Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 29 mesajın 16-29 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ackurt19 Avatarı

Gerçek Adı
    Yalçın
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Daha bu benim bildiğim yanlış uygulamalar.Aklıma gelmeyen hatirlamadiklarım muhakkak vardır onlarında sizlerin eklemelerini istiyorum.Bazıları bunları görmüyor 2 torba makarna ve kömür için gerçekleri söylemekten korkuyor.Hak bildiğin yolda yürüyeceksin ister kar ister boran olsun.

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    09:53
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bişeyin kaybolmasi için elinde olmasi lazim elinde ne hakkın vardiki kaybolsun ? bundan başka sözüm yok

Üye
    ÜMİT Avatarı

Gerçek Adı
    ÜMİT
    Son Giriş
    14.03-2013
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ackurt19 yürübe kardeşim sevdim seni ben anlamıyom bu insanları at gözlüğü takmış gibi bir çoğu benim arkadaşım %40 engelli ve şuan sırf bunların yüzünden %40 rapor alamıyo nedenmi akp ve recep tayyip özürlülük cetveliyle oynadıda ondanşimdi sorarım 65 yaşına kadar çalışmak zorunda olan engellilere iş bulamadıkları takdirde devletmi bakacak...benim engellime oranı düşürürken bunu düşünmedimi sayın başbakan bir avuç engelliye bakmaktan aciz bi devlet yarattılar görünen ortada....

Hüseyin kardeşim devam et bu mantıkla sağlam insan ekmeğini taştan çıkarır ya sen yada ben bu kadar sabit olmayın ya yuh diyorum başka bişey demiyom neymiş normal insanında emekliliği artırılmışmış sen normal insan gibi devam et ozaman hayatına....

Üye
    ackurt19 Avatarı

Gerçek Adı
    Yalçın
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Engellilerle adeta oynuyorlar ya.Neymiş AB standartlarında haklar verilecekmiş.Bu hakları vermen için refarandum mu yapman gerekli.Meclise bu yasayı getirsen engellilerle ilgili şu yasayı hazırladık desen hangi muhalefet partisi sana destek vermeyecek.Hepsi de destek verirler.Ama senin amacın kendini sağlama almak için bizleri kullanarak anayasayı değiştirmek.

Üye
    lara belen Avatarı

Gerçek Adı
    saliha
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    gebze
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

ben özgürlüğümü karbettim hiç kazanmadım ki ben 1 yaşında engelli oldum yaşamım hiç olmadı hep birilerine muhtaç yaşadım vede yaşıyorum yanımda biri olmasa olmuyor yatağımda hep kalırım annem olmasa benim hayatım ailemle geçiyor yani hep onlar var onlara muhtaçım maşımda var şimdi yürüme özgülüğüm yok oldu durgularım çoğaldı hep durgusaım ve düşünceliyim geleçeğim nasıl olucak bilemezdim benim düşüncelerim faklı oluyor ailem hiç anlamaz evet okumamı elimden aldılar hiç okumadım okusaydım avukat olucaktım yada doktur hemde baş hekim iste harelerim yok oldu özürlü olurken hepsi yok oldu gözlerim arık bir başka bakmaya başladı bir şey yapamıyorum bir yere gidemiyorum ailem izin vermezler bu bayramdada yine olduğu gibi evdeyim bir yere gidemem bir iş arasam ailem kızar bende hgendim geleceğimi kurmak çok isterdim işim olmasını yürebisem

Forum Moderatörü
    UZAKLAR Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    96
    Verilen Beğeniler
    33

ÖZİDA vardı ne güzelde kurulmuştu. Her sorunumuza çözüm olacaktı. Bunu kaybettik bilen duyan gören varmı bu kurumu ve çalışanlarını?
    Söyleyimmi nerde olduklarını dolgun maaşlarını yeme konusunda güneyde kumsalda bilmem kaç yıldızlı otellerde yan gelip çalışıyorlar bizler için.
    3-5 kişiye kadro açıp dolgun maaşla çalıştırmak ve de bina üzerinde sadece bir tabelası olan bir kurum yanılıyormuyum acaba?

