Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 456789 SonSon
Toplam 124 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    veysi Avatarı

Son Giriş
    14.04-2009
    Saat
    14:41
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim ne elim ne güzüm nede sinirim bozuldu eger ortada bir haksızlık varsa duyarsız kalmamalıyız bence o cem yılmazada birileri hoppppp kardeşim sen ne yapıyorsun kendine gel demeli ve bu reklamı yayından kaldırmalı daha dün akşam seyrettim ve yine sinirlendim görmeyenler ve şaşılar la alay eder gibi allahım görebilecekmiyim hiç görmedim gibi ifadeler ayıp yaaaaa

Üye
    magic Avatarı

Son Giriş
    30.12-2009
    Saat
    12:02
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki, buyurun o zaman!

Üye
    GoXEl Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: basari
    cem yılmaz çok komik olabilir ama sonu kemal sunal gibi olmasın kişi neden korkarsa sonu ondan gelir demişler işte size bi atasözü daha :lol:
    Kemal SUNAL'da bir çok filmde engellileri üzecek sahnelere imza atmıştır.

ÖRNEK: YAŞAMI SONA ERECEK, KÖTÜLÜK YAPMAK İSTİYOR ÖNÜNDE KOLTUK DEĞNEKLERİ İLE YÜRÜYEN KÖTÜRÜM BİR İNSAN YÜRÜYOR VE KÖTÜRÜM ADAMA ARKADAN TEKME ATIYOR, ADAM YERE DÜŞÜYOR KEMAL SUNAL AŞAĞILAR GİBİ BAKIYOR VE YERE DÜŞEN ADAM TEKMENİN ETKİSİ İLE İYİLEŞİP KOŞMAYA BAŞLIYOR" BİZ BU SAHNEDE GÜLÜYORUZ... NEDEN GÜLÜYORUZ ÇÜNKÜ SAKAT BİRİSİNİN KIÇINA TEKME ATTIĞI VE ADAMI BİR TEKMEYLE 2 METRE ÖTEYE ATABİLDİĞİ İÇİN...

CEM YILMAZ REKLAMINA GELİNCE BENCE HİÇ BİR SAKINCASI YOK ÇÜNKÜ ORDA ŞAŞILIĞI ÖN PLANA ÇIKARMIYOR... ANNESİ CEM YILMAZA NASIL GEÇTİ BADEMCİK AMELİYATIN DİYE BİR SORU SORUYOR... SONUÇ OLARAK ŞAŞILAR GÖRÜR AMA FİLM BOYUNCA ADAM ANNEMİ BABAMI GÖREBİLECEKMİYİM DİYOR...

FİLMİN ANA TEMASINA BAKIN... GÖRMEK ... BENCE BUNU TARTIŞIN SİZE BİRİLERİ GELECEK VE İLETİŞİMDE GÖRME KONULU BİR REKLAM FİLMİ İSTEYECEK VE SONUÇ OLARAK ORDA KONU GÖRMEK İSE MECBUREN KONUNUN BU VEYA BU KONUYA YAKIN BİR TEMA ÜZERİNDE YÜRÜMESİ GEREKLİ... BURDA ÇOK FAZLA ALINACAK VE ETKİLENECEK BİŞİ YOK...

METİN ŞENTÜRK KENDİ AMALIĞI İLE DALGA GEÇİYOR, ESPİRİ YAPIYOR KİMSE YADIRGAMIYOR HATTA ADAMI ALKIŞLIYORUZ... ADAM JETSKY KULLANDI YAAAAAAAAA KÖR HALİYLE .... YAPMAYIN ARKADAŞLAR BENDE SOL BACAĞIMDAN SAKATIM... BENDE KENDİME PISAKULESİ DİYORUM VEYA YANDAN YEMİŞ NE YANİ BUNUNLA MI YAŞAYACAĞIZ.... PEHHHHHHHHHHHH.....

Üye
    emine_paşam Avatarı

Son Giriş
    21.10-2009
    Saat
    21:47
    Yaşadığı Yer
    lefkoşa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BLACK;

ASLINDA ALINGANLIKTAN ZİYADE SÜRE GELEN VE SÜREKLİ YAYINLANAN REKLAMDA KONUNUN ALINMASI YANLIŞ BULUNDU VE ELEŞİRİYE MARUZ KALDI.KEMAL SUNAL GİBİ DEĞERLİ BİR ÜSTADIN DA BU BAŞLIK YOLUYLA BU DENLİ ANILMASI BANA GÖRE DE BU YANLIŞ....

