Sayfa 8 / 26 İlkİlk ... 45678910111218 ... SonSon
Toplam 388 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    CALL OF DUTY Avatarı

Gerçek Adı
    The person you have
    Son Giriş
    13.10-2016
    Saat
    14:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    güzel kardeşim,çalışana inanki iş var.ben özel bir sektörde çalışıyorum,%3 engelli çalıştırma zorunluğundan dolayı işe girdim,nasip olursada memur oluruz,olmasakta hiç umrumda değil.işten çıkardılar diyelim oda hiç umrumda değil,her yerin engelli açığı var kesin birine girerim ....

dedimya sana sayın adminim gerekeni zaten yazmış.

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    09:53
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

24bin engellinin 2022 maaşlarina icra takibi başlatildi ? normal rapor aliyorsun maliye 3 kuruş vergi indirimi diye raporunun oranini kesiyor ? otobüslerde rampa yok kaldirimlar da rampa yok 58bin açık kadro boş 540 lira 3 aylik maaş veriliyor ? sayiyim mi daha balıkesirde yaşiyorum gir iş kurumuna bi bak bakalim ünüversite için özel sektörün açık ilani var mi konuşurken boş konuşmayin realiteli konuşun sen hangi ülkenin engellisisin ? merak ettim alsana şu yazdiklarimin haklarini

Üye
    bayramali Avatarı

Gerçek Adı
    Bayram Ali Erdinç
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:46
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Böyle bir tartışmanın başlatılmış olması üzüntü verici. Olayı garnitürleyip altın tepside sunarlarken hoş bir tat oluşturma gayreti içindeler. Bu durumda engelliler, hazırlanan garnütüre lezzet veren en güzel tat olarak görülüyor.Pozitif ayrımcılık farkı bir şey,engellinin en temel hakkı başka bir şey. Engelliler üzerinden; ülkenin özgürlüğüne, yargının bağımsızlığına gölge düşürecek tartışmalardan rahatsızlık duymaktayız. Böylesine ciddi bir konunun taraftarı ya da bertaraftarı olmak daha da rahatsızlık verici.

Üye
    CALL OF DUTY Avatarı

Gerçek Adı
    The person you have
    Son Giriş
    13.10-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

JEAM;

1: sosyal güvencen olupta bildirmedinse ,icra başlaması normaldir.
    2:bu dert bende de var
    3:8 sene önce ne su vardı nede sokaklardan çöpleri toplayan arabalar.şimdiye bakarsak çok iyi
    4:benim bildiğim memur kadrosuna işe alımlar başladı

neyse asıl hangi ülkenin engellisyim onuda cevaplayayım TÜRKİYE CUMHURİYETİ

güzel kardeşim başka bir sorunuz ?

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kardeşim biz yapılanlarıda görüyoruz haksız yerede kimsenin hakını yemezler sen hem calış hem engeli maaşı al ne güzel arada yanlışlıkla kesilen olabilir fakat haksız yere maaş alanda çok çalıştıgım yerdede vardı hemde engeli maaş alıyordu söylüyorduk kesilirdiye oralı bile olmadı bu bence haksız kazanç bunun nere si insafsızlık neresi hak gaspı jeam kardeş herşey bir anda olacak degil kimsenin elinde sihirli deynek yok kısmetse referandumdansonra engeliler için her şey daha hızlı ve kolay olaçak senin görüşlerine katılmıyorum

Üye
    CALL OF DUTY Avatarı

Gerçek Adı
    The person you have
    Son Giriş
    13.10-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bay;

eyvallah canım kardeşim.her görüşe saygı bu işte

Üye
    gezginemlak Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    01.06-2017
    Saat
    19:13
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet oyu çıkarsa eger .ne diyem ,en buyuk kotulugu hak ediyor demekdir bu millet !!!!!

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

allakasi bizde görüyoruz bir belediye başkaninin 6 tane çocugu ayni gün rapor alip mebe yerleştigini siz haklisiniz durmayin siz yola devam edin ? kul hakkını elbet allah çıkaricak emin olun

almlar başlamişmiş refarandum öncesi alimlar oda 6bin nede 58bin 8 senedir neden dolmuyor ? savunurken mantikli savunun ben yazdim ben chpyide kınıyorum iş bankasinin özürlülere yaptiği eziyeti kim yapiyor ben susuyorum...

kpssde ertelenmiş ne güzel herşey güzel olacak ne güzel ne güzel bununda suçu yüksek yargi anayasa daniştay ergenekon vs vs vs ..

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kızma ya sonra maduru oynuyorlar herkes hür iradesiyle oyunu kullanacak herkesin görüşüne önem vermek lazim her ne kadar neden ve sebebini açıklamasalarda herkesin kendi iradesi

Üye
    pronet Avatarı

Son Giriş
    21.02-2017
    Saat
    12:29
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: metin türk Mesajı Gör
    vaybe kuşatma altına girdik dövecekler nerdeyse hayır diyorum sevindinizmi.
    sorunuza gelince kim yönetiyor anayasa mahkemesi hsyk yargıtay danıştay vb bir sürü kaosu seven marjinal üst tabaka
    siz ne kadar hoşgörüsüz bir insansınız. sizi kınıyorum. karşı görüştekilere dolaylı yoldan "kabadayı" muamelesi yapıyorsunuz. Kim veriyor size bu hakkı? neredeyse çete üyesi bile diyeceksiniz. Yasama, yürütme, yargı denen kavramlar vardır. Siz kimsiniz de bu ülkeyi oy verilerek seçilen insanların yönetmediğini söyleyebiliyorsunuz? Kaos da dediniz. 27 nisan e-muhtırasını yazanlarla kapalı kapılar ardında görüşenler kimdi? Neler konuşulduğu neden anlatılmıyor? Bu da mı hukukçuların suçu? Vah güzel ülkem vah...

Üye
    CALL OF DUTY Avatarı

Gerçek Adı
    The person you have
    Son Giriş
    13.10-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

her görüşe saygı teşekkürler jeam

arkadaşlar kimi evet demiş kimi hayır ,her bireyin görüşü kimseyi bağlamaz,kimsede karışamaz.12 eylül gelince vicdanının sesini dinler oyunu verir.
    evet çıkarsa ben aynı ben hayır çıkarsa yine aynı ben.

birbirimizi yemeği bırakalımda neler yapabilriz onu konuşalım.yalan yok herkesin mağduriyeti var,buna çözüm bulalım.
    çok güzel bir platformda bulunuyoruz,bu forum sitesinin önceliğinde inanınki ses çıkarta biliriz.

mağduriyetleri gidere bilmek için alın size fırsat önümüzde bir referandum ve sonrasında bir seçim.

birlik olursak başara biliriz.

toplu mail ler atalım.
    toplu mektuplar atalım
    gerekirse toplu yürüyüş yapalım

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

senin anlayışın kıtsa napalım burda herkes inandıklarını konuşabilir demokra sivar kimse kimseyi kınayamaz düşün celerinden dolayı vatan hayinligiylede suclayanlar var odüşüncede olanlarda size aynı çeva bı verse ler hoş olurmu herkes herkesin düşünçesine saygı duymalı herkes sizingibi düşünmeyebilir

lütfen çirkinleşmeyelim

Üye
    Norman Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

allakasi alakasiz alakasiz yazilar yazma olur mu? çirkinleşen kim tartişmasini bilmiyorsan yazmazsin nerde çirkinleşme biz göremedik ?

Üye
    vahide Avatarı

Gerçek Adı
    vahide
    Son Giriş
    19.05-2015
    Saat
    23:52
    Yaşadığı Yer
    ankara/ mamak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kesinlikle haklısın Jeam arkadaşım var olan yasaları önce uygulasınlar!! pilakaya gelince Bülent İnek yakıştırmasını sana yakıştırmadım engelli olarak hem park yerinde ayrıcalık istiyoruz hem ötv den muaf aldığımız araçları bizden başkasının kullanmaması gerek hem bu ayrıcalıklardan faydalan hem pilakandan gocun ne engelimden ne pilakamdan gocunmuyorum ben engelliyim bunu taşıyorsam bilinse ne olur bilinmese ne olur devlet şunu getirsin madem benzinde indirim yaptırsın ben inek gibi damgalı gezerim bunları yazmışsınız ayrıca peki protezlerden alınacak katılım paylarını emeklilerdende ssk pirimlerini de yazsınlar biri bu anayasa değşikliğini tam olarak yayımlasın ayrımcılıkla mücadele diyoruz biz engelliler olarak ama ülke kaça bölünüyor hiç bakmıyoruz TÜRKİYE CUMHURİYETİNDE TÜRK BAYRAĞI altında ülke çıkarlarını hiç düşünmeden sadece aman biz sakatların pilakası aman sakatların ortezi aman sakatların şusu busu derken ne yüzle bu CUMHURİYETTEN beklentiye giriyoruzz anlamıyorum...

Yasaklı Üye
    barok Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    19.11-2012
    Saat
    13:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sistemin
    birincil kaygısı insanları oy verir durumda tutabilmektir.

nereye oy
    verdiğiniz önemli değildir. oy vermeniz yeterlidir ve sistemi
    açıktan onaylamış olursunuz oylarınızla. siz oy verdiğiniz sürece doğru
    yerlere oy vermiş olmanın tatminini yaşarsınız. perde önünde birileri
    ufak ufak paryalar kapar bi yerlerden sizin oylarınızla. ve perde ardında birileri keyifle purolarını tüttürür. olay bundan ibarettir.

engelileri yok sayan,hatta kanunen yapılması gerekenler yapılmayıp,durun bakın bu oylama geçsin size ne olanaklar sağlayacağım demek ,dürüstlük kavramıyla bağdaşmaz..kadroların yüzde 3 ü doldurması gerekli ama bunu yaparken bile bin dereden su getiriyor,bizim ve ailemizin oy unu çalma telaşesine düşmüş...

geçmiş sitem yada muhtemelen gelecekteki yeni sistem bizi kavramayacak,yaptıklarını da abartı bir lütufmuş gibi gösteren zihniyete karşı sandığa gitmeme seçeneğini duyurmamız lazım..

bunu engelliler.biz platformu basına duyurmalıdır..sistemden neden bizi dışladıklarının hesabını sormalıyız..

sandığa gitmiyorum..B O Y K O T SEÇENEĞİNİ KULLANIYORUM..

Sayfa 8 / 26 İlkİlk ... 45678910111218 ... SonSon