Sayfa 7 / 9 İlkİlk ... 3456789 SonSon
Toplam 124 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    aslanbey, katılıyorum size.
    Korku filmimi korkunç bir filimmi bu isimle bir film vardı başroldede tekerlekli sandalyedede bir adam o adamda sapıklık yapıyordu habire filmde.Ben onu izlediğimde güldüm hiç rencidede olmadım.

Cem Yılmaz mehmetçik gecesinde askerlik anılarını anlatırken askerlik hatıraları ve askerde resim çektiren rambolarla ilgili bayağı espriler yapmıştı hemde genelkurmayın önünde.

Kendisinin bodur tipiylede espriler yapmıştı şaşılıkla görüntülü telefon arasında bir bağ yakalamış ve işlemiş bunu.Çok incik cincik ettiniz.

Ameller niyetlere göredir en azından senelerdir tanıyoruz bu adamı doktorları hemşireleri azmı mizah konusu yaptı.Amacı güldürmek rencide etmek değil.Herkes gülmeyebilirde.Çok mizahçı çok komedyen skeçlerinde şaşılara yer verdiler.

Siz Cem Yılmaz ın reklamını değilde şaşılığı abartıyorsunuz kanımca.
    Yazalım iletişime geçelim reklamın neden bu şekilde çekildiğini soralım ona.
    Sitede ulusal gazetelerde çalışan muhabir arkadaşlarımız yardım ederler herhalde.

Üye
    denizsu Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hiç hoş değil; belki engelli insanlar bu durumdan rahatsızlık duymayabilirler, ama yeni nesil yetişen çocuklara kötü örnek oluşturuyorlar!
    engelli insanların, çocukların zihinlerinde gülünç-komik bir durummuş gibi
    algılanmasına neden oluyor..
    ve bugünün çocukları, yarının yetişkinleri demek..
    Ne beklenir ki!..

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

insanların herhangi fiziksel konumlarıyla yargılamak oldukça kötü bir durum allahın sopası yok hiç bir şeyin garantisi olmayan dünyada.... hassas bir durum olan sağlık konusunda daha hassas olmalarını beklerken.... bir de ailecek durumu vahim etmişler.... battı balık yan gider hesabı...
    ilginç bir seçim reklam olarak şaşı ailesi.. acaba şaşı araştırmasımı yaptılar türkiyedeki şaşı oranına göre? :lol: şimdi telekoma şaşı insan yağacakmı sanıyolar anlamadım :lol: ... ne akla hizmet yaptılar böle bi reklam şaştım kaldım ben de :lol:
    telekom düşüşte tek kelimeyle. her koyun kendi bacağından aman gözünden asılır :lol: :lol:

che
    Misafir Üye
    che Avatarı

bir adet fazla ürün daha satabilmek amacıyla, bu kapitalistlerin yapamacagı küstahlık ve ahlaksızlık yoktur. bir oto tanıtımından bir traş bıcagı reklamına kadar kadını malzeme edebilen zihniyet birilerinin şaşılığıyla veya engeliyle rahatça alay edebilir diye düşünüyorum. bu onlar için çok normal olsa gerek.

protestolarımızıda dikkatli yaplamıyızçünkü protesto etmeye çalışırken onların malzemesi olarak bulabiliriz kendimizi. aman dikkat edelim dostlarım. bunların zihniyeti belli reklam için yapamayacakları şey yok.

kınıyorum.

Üye
    hayati_islam Avatarı

Son Giriş
    27.06-2016
    Saat
    15:53
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

CHE sana katılıyorum bravo

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Engellilere polis engeli

Engelliler Konfederasyonu üyeleri, Engelliler Haftası nedeniyle Anıtkabir’i ziyaret etti. Bazı yürüme engellilere Atatürk’ün mozolesini ziyaretleri sırasında askerler yardımcı oldu.

Anıtkabir ziyaretinin ardından Başbakanlık Merkez Bina’ya yürümek isteyen engelliler, polis engeliyle karşılaştı. Bunun üzerine engelliler, görme engelli davul ve zurnacıların müzikleri eşliğinde Güvenpark’a yürüdü. Engelliler, “İş, eğitim, sosyal güvenlik”, “Sayın yöneticilerimiz görün, duyun, bilin artık. Bu ülkede biz de varız”, “Devlet okulunda tam gün eğitim hakkı istiyoruz” yazılı pankartlar taşıdı ve “Engelliye ya iş ya da tazminat” sloganları attı.
    Kaynak
    Polis görme engellileri başbakanlık yolu yerine başka bir yola yönlendirmiş ve görme engellilerde başbakanlığa gidiyoruz diye yürümüşler.
    Show tv de izledim şimdi.Muhabirlerde nerey gidiyorsunuz diye soruyorlar.
    Polis görme engellilerle dalga geçmiş mi geçmemiş mi?

Bırakın reklamları filme bakın filme.

Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    23:02
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

şaşı olmak, görememek, duyamamak bir özür dür. bunu kabul etmeli ve yaşamalıyız, ama bu özürü bir alaycı olarak reklam yapmak kimsenin hoşuna gitmez. sadece bu özürle yaşamayı bildiği için kabullenir, gerçekte zoruna gider ve içerlenir.

reklam filmi yayından çıkmalı,,

che
    Misafir Üye
    che Avatarı

Bu yazıyı okuyunca ne okuduğuma inanamadım tekrar tekrar okudum.
    bu kadarınada pes doğrusu. yok yok pes de edemeyiz. mücadelemizi vermeliyiz, hatta vermeye çalışmalıyız. bu olaydada görüldüğü gibi engelliler kamu karşısında bile ne hallere düşürülüyor hemde bizzat kamu tarafından. yada biz gerçekten hiç bir mücadele vermiyor, veremiyoruz.

nasıl mücadele edileceğini mi bilmiyoruz?
    neye karşı mücadele edeceğimizi mi bilmiyoruz?

bence evet bunları bilmiyoruz. bir an önce silkelenmeli ve toplumdaki varlığımızı, varlığımızın düştüğü içler acısı durumunu görmeli, bununla nasıl mücadele etmemiz gerektiği konusunu tartışmaya başlamalıyız!...
    bu olayın sorumlu polislerini ve emniyet teşkilatının başarısız yönetimini kınıyorum.
    saygılar

Üye
    suatmine Avatarı

Son Giriş
    04.12-2008
    Saat
    00:33
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Uzun süredir televizyonlarda bir reklâm dönüyor. Telekom büyük bir buluşla Cem Yılmaz’ı bu reklâma dâhil etmiş; o berbat senaryoyu kim bulmuşsa vallahi helal! Olsun dostlarım.
    Bu reklâm engelli dünyası adına tam rezalet bir şey; izledikçe benim gibi şaşı gözlü olanlar ne duruma düşüyor haberiniz var mı? Resmen gözleri şaşı olan insanlarla dalga geçiliyor. Ben kendimle barışık olduğumdan o kadar sinirlenmedim ama üzüldüm.
    Ne anlayıştır ki böyle bi berbat senaryoyu yazıp çekip bizlere halka izletiyorlar. Siz engelli olup da bi de gözü şaşı olan insanların psikolojisinin ne duruma geldiğini bile bilir misiniz?
    Tabi ki bilemezsiniz; nerden bileceksiniz arkadaşlar. Çünkü engelli dünyasının yaşadıklarından hala habersiz olanlar var maalesef. İnsanlık onuru, gururu ayaklar altına alınıyor.
    Belki güldürmek için yapılmıştır ama hiç gülünecek bir reklâm değil; aksine soğuk bi espri.
    Ayrıca kekeme konuşmaktan zorlanan spastik arkadaşlarımızla da dalga geçiliyor. Bu nasıl anlayıştır ki insanların kusurlarıyla arızalarıyla dalga geçiliyor anlamak mümkün değil. Bu reklâmı engelli dünyası adına protesto ediyorum.
    Bu tür reklâmlar filimler yayınlandıkça böyle anlayışlara karşı mücadele edeceğim edeceğiz.

MERAL ÇEVİK-MİNE ÇEVİK

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:13
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

cem yılmaz çok komik olabilir ama sonu kemal sunal gibi olmasın kişi neden korkarsa sonu ondan gelir demişler işte size bi atasözü daha :lol:

Üye
    veysi Avatarı

Son Giriş
    14.04-2009
    Saat
    14:41
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

komik olmak bir başkasının uzvu ile dalga geçmek anlamına gelmez,hem ben cmylz hiçte komik bulmuyorum aksine s.......r nın teki bence

Üye
    magic Avatarı

Son Giriş
    30.12-2009
    Saat
    12:02
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

amma büyüttünüz yav, ya biri kuyuya bir taş attı maksat konu olsun diye ama eminimki bilinçli yapıldı, çünkü insanların hassas konularını biliyorlar yani birilerini galeyana getirip daha çok daha çok tıklasınlar diye. Bizler de kapıldık bu dalgaya gidiyoruz bakalım bu işin sonu nereye varacak mesar ediyorum doğrusu. hadi hayırlısı

O reklam kusursa valla başarı kardeş senin şu aşağıya kopya ettiğim yazdığın da suç bence ne demek şaşıyla yatan, körle kalkan vesübhanallah...

• "bi laf vardır duydunuzmu bilmem şaşıyla yatan şaşı kalkar diye, bakarsınız cem yılmazda bigün şaşı oluverir. o zaman işte ben böyle gülerim :lol: "

Üye
    veysi Avatarı

Son Giriş
    14.04-2009
    Saat
    14:41
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BAKIYORUM DA CMYLZ TARAFTARLARININ ZORUNA GİDİYOR YAZILANLAR ARKADAŞIM İNSANLARIN HASSAS KONULARIYLA SEN ALAY EDERSEN TABİKİ TEPKİ ALIRSIN BU ÇOK DOGAL KIZMANA ANLAM VEREMEDİM SANA NE OLUYORRRR. BİRDE ARKADAŞIN O DEYİMİ ŞAŞI İLE YATAN ŞAŞI KALKAR DEĞİL KÖR İLE YATAN ŞAŞI KALKAR DIR BENCE BUNDADA BİR SUÇ GÖREMİYORUM,BU BİR DEYİM BELKİDE ATASÖZÜ

Üye
    efe can Avatarı

Son Giriş
    24.12-2016
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

adamlar çıkış yolunu burdan bulmuşlar zaten herkes bu reklamı kendine göre ayrı ayrı yorumlayabilir.
    ortak bir kanı çıkartmak çok zor bence :!:
    kimine göre çok sempatik ve eğlenceli kimine göre ise çok kırıcı veya itici gelebilir bu reklam :!:
    kendi görüşümce ise yani abartılacak bişey yok ama çokta doğru bişey değil sanırım :!:

Üye
    magic Avatarı

Son Giriş
    30.12-2009
    Saat
    12:02
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ne kimsenin tarafıyım ne de adamı!

Sadece söylemek istediğim;

Öyle veya böyle o reklam filmindeki herkes ve buranın sahibi herkes bir şekilde kendilerine menfaat sağlarken, senin eline, vaktini çalmaktan, gözlerini ve sinirlerini bozmaktan başka ne geçti?

Sayfa 7 / 9 İlkİlk ... 3456789 SonSon