YANLIŞLARIMIZ DA VAR HATALARIMIZDA HEPİMİZİN...

ÖZ GÜVENDEN BAHSEDİYORUZ AMA 100/100 KENDİNE GÜVENİ OLAN VE BEDENİNE KARŞI ÖZ GÜVEN BESLEYEN İNSANLARIN DAHİ ALINGANLIKLARI MUTLAKA Kİ OLUR.YA DUYGUSAL YADA RUHEN FARK ETMİYOR AMA NE OLUR BAŞKALARININ BEĞENMEYİPTE ELEŞTİRİYE ALDIĞI BU REKLAM FİLMİ YADA BAŞKA ŞEYLER İÇİN FİKİR ELEŞTİRİSİ YAPMAYALIM ESAS KONU BURADA SADECE;

REKLAM FİLMİ HAKKINDA DÜŞÜNCELERİMİZ :!: :!: :!:
    ELBETTE Kİ;

KONUYU TARTIŞATACAĞIZ AMA KENDİ FİKİRLERİMİZİ ÇÜRÜTMEDEN...

Üye
    A_GEYiK Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    16:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    30
    Blog Mesajları
    20

Üye
    Rekursion Avatarı

Son Giriş
    18.03-2017
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    Alamanya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

"...shashilik benim icin alay edilicek bishi degildir ki, en fazla kom... yani ordaki genelde bir komiktir; yani adam bademcik ameliyati olmushtur, halbuki gözü (shashi) falandir benim icin... ama o öyle görmüyor..."

buradaki komikligi görme olgunluguna hala erememishim ben... shashi bi adamin bademcik ameliati olmasi mi komik?... yoksa bademcik ameliati olmush bi adamin shashi olmasi mi?... ha! bademcik ameliati oliym derken shashi mi olmush yoksa?... ama öyle olsa kedisi de dahil bütün ailesi de shashi olmazdi?... gözümden kacan komiklik bu mu yoksa?...

o reklami izlerken gülen insanlar dogrudan shashiliga gülmüorlarsa hangi ince espiriye gülüyorlar, ben de anlamak, ben de gülmek istiorum!...

Üye
    A_GEYiK Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    30
    Blog Mesajları
    20

Geçmişte yazdığım bir yazı...

Ben spastik özürlüyüm. Sol kolu kullanamıyorm. Sol bacak 3-4 santim kısa, kalça protez, vesaire vesaire... Babam kısmi felçli, aksayarak bastonla yürüyor. Annemin bacağı kırılmıştı, platin takıldı, onda da aksama kaldı. Aramızda en kötü yürüyen benim, en iyi yürüyen annem. Hayvan olayına gelince, hayvanımız yok. Ama geçen sene nereden geldiğini bilmediğimiz beyaz bir güvercin penceremize kondu. Babam besledi onu. Bir baktık ayağı sakat. Topallıyor...

Ben durur muyum. "Sakat ailenin güvercini de sakat olur." Evimize gelen misafirlere de zaman zaman bu ve benzer esprileri de yapıyorum.

Bazen babamla koridorda yürürken tesadüen yanyana geldiğimiz olur. "Baba, koridorun sonuna kapışıyoruz hadi..." derim.

Üye
    Rekursion Avatarı

Son Giriş
    18.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Alamanya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: A_GEYiK Mesajı Gör
    Ben durur muyum. "Sakat ailenin güvercini de sakat olur." Evimize gelen misafirlere de zaman zaman bu ve benzer esprileri de yapıyorum.
    "sakat ailenin misafiri de sakat olur" diyip insanlarin bi taraflarini mi sakatlamaya kalkishiosun yoksa ...

hmm... gecmishte yazdigin o yazidan tam olarak ne anlamam gerekior bu reklam filmiyle ilgili?... yakalayamayip gözümden kacirdigim, gülünmesi gereken ince espri ailecek shashi olmalaridir mi demek istiorsun?...

Üye
    A_GEYiK Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    30
    Blog Mesajları
    20

Hababam Sınıfı filminin bir tek müziği vardır. Yavaş çalındığında hüzünlü, acıklı bir müzik olur, hızlı çalındığında ise eğlenceli ve neşeli bir müzik olur. Ama notalar aynıdır aslında.

Üye
    Rekursion Avatarı

Son Giriş
    18.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Alamanya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

ikimizin izledigi reklam filmi ayni ama senin bakishlarin filmi eglenceli ve nesheli kilarken benimkilerin hüzünlü ve acikli kildigini mi söylemek istiorsun?... (ki, acikli bishi de göremiom ben o filmde )...

benim asla kavrayamicam kadar deriiiiiiiiin bishiler söledigin hissine kapildim shimdi ...

Üye
    Şimall Avatarı

Son Giriş
    06.08-2017
    Saat
    19:38
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nasıl görmek istiyosan öyle bakarsın ve öyle görürsün bukadar basit aslında.....

Üye
    Rekursion Avatarı

Son Giriş
    18.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Alamanya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

e, ben de gülmek istiorum ishte ...
    neyi komik görmem gerektigini bulmaya calishiorum...

cem yilmaz'in lafi cok dokundu bana; olgunlashmak istiorum...
    yardimci olur musun, shimal 4?...

Üye
    vilanjik Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:54
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    123

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: şimal 4 Mesajı Gör
    nasıl görmek istiyosan öyle bakarsın ve öyle görürsün bukadar basit aslında.....
    Neden böyle düşünüyorsun.Ön yargısız bakmamız mümkün değilmi.Baktıktan sonra karar verebiliriz.

REKURSİON bu filmi izleyince ne hissettin.Bunu cidden merak ettim.Birde şu var neden herkes gibi olmak istiyorsun ki.Herkesin güldüğü yada üzüldüğü bi şeye nötr kalmışsın.Farklılığının tadını çıkart.

Üye
    Rekursion Avatarı

Son Giriş
    18.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Alamanya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

vilanjik, madem o kadar merak ettin, samimice anlatmaya calishiym hissettiklerimi;

reklam filmini ilk izledigimde bashtan, eski türk filmlerinde körlügün dramatikleshtirilmesinin hicvedildigini düshünüp memnun oldum; iyi hissetim yane kendimi ... reklam unsuru görüntülü bi telefon oldugu icin kör bir karakter yerine shashi bi karakter secmish olabileceklerini düshündüm ve bunda pek bi beis göremedim, hatta gülümsedim ... kötü hissetmedim yane kedimi, hüngür hüngür aglayasim da gelmedi, kahkahalarla gülesim de gelmedi; sadece -nedendir bilmem- büyük bir beklenti icine girerek sonunu bekledim...

görüntülü telefondan shashi karekterin shashi ailesini gördügümde "bu muydu!" diyip büyük bi hayal kirikligi hissetmekle kalmadim, reklam filmindeki diger hersheyi (özellikle de yukarida bahsettigim, yapilmak istendigini sandigim hicvi) bastiracak kadar shashiligin ön plana cikartilip gülme unsuru olarak sunulmasina uyuz da oldum biras - evet, acikca itiraf ediorum ...

ishte böyle vilanjik!... neyim var sence? ("kac gün ömrüm kalmish doktorum?" diyesim geldi shimdi birden )... hayir hani, shashilik dogasi geregi gördügümde gülmem gereken bisheyse bi bozukluk var bende, gidip tedavi falan oliym diom ...

diger konuya gelince, ne herkes gibi olmaya, ne de herkesten farkli olmaya fazlaca bi efor göstermeden kendimi iyi hissettigim gibi olmaya calishiom sadece (ya da ben öyle saniom ), ama farkliligin tadini cikartma nasihatin hoshuma gitti, kulagima küpe edicem, teshekkürler ...

Üye
    vilanjik Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:54
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    123

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sanırım beklentin üst düzeydeydi.Cem Yılmazı görünce gülmeye hazırlamıştın kendini ama olmamış.Şuda varki insan bugün güldüğü komik bulduğu bişeyi yarın bulmayabiliyor.Yer zaman olay üçlemi bunu değiştirebiliyor.

Reklam filmini ben başarılı bulmadım.Reklamların başarılı olabilmesi hatırlanma ölçüsüne göre değerlendirilir.Bugün şaşı dendiği zaman asla kameralı telefon akla gelmiyor.Ama Ayşe teyze yada cırttttt deyince Ariel akla geliyor.

Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 456789 SonSon