı aradıkalrını hiç görmedim gelen işe girip ev alıp sonra kendi engelli kader arkadaşlarına bide utanmadan çamur atıp ayrılıyorlar.onun haricinde mecliste görme engelli vekilimizde var onunda hakkımızı aradığını hiç görmedim. sadece bir defa şahit oldum okadar.onun için ben oyumu vermek için tereddutte kalırım. böyle bi konu açtığın için teşekkürler KECO
    Lokman Bey yani görme engelli vekilimiz bu dönem aday gösterilmedi ve mecliste yok. 2 yada 3 tane engelli vekil var. Bunlardan birisi AK partiden ve hiç bir etkisi olmayan bir kişi. Bunlar tamamen partinin oy kaygısıyla vekil yaptığı insanlar. Bu insanların partinin sözünden dışarı çıkması mümkün değil. Ama amacı tamamen engellilere hizmet eden bir partinin bu tür kaygılar taşıyacağını düşünmüyorum. Sen, ben, o bu partiye destek vermez ise bu tür yakınmalara davam etmekten başka yapacağımız bir şey yok demektir. Destek olalım ve yakınlarımızı da destek vermeye çağıralım. Selamlar.

Üye
    reşit kartal Avatarı

Gerçek Adı
    reşit kartal
    Son Giriş
    03.10-2016
    Saat
    11:03
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tabiki oyumu veririm çünkü biz engeliler hak etiğimiz yerde değiliz eziliyoruz

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:36
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

sorunlara çare dertlere derman olucaksa engellisi engelsizi herkez oy verir

Üye
    cirkinkedi Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

suna eminim başa kim gelırse gelsın maaşı cebine koydugu anda aslını unutacak amac ıçın degil cebi ve akrabaları ıçın çalışacaktır şımdıye kadar öyle oldu bundan sonrasıda degizmez.. lokman ayva gıbı ..... engellıler ıçın ne yaptı kaç zamandır meclıste... artı sakata kımse oy vermez bu devlette unutmayın hala görüntü kirliliği yapıyoruz diye dışlanan bır topluluguz... kendı sakat yaptıgı ışte yarım olur dıyecekler her zamankı gıbı . ARKADAŞLAR ; AVRUPADA DEĞİLİZ BURASI TÜRKİYE !!!!

Üye
    huseyinpala Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    04.12-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KAHRAMANMARAŞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar,
    ENGELSİZ TÜRKİYE PARTİSİ adıyla engellilerin sesi olacak bir parti 9 Aralık 2011 tarihinde kuruldu. Bu partinin iletişim organı olarak kurulmuş bir eposta grubu bulunmaktadır. Eğer bu gruba katılmak isterseniz aşağıdaki adrese boş bir eposta yollayınız.
    engelsizturkiyepartisi+subscribe@googlegroups.com

Üye
    indigo_girl Avatarı

Gerçek Adı
    .....
    Son Giriş
    10.01-2015
    Saat
    18:13
    Yaşadığı Yer
    YOK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oy moy yok. biz kendimizi engelli diye ayırıp partı kurarsak sağlıklı dediklerimiz ne yapar, bizi hepten ayırır. ortaklaşa olmalı herşey ayırarak biryere varılmaz

Üye
    huseyinpala Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    04.12-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KAHRAMANMARAŞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

deli_kiz;

Bu partinin böyle ayırmak gibi bir amacı yok. kurucuların yarısı engelli. Amaç engelsiz bir Türkiye'ye ulaşmak. Adındaki "Engelsiz" kelimesi doğrudan engellileri çağrıştırıyor diye düşünülüyor. Aslında öyle değil. Partinin tüzüğünü ve parti programını okursanız, bir ayırma olmadığını, aksine toplumla bütünleştirme olduğunu göreceksiniz.Bu düşüncelerinizi partinin eposta grubu olan ENGELSİZ TÜRKİYE PARTİSİadındaki eposta grubuna da yazabilirsiniz. Yöneticiler bu mesajları okuyacaktır. Katılmak için aşağıdaki adrese boş bir eposta yollayın.
    engelsizturkiyepartisi+subscribe@googlegroups.com

Üye
    daylight Avatarı

Gerçek Adı
    Aysel
    Son Giriş
    28.07-2012
    Saat
    22:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

huseyinpala;

Tamamen katılıyorum, şuan da mecliste o partiden, bu partiden gösterilmiş olan engelli milletvekillerinin; engellilere bir fayda sağlayabıleceğini düşünmüyorum.

onlar engellılerden oy toplamak için göstermelik bana göre oraya, sesini duyurabilen sakınmayan hak ve haklarımızı savunabilecek birileri lazım.
    oda hiçbir partinin elinin emrinin altında olmadan, sırf farklı engel gruplarından, engellilerden oluşmuş bir parti olursak bir nebze duyuluruz...
    evet erim.
    sevgiler

Üye
    pronet Avatarı

Son Giriş
    21.02-2017
    Saat
    12:29
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

işitme engelliler için vaatler - programlar nedir?

Üye
    okaneren Avatarı

Gerçek Adı
    OKAN
    Son Giriş
    28.05-2014
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kesinlikle kurulacak partiye destek veririm. istenirse de parti için çalışabilir. ama herhangi bir siyasi düşüncenin maşası olmamak lazımdır.

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

işci sendikalarının yönetiminede yıllarca işciler seçildi sonuç ortada o kadar çok minicik mevkilere geldiğinde kendini kral sanan salak gördümki artık benim halimden yalnız benim gibi olanlar anlar işi bana biraz hikaye geliyor sonuçta bu ülkede adam makamı değil makam adamı değiştiriyor ha oy veririmiyim evet veririm zaten benim siyasi fikrime uyan hiçbir parti yok hayatım boyunca oy kullanmadım ama sizin için kullanırım

Üye
    pronet Avatarı

Son Giriş
    21.02-2017
    Saat
    12:29
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

bu partinin programıyla ilgili bilgisi olan var mı? partinin web sitesi var mı?

Üye
    Medo35 Avatarı

Gerçek Adı
    medo35
    Son Giriş
    11.05-2015
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Doğru bir yaklaşım olmaz. Siyaset belirli bir kesim için yapılamaz. Tüm bireylerin haklarını savunmak ve yaşam kalitesi oluşturmak adına siyasete girilebilir. Sadece özürlülerin kuracağı bir parti antipatiden başka bir sonuç oluşturmaz.

Üye
    delikanlibankaci Avatarı

Gerçek Adı
    fazlı ayan
    Son Giriş
    30.11-2015
    Saat
    23:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar;

Oy verme gücü olupta bir oyunu bile kendi çıkarını korumak üzere kurulan bir oluşuma oy vermeyeceklerin akıllarına şaşıyorum.Düşen kendi haklarını korumak için bir oyunu bile esirgiyorsa,düşenin dostu olmaz sözünün doğruluğu ortaya çıkıyor.sen kendi gücüne güvenmessen başkalarından yardım bekle dur...

Sayfa 17 / 20 İlkİlk ... 71314151617181920 SonSon