Üye
    türk Avatarı

Gerçek Adı
    ufuk
    Son Giriş
    18.10-2017
    Saat
    13:49
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşlar.alınan haklarımız veya farklı sorunlarımızı konuşalım la başladığımız fikir beyanları kısa sürede birbirimizle tartışmaya siyasi münakaşaya vaya fikirlerimizi kabul ettirme mücadelesine dönüşüyor .
    bu benim gözllemim bu şekide oluştu .şimdi bizlerin ihtiyacı olan kanunların belirllenmesi için siyasi tartışmaya girmeye ihtiyaç varmı? kısır tartışmalarımızın hiç faydası yoktur.kendi içimizde nelere ihtiyacımız var ise net olarak belirtelim .kimseden lutüf istemiyoruz.engelli haklarında oldukça iyi noktaya gelmiş ülkeler var.bunları inceleyip tespitlerimizi netleştirebiliz kanısındayım.bu noktadan hareketle enerjimizi verimli kullanabiliriz düşüncesindeyim. her konuda sonuca hızlı kısa sürede ulşmanın tek şartı bence birlik ve tek noktadan hareket.bu hareketin oluşabilmesinin dayanak noktası bireysel menfatlerden etkilenmeden beraberliği bozmamak. VARMISINIZ?

Gelelim benim tespitlerime can alıcı nokta bıktıran illallah ığınadediğimiz kusur engelli kanunlarının devlet dairelerinde memurların kendi mantıklarına göre yorumlanıp karar vermeleri doğrusunu kabul etmemeleri işimizi angarya görmeleri istisnalar hariç. bizler toplumun angaryası değiliz . bu konularda oto alımında felaket yaşadım iyi bilirim . hepinize saygılar.

Üye
    thedarkest21 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

AKP düşerse artık engelli maaşlarına yüzde kaç zam yapılacak yerine,engelli maaşları yüzde kaç azalacak tartışmaları yaparız

keybetme sorusuna gelince onu git ülkeyi 7 sene öncesine kadar yönetenlere sor

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

yavuz kardeşim h sınıfı ehliyete kendin söylüyorsun kulaklarım duymuyor diye normal ehliyet zaten yasak stikır takıp oşekilde trafige cıkmalısın bunun neresi yanlış her engel guru bunada ötev istinalı araba verilecek diye birşey yok ozaman herşey suistimale acık olur isterseniz altınıza limuzinde tahsisetsinler siz yorulmayın

Üye
    exalans77 Avatarı

Gerçek Adı
    cihangir
    Son Giriş
    18.01-2016
    Saat
    14:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben ne yapıyım bende araba surmek isterim ama göremiyorum yüzde 72 raporum var benım ehlıyet alma durumunda yok 1 dereceden eşime bile araba alırken otv den yararlanamıyoruz banada lumuzin jeep modelinden olsun yada boşver ben göremedikten sonra ))

Üye
    yasin258 Avatarı

Gerçek Adı
    Yasin
    Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    12:22
    Yaşadığı Yer
    Denizli/Merkez
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    6

kaan1975;

ver elini öpeyim be abi işte abimiz doğruları söylüyor baştan sona haklısın abi İYİ Kİ DE GELMİŞ AKP

Üye
    hakanaca Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan CANTÜRK
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:33
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

özgür olmak için haklarımızı arayalım
    %50 den %30 çekilmes şehirler arası
    vergi indirimi şartı ile emeklilik hakımızı kaybettik
    yeni çetvelle ortalık karıştı farklı raporlar doktorlar bile çözemiyor
    verdikleri kimlik birşeye yaramıyor tekrar rapor isteniyor her konuda
    %50 olan tokiden ev ala bilir %40 alamaz neden _?
    Verdiği maaşı geri isteyen bir devlet
    2008 den sonra rapor alanlar ise girenler 20 yıl çalışmak zorunda sağlığı yerine gelir belki

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    3

CALL OF DUTY;

Benim bir arkadaşım vardı (şu an hayatta değil Allah c.c. rahmet eylesin ) yirmili yaşlardaydı buna Ankaradan özürlü kimliği cıkardılar, dosya ankaradan geldiğinde kimlikte yaşlı bir teyzenin resmi vardı, kimlik bilgileri arkadaşa aiitti, nasıl böyle hata yapmışlardı aklım almıyordu.Bu durumu düzeltmek için epey uğraşmışlardı.Düşene bir tekmede devlet vuruyor.Öncelikle haksız engelli maaşı alanlar ayıklansın derim.Yoksa gercek engelliler hakkını almakta hergün dahada güçleşecek.

Üye
    gecemavisi77 Avatarı

Son Giriş
    27.01-2017
    Saat
    13:50
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kaan asıl şimdi sen ideolojik yaklaşmışın olaya, belliki sende .AKP'lisin ama yanlış herkez hangi partiyi tutarsa tutsun biz engellilerin.dayanışma içerisinde olmamız lagzım saygılarımla

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12