Sayfa 26 / 26 İlkİlk ... 162223242526
Toplam 388 mesajın 376-388 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    jon83 Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hüseyin19 herşey para menfaitmi ülkede satılmadık yer kalmadı habur rezaletini ne çabuk unuttunuz israile şunu yapıcaz bilmem ne yapıcaz dediler ne oldu fıs 8 senede ülkenin her yerine örümcek gibi kadrolaştılar akp laf söyleyen ergenekoncu oluyor ülkede o kadar sorun var herşey bittidemi anayasaya geldi ilk önce terör sorununu iş sorununu çözülsün eger anayasa degişicekse bütün herkezin ortak kararı alınarak birşeyler degişmeli anayasa mahmemesi normalde akp kapattı ülkenin düzeni bozulmasın diye bir gözdagı verdiler ve devam etmesine izin verdiler 520 tl bakım parasıymış bezmiş mamaymış bunlar olmadanda ülke devam eder

Üye
    wedo Avatarı

Gerçek Adı
    WEDO
    Son Giriş
    09.06-2017
    Saat
    01:34
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ah hüseyin herşey para değildir yaşamda.Ancak tabii yıllardır öyle alıştırıldı ki bu halk sadaka toplumu olunsun bir parmak bala değerlerini yitirsin, onurunu ve oyunu satsın.
    Birde o borsa çıksa ne olacak oradan emekçiye,emekliye, öğrenciye paymı aktarılacak sanıyorsun yada bugune kadar öylemi olduğunu sanıyorsun
    Borsa birkısım kapitalistin ve bizimgibi ülkelri sömürenlerin elinde bunların çoğuda yabancı onlarında amaçları ceplerini doldurmak. Bunu bir geçelim.
    Ben halkın ihtiyaçlarına nasıl olumlu şeyler getireceği konusunu sormuştum ahmetdemir e, ondan bunun cevabını bekliyorum ve gerçekten ikna olmayı umuyorum.

Üye
    hüseyin19 Avatarı

Gerçek Adı
    HÜSEYİN
    Son Giriş
    07.02-2012
    Saat
    11:33
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA / CEYLANPINAR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    126

arkadaş özelleştirme liberal ekonomilerin bir özelliğidir ..liberal ülkelerde devlet eğitim, güvenlik ve sağlıın dışında her şeyi özele devreder..ülkede özel teşebbüsün önü açılır..devletci ekonomi yaklaşımları hakkın rahmetine kavuştu..satılan her şey bu ülkede..merak etme kimse alp kaçıramaz ..bir çok özel teşebbüs fabrikalarını çin e türkiye ye taşıyor..dünya globalleşti..ekonomik çıkarlar ülke işgallerini yerine geçti ..uyan...türkiye şahlandı artık kimse tutamaz ekonomideki başarıları spordaki başarılar takip ediyor..imf türkiye den övgüyle bahsediyor..dünya türkiye yi konuşuyor ama insanım ne yapıyor ..ayağına kurşun sıkmaya çalışıyor Allahtan isabet ettiremiyor..terör belasını da ak parti başımıza salmadı 30 yıldır var bitiremeyenler utansın.. kaç hükümet eksitti? terör bitsin ben kaybetmeye razıyım diyen bir başbakanın daha neden samimiyetine inanmıyorsunuz.. hükümetin verdiği parayı küçümsemeyin kaç aile bu parayla geçiniyor biliyor musun..tuzu kurulara bir şey diyen yok, bari garibanların ekmeğini elinden almayın...

Üye
    phall Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    20.05-2012
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Uyan TÜRKİYE. Yargıtay Üyesinin ses kaydı çıkıyor ve adam bizim apoya ihtiyacımız var diyor. Ve yapılan açıklamalar aynen şöyle; Dinlemeler yasal değil... Bu mudur yani Binlerce gencimizin kanını döken adamın yardımını isteyen zihniyetinin kalması için mi HAYIR diyeceksiniz. Baş örtüsünü rahibelere benzeten zihniyet için mi_? Sırf anası başörtülü diye devlet ünüversitesinden burs verilmemesini sağlayan zihniyetin devamı için mi_? Hacca gitmek isteyen amcaya Muhammed seni bırakmaz sen boş ver diyen zihniyet içinmi_?
    Yetmez ama benim gönlümden geçen EVET.

Üye
    hüseyin19 Avatarı

Gerçek Adı
    HÜSEYİN
    Son Giriş
    07.02-2012
    Saat
    11:33
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA / CEYLANPINAR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    126

dua edin evet çıksın..yoksa merhaba kaos...hepinize iyi geceler...

Üye
    wedo Avatarı

Gerçek Adı
    WEDO
    Son Giriş
    09.06-2017
    Saat
    01:34
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ewetçi arkadaşlar RTE şu yazdıklarınızı okusa tahminim şunu derdi "Artık torunlarımın torunlarının dahi tahtı sağlamda artık sırtları yere gelmez, bu halk onları uzun zman sırtlarında taşır"

Üye
    liman54 Avatarı

Gerçek Adı
    yasin
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    09:22
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

en kötü değişim bile hiç değişmemekten daha iyidir.bu anayasa kötüde olsa değişmek güzeldir.sabit biryerde kalmak bitirir.eğer Türiye bu anaasa ile kötü olacaksa olsun,en azından yeni birileri gelir başa o zaman değişim başlar.

onun için evet

arkadaşlar yapılan yorumları okudum,hayırcı arkadaşlarım demişki evet diyen arkadaşlarıma neye evet dediğinizi söyleyin bizde evet diyecez gibi sözler kullanmışlar,yada imalarda bulunmaşlar.aarkadaşlar burada insanların bu maddeleri bilmesi zor,bilmeyebilirde.bilmek zorundada değiller,nedenmi bilmek zorunda değiller CHP genel başkanı sayın KEMAL KILIÇDAROĞLU çıkıyor.bütün mitinglerde HAYIRDA HAYIR vardır.bu ne kardeşim şimdi ne hayırda hayır vardır ilk önce bunu insanlara bir açıkla ondan sonra bu hayırı savun.daha neye hayır dediğini bilmeyen bir genel başkan,çıkmış mitinglerde fakir edebiyatı yapıyor.kardeşim bu işler fakir edebiyatı ile yürümüyor.

alırsın eline projeleri gittiğinde her ilde ne eksiklik var.kurmaylarına tespit ettirirsin çıkarsın mitingde ben bu ilde bunları yapacam dersin.anayasaya bu madderlerden dolayı hayır diyorum dersin.olay biter.fakir edebiyatı ile bu işler olmaz,ne o ya ben sizin kemalinizim,bu ne ya çocuk gibi.onu havuzu böyle bunun kökeni şöyle,bu ne ya banane senin kökeninden havuzlu villandan sen Türkiye için ne yapacan bana onu anlat sana oy vereyim.

haksızmıyım arkadaşlar.
    bir parti bunları yapsın inanın oyu o partiye verecem

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

yahu arkadaşlar gelin biraz müzik dinleyelim bence
    Dailymotion - Mercan Dede - Napas - a Music video

Bahar harekatının muziği
    dimagları çatlattı ama bu müziğe degdi valla

hoşgeldin ey bahar!
    hoşgeldin ey dogum!
    hoşgeldin ey çığlıklara gelen cevap!
    hoşgeldiniz asrın çığlıkçıları

sahne sizin artık

Baharın en güzeline "evet"
    kışın bitiminden sonra gelen ve açan çiçeğe evet
    anaların ahına su gibi akan pınara evet
    evet sahne sizin ey asrın çığlıkçıları!

ve hoşgeldin bahar!
    dimagları çatlatan doğum!

Yasaklı Üye
    c-legg Avatarı

Son Giriş
    13.09-2010
    Saat
    19:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hüseyin 19;
    Yanlış taraftasın sağlam adamlarla git parti propagandalarına katıl.Belki bi dahaki dönem lokman ayva yerine seni koyar.Sayın başbakanın..
    Sakatlar için evet demek için hiçbir neden yok.! Hayır için var. Avrupa insan hakları mahkemesine gitmesini yasaklıyorsun bu referandumda evet çıkarsa..
    Bi düşün devletin bir kurumu sana zarar verdi. Devleti devletin mahkemesine mi şikayet edeceksin? Gülünç olma lütfen...Sırf bunun için hayır yeterde artar bile..Pkk lı için hak sahibinin hakkını arama yolunu kapatan adil olabilir mi?
    Sayın Cumhurbaşkanın eşi örtüsü için nereye gitmiş acaba?
    Bana bunla gelme, Türkler mert olur. Zarar verdiğinin zararını öder. Hem zarar verip hem dövmez. Osmanlı torunu olduğunu idda edene sözüm...
    Boykot diyorum bütün partilere..Oy atmak bütün yapılan iyi şeylerede kötü şeylerede ortak olmaktır.
    Yapılan iyilikler;Yol yapmak, Özel hastanelere cebinden ücret ödeyerek gidebilmek, eczanelerden ilaç alabilmek, bakıcı parası ödemek
    Bunlar yapılan iyilik, neye göre bundan öncekilere göre bundan öncekilerin kötü yönetici olması demek, sizi çalışıyor gösterdi. Bunlar ülke yöneten kişilerin yapması gereken işlerdir. Yoksa artı bir iş değildir.
    Bana bir tane üretim gösterin..ülkem ne üretiyor? Tarım ülkesi nasıl üretmez.? Şu tarımı düzeltse idiniz Allah için benim hakkımı vermediğiniz halde vatandaşınızın geleceği için çalıştığınızı söyler idim.
    Şayet ülke dolaylı vergi ve şans oyunları paraları ile maaş ödüyor.
    Bence bu ülke hiç bir parti ve iktidara 2.bir sefer emanet edilmemeli.! Vatandaş siyasetçisine borcunu fazlası ile ödemiyormu? 2 senede emeklilik ömür boyu refah düzeyi yüksek bir şekilde yaşayacağı bir ücret..Siyasetçi ne yapıyor? Emanete hıyanet. Koca tarım ülkesi ithal ediyor. 30-40 tl ye et yiyor.
    Boykot.

Üye
    mert01 Avatarı

Gerçek Adı
    R.Azim
    Son Giriş
    18.08-2017
    Saat
    19:53
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    10

Evet ama hayır diyorum..

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    16:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Engelliler için pek bir şeyin değişeceğine inanmıyorum, değiştirmek isteyen anayasa yapmak için meclisi ve meydanları bir birine katmazdı tamamen samimiyetten uzak engelliler gene sömürülüyorlar
    Bizim skatlığımızla referandum vizyonu yapıyorlar, senelerdir hükümette bulunan lider kadrolar neden daha evel aklınıza gelmedik biz engellilerin sorunu anayasanın değişmesini gerektirecek kadar zor mu :S

Üye
    Kederli Avatarı

Son Giriş
    17.10-2017
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    *
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Ben yarın sadece biz engelliler için değil, engelli olmayan eşim, çocuklarım ve diğer tüm insanlarımız için Evet diyeceğim. Tabi ki bizler için hayatı daha da kolaylaştıracak değişikliklerin de yapılması istek ve dileğiyle...

Üye
    N. UÇAN Avatarı

Gerçek Adı
    Nur
    Son Giriş
    22.01-2013
    Saat
    15:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evet diyeceğim.

Sayfa 26 / 26 İlkİlk ... 162223